Bepanten Merhemini Agdadan Sonra Sürmek

kızlar bepanten merhemi ağdadan sonra sürmek nasıl olur??
benim cildime özellikle yüzüme ağda alerji yapıo sivilc eoluo küçük küçük
canım bepanthene krem ve merhemin hücre yenileme özelliği vardır,ağdadan sonrada tahriş olmuş bölgeler için kullanman tabii ki iyi olur.ancak küçük küçük sivilcelerden söz etmişin,bunun için bepanthenenin merhemini değilde kremini kullanmanı öneririm.merhemi yağ bazlı olduğu için sivilcelerini arttıracaktır,kremi su bazlıdır rahatlıkla kullanabilirsin.

anneannemdede var alerji olayı malesef asırı kabarır ve kızarır.. kuafördeki kız önce pudraladı anneannemin yüzünü bebek pudrasıyla sonra iple aldı ardındanda bepanten sürdü .. bişey olmadı

ama ben aldım bile bepanten merhem yazıo:KK43:
bugün almak istiyorum yüüzmü veetin ağda bantları var hazır yüz için
ama çok korkuyorum alerji olcak diye çünkü ikere öle oldu ve aylarca gitmedi:KK43:(
ağdayla almadan önce bende pudra sürsemde sonra bepanten sürsem etkili olurmuki:??

ama ben aldım bile bepanten merhem yazıo:KK43:
bugün almak istiyorum yüüzmü veetin ağda bantları var hazır yüz için
ama çok korkuyorum alerji olcak diye çünkü ikere öle oldu ve aylarca gitmedi:KK43:(
ağdayla almadan önce bende pudra sürsemde sonra bepanten sürsem etkili olurmuki:??
madem almışın merhemi,çok az uygula o zaman.dediğim gibi yağ oranı fazladır çünki.-ışık- ın dediği doğru pudrayı sürdükten sonra almayı dene canım.

tatlım bak eger agda bantlarıyla alacaksan al önce tüylerini sonra azcık bepanten sür yedir tenin emince pudrala tenini kızarıklıgını alır kabarıklıgını indirir...

ooff offf bnm de bikini bölgemde sivilceler vr ve cok acıyo ağda yaptıralı 2 gün oldu ama gerçekten kot pantln bile zor giyiyorm mafoldumben.. umarım işe yarar bu krem...

Kızlar, tüyleri kökten almadan önce cildi iyice sterilize etmek gerek, şimdi diyeceksnizki biz epilasyondan önce o bölgeyi yıkıyoruz ama doğrusu yıkamak değil, alkol veya antibakteriyel ürünler kullanmak gerek, diğer türlü epilasyon yapar yapmaz bakteriler hassaslaşmış olan kılköküne yerleşip iltahap yapıyor yani sivilceler oluşuyor.Epilasyondan sonra bir çok ağda bandı veya sir kullanma talimatında sadece yağ ile silin bacakları veya epilasyon yaptığınız bölgeyi yıkamayın der ama bu yanlıştır.Önce yağ ile temizlenir, sonra su ve yine antibakteriyel bir ürün ile temizlik yapılır en sonra bir merhem veya yine batık ve sivilce sorunu yaşayanlar için antibiyotikli bir merhem ile işlem bitirilir...Birde bu şekilde deneyin, sivilce oluşmadığını göreceksiniz...Eskiden bende dikkat etmiyordum ve bacaklarım batıklardan rezil haldeydi,bıyık bölgemdede tarif ettiğiniz minik sivilceler çıkıyodu kurtuldum çok şükür...

canım küçük sivilcelerin varsa ona bepanten fayda etmez kortikosteroidli bi merhem kullanman gerekir bepanten sadfece tahrişe iyi gelir

X