cinsiyet takvimi doğru çıktı

melekekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
42
1
38
arkadaşalar ben hamile olduğumu öğrendikten hemen sonra cinsiyet belirleme takvimie bakmıştım orda erkek olacak diye çıktı. bugün 13+6 haftalığım ve doktora gittim erkekmiş.bunun bir bilimselliği varmı yoksa tesadüfmü.deneyen varsa paylaşsın.sizinki doğru çıkmışmıydı

arkadaşalar ben hamile olduğumu öğrendikten hemen sonra cinsiyet belirleme takvimie bakmıştım orda erkek olacak diye çıktı. bugün 13+6 haftalığım ve doktora gittim erkekmiş.bunun bir bilimselliği varmı yoksa tesadüfmü.deneyen varsa paylaşsın.sizinki doğru çıkmışmıydı

Allah saglicakla koluna almayi nasip etsin canim,bende yeni hamisim,bu takvime nasil bakiliyor,benim icin bakabilirmisin,tam olarak hatirlamiyorum ama,benim son adet tarihim 12 yada14 temmuz,dogum tarihim ise nisanin10 u 1977,simdiden tesekkur canim...

alllah sağlıklı uzun ömürler versin cnm. zahmet olmazsa banada bakarmısın veya nasıl oluyo bize söyle 9 mayıs son adet tarihim 1.12.84 doğum tarihim 14 haftalık hamişima.s.

Allah tamamina erdirsin canim...bazen tutabiliyor..
benim takvimde de erkek gorunuyor ama bakalim carsamba dr ne diyecek...

canım benmde bazı takvimde kız bazısında erkek çıkıyodu ve bebeğimin erkek olduğunu öğrendim :) zaten çok fazlada seçenek yok ikiside % 50 ihtimal.

evt oyle canim ...ben oglum olsun istiyorum bakalim takvimdeki tutacak mi...
Allah herkesin gonlundekini versin...

acaba arkadaşın bahsettiği takvim şu mu???

Hamile kalınan aya ve yaşa göre cinsiyet tahmini

Hamile Kalınan Yaş
Hamile Kalınan Ay
Oca. Şub Mart Nis. May. Haz. Tem. Ağs. Eyl. Ekim Kas. Aral.
18 K E K E E E E E E E E E
19 E K E K K E E K E E K K
20 K E K E E E E E E K E E
21 E K K K K K K K K K K K
22 K E E K E K K E K K K K
23 E E E K E E K K K E E K
24 E K K E E K E K E E K E
25 K E K E K E K E K E E E
26 E E E E E K E K K E K K
27 K K E E K E K K E K E E
28 E E E K K E K E K K E K
29 K E K K E K E E K E K K
30 E E K E K E E E E E E E
31 E E E E K K E K E K K K
32 E K K E K E E K E E K E
33 K E E K K E K E K E E K
34 E E K K E K E E K E K K
35 E K E K E K E K E E K E
36 E K E E E K E E K K K K
37 K K E K K K E K K E E E
38 E E K K E K K E K K E K
39 K K E K K K E K E E K E
40 E E E K E K E K E K K E
41 K K E K E E K K E K E K
42 E K K E E E E E K E K E
43 K E K K E E E K K K E E
44 E K K K E K E E K E K E
45 K E K E K K E K E K E K

cinsiyetlerin araları açık değil aylara göre aralarını açarsanız daha güzel olur...

Hamile kaldığınız yaş ile hamile kaldığınız ayın kesiştiği kutucuğu

bulmanız gerekmektedir.

Sol sütun : Yaş

Üst Sütun: Aylar

çinde 700 yıldan beri kullanılmaktaymış

camasirsuyu galiba arkadasin bahsettigi takvim bu ...
benimki erkek cikiyor ama bakalim ..ne kadar dogru bunu dr kontrolunde anlicaz...

arkadaşlar ben inanmıyorum bu takvimlere ya... biraz mantık biraz bilim... bilim dünyası kanıtlamış işte bebeğin cinsiyetini erkek belirliyor x kromozon kız, y kromozon erkek oluyormuş. bu gibi takvimler hurafeden ileri değil bence, arkadaşımızında dediği gibi %50 kız %50 erkek başka seçenek yok. Hem sağlıklı olsun deriz hem takvim hesaplarız bi alemiz valla :KK70:

arkadaşlar ben inanmıyorum bu takvimlere ya... biraz mantık biraz bilim... bilim dünyası kanıtlamış işte bebeğin cinsiyetini erkek belirliyor x kromozon kız, y kromozon erkek oluyormuş. bu gibi takvimler hurafeden ileri değil bence, arkadaşımızında dediği gibi %50 kız %50 erkek başka seçenek yok. Hem sağlıklı olsun deriz hem takvim hesaplarız bi alemiz valla :KK70:

Valla katılıyorum sana arkadaşım...Ne saçma şeyler bunlar!

ya ben de inanmiyorum ama iste tahmin yurutuyoruz burda...fikrimizi soyluyoruz bir yandan da...tabi ki en dogrusunu Allah bilir ama iste burda olay sadece tutacak mi tutmayacak mi?
heralde % 50 kiz % 50 erkek baska alternatif yok tabi...
merak olayi tabi bir yerde...

fala inama falsızda kalma olayı bu
ben ve cevremde tanıdığım bir cook kişinin tuttu hatta özellikle erkek veya kız isteyenler bu takvimi uygulayıp tutturdu artık rastlandtımı yoksa bilimsel bir gerceği varmı belli değil
ALLAH herşeyin hayırlısın versin......amin

tabi ki canım, biz de oturup buna göre yapmıycaz ya çocuğu hahahahaha...ama eminim inanmayanlarda şöyle bir bakacaktır takvime...sadece konu açılmış ama takvim ortada yoktu, bi katkımız olsun dedim, takvimi ekledim :))))))))))))))))))))

arkadaşalar evet benim bahsettiğim takvim bu yaşın kaçsa ona bakıyorsun sonra hamile kaldığın aya bakıyorsun zaten google ye cnsiyet belirleme takvimi yazın hemen çıkıyor.ama benim asıl merak ettiğim benim birçok tanıdığımda hiç yanılmadı bu takvim.bu kadarda tesadüf olabilirmi.

Allah saglicakla koluna almayi nasip etsin canim,bende yeni hamisim,bu takvime nasil bakiliyor,benim icin bakabilirmisin,tam olarak hatirlamiyorum ama,benim son adet tarihim 12 yada14 temmuz,dogum tarihim ise nisanin10 u 1977,simdiden tesekkur canim...

canım takvime göre seninkide erkek.allah tamamına erdirsin

Ben ikinciyi bekliyorum. Bu takvime göre ilkinin erkek olması lazım mış. Benim ki kız. İkinciyi tutturdu ama %50 şansı var zaten. Bir tanıdığım bu takvime göre hamile kalmıştı. Tutmadı.

X