İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

bu bahsettiğinz doktorların özel muayenehanesı sanırım herhengı bı hastanede calışmıolar dimi..çok pahalıya gelmıomu öle olnca..CADIARZU

bide şifa hastanesi hakkındane düşünüyosunz kızlar..fiyatları hakkında bılgınz varmı??

bende şifaya gitcem eğer negatif çıkarsa inş çıkmazda sadece 75 tl prof dr fiyatı 22 tl diğeri imiş ssk lılar katkı payı veriyor tabı tahlıller pahalı orda

bide şifa hastanesi hakkındane düşünüyosunz kızlar..fiyatları hakkında bılgınz varmı??

tövbeler olsun bi daha şifaya gidersem:KK43:(((((bi beta hcg testi için tam 44 tl verdim şifada ocak ayında...mart ayında alsancakta özel labratuar da yaptırdım tam tamına 10 tl verdim.dermatolojiye gitmiştim.ilaç verince bi baktırayım belkide hamileyimdir diye dedim.demez olaydımmm:KK43:((((44 tl nere 10 tl nere..

hüseyin bey de ssk la anlaşmalı idi ama yenilemedi.çünkü onlara bakmaktan özel hastalarına zaman ayıramaz olmuştu.bi de özelden daha fazla kazanıyor tabiki.önce üzülmüştüm anlaşmayı iptal ett diye ama sonrasında sevindim bize daha fazla zaman ayırabileceği için.

tövbeler olsun bi daha şifaya gidersem:KK43:(((((bi beta hcg testi için tam 44 tl verdim şifada ocak ayında...mart ayında alsancakta özel labratuar da yaptırdım tam tamına 10 tl verdim.dermatolojiye gitmiştim.ilaç verince bi baktırayım belkide hamileyimdir diye dedim.demez olaydımmm:KK43:((((44 tl nere 10 tl nere..

hüseyin bey de ssk la anlaşmalı idi ama yenilemedi.çünkü onlara bakmaktan özel hastalarına zaman ayıramaz olmuştu.bi de özelden daha fazla kazanıyor tabiki.önce üzülmüştüm anlaşmayı iptal ett diye ama sonrasında sevindim bize daha fazla zaman ayırabileceği için.

alsancakta hangi özel labratuvar bu 10 tl yapıyo

alsancakta hangi özel labratuvar bu 10 tl yapıyo

özel sağlık ın karşısında Yöntem lab. da yaptırdım.aynı gün idrar tahlilide yaptırmıştım.enfeksiyon var gibi geliyordu bana.o na da 5 tl verdim:))))annemin ısrarıyla beta hcg yaptırdım o gün.beta hcg 10+5 tl idrar.toplam 15 tl verdim:)))ve allahıma çok şükür o gün aldım hamile olduğumun haberini:))))))

özel sağlık ın karşısında Yöntem lab. da yaptırdım.aynı gün idrar tahlilide yaptırmıştım.enfeksiyon var gibi geliyordu bana.o na da 5 tl verdim:))))annemin ısrarıyla beta hcg yaptırdım o gün.beta hcg 10+5 tl idrar.toplam 15 tl verdim:)))ve allahıma çok şükür o gün aldım hamile olduğumun haberini:))))))

ne kadar ii sankı bu bana yabancı gelmedi 30 tl verdim bende kan tahlılıne

hamile kalmadan önce ekim-kasım gibiydi sanırsam yumurta takibi yaptırmıştım hüseyin bey de.bir kere vizite ücreti ödedim.yanılmıyorsam üzerine 3-4 kere ultrason için gittim kendisine.hiç para vermedim sonraki gitmelerimde.o zaman vizitesi 80 tl idi.
aynı zaman larda bir tanıdığım kahraman kolday a gidiyordu.ve kendisinden yumurta takibi için tam 250tl istemişti beyefendi!!!!!!
sakın verme saçmalamasın demiştim bende.ki kahraman beyin vizitesi o gün için 150 tl idi.
al sana bir kazıkçı daha:)))))))))

kordon klnik ibarhim yanık a giden yokmu???çok metini duydum ama umur bey gerçekten ii bi dr ben gece yarısı 3 te 5 te aradığım oldu en fazla 3 kez çalmadan hep açtı her zaman ulaşabilinir

ne bıleyım bnde sıfaya gtmeyı duşunmuştum bı ara guvenılecek bıyer dıe ama çok pahalı sezeryan olursa 1500 dıe duydum acıkcası bn o kadarpara ayıramıcam doğuma..şimdi egepole gtmeyı duşunuyorum randevu alıcam.hem fıyatlarıda uygun umarımbı sorun yaşamam.36. haftadayım zamanmda kalmadı.

canım merhaba hcg baktırdığın özel laboratuarın adı ne bende nereye sorduysam 40-50 arası diyorlar.bilgilendirirsen çok sevirim

hamile kalmadan önce ekim-kasım gibiydi sanırsam yumurta takibi yaptırmıştım hüseyin bey de.bir kere vizite ücreti ödedim.yanılmıyorsam üzerine 3-4 kere ultrason için gittim kendisine.hiç para vermedim sonraki gitmelerimde.o zaman vizitesi 80 tl idi.
aynı zaman larda bir tanıdığım kahraman kolday a gidiyordu.ve kendisinden yumurta takibi için tam 250tl istemişti beyefendi!!!!!!
sakın verme saçmalamasın demiştim bende.ki kahraman beyin vizitesi o gün için 150 tl idi.
al sana bir kazıkçı daha:)))))))))

hüseyin ceyberi mi canım bahsettiğin. benim dr.umda o. ben 4,5 aylık bebeğimi genetik sorun var diye aldırmak zorunda kaldım, doğum öncesi 2 kontrıl doğum sonrası kontrolüm hep ücretsizdi. Zaten doğumdan sonrada dünyaları istese sormadan verecektik, umduğumdan fazla ilgi gördüm..

benim kanamam olduğunda sabah 7:30 da aradım.açtı derdimi dinledi,şöyle şöyle yap dedi.o gün ameliyat günüymüş meğersem.8:30 tekrar aradım söylediğniz iğne bu muydu diye.evet dedi ve ekledi.senin için rahat etmiycek git muyeneye ahmet beye ben bilgi vericem dedi.işte o zman anladım iki doktorun beraber çalışmasının ne kadar önemli bişey olduğunu:))))diğer doktor ahmet bey acayip ilgilendi.ultrasona aldı. hüseyin beyi de bilgilendirmiş.ama yoğun olduğu konusunda haklısın.tlfla ulaşmak biras zor.ama ben çözümünü buldum.direk faks çekiyorum kendisine.en azından hemşireleri dönüyor hüseyin bey böyle böyle dedi diye.
tabi çok acil bir durumda ortalığı ayağa kaldırırım o başka:))))

canım benim 2. ayda hafif bi kanamam olmuştu. sabah ameliyatta oluyor genelde hüseyin bey. öğleden sonra yerine geçiyor. bana kesin seni görmem lazım demişti o an, düşüğü tetikleyici olan bişey mi nedir bulmalıyız dedi. hemen atladım gittim. cep teli asla kapanmaz. nerde olursa olsun, gece-gündüz. benim genetik tahlillerimle bile ilgilendi adam. kimsenin yapmayacağını yapıyor hakkını yememek lazım. şimdi tekrar hamileliğe hazırlanıyorum. daha 1 ay olmadı bebeğimi kaybedeli. herşey onun sayesinde...çok pozitif bi kere!

aynen canım, bende çok üzülmüştüm ama, şimdi özel sigorta bile yapırdım. :asigim:

topiği görünce bakıyım dedim.evet canım ben gecen eylül ayında doğum yaptım riskli bir gebelik gecirdim rahim ağzı yetmezliğinden dolayı.gecen sene 150 tlydi muayene ücreti.her muayenede ödüyordum.drum fuat akercandı.

fuat beyin asıl uzmanlık alanı riskli gebelikler ve doğum öncesi tanı. ben biopsi yaptırmıştım kendisine 2 ay önce. sonuçlar kötü çıktı, çok şey borçluyum kendisine bu açıdan... ama para konusunda iyi şeyler söyleyemeyeceğim. hoş sgk herşeyi ödedi bizde ama, ama yani....
yine hamile kalınca, yine ona gidicem ama bu sefer paralı gidicemde, iki güler belki.:nazar:

canım merhaba hcg baktırdığın özel laboratuarın adı ne bende nereye sorduysam 40-50 arası diyorlar.bilgilendirirsen çok sevirim

alsancak özel sağlık ın karşı köşesinde Yöntem Lab.iki şirin bayan var orda.beni yakındaki üroloji merkezi yönlendirmişti oraya.

canım benim 2. ayda hafif bi kanamam olmuştu. sabah ameliyatta oluyor genelde hüseyin bey. öğleden sonra yerine geçiyor. bana kesin seni görmem lazım demişti o an, düşüğü tetikleyici olan bişey mi nedir bulmalıyız dedi. hemen atladım gittim. cep teli asla kapanmaz. nerde olursa olsun, gece-gündüz. benim genetik tahlillerimle bile ilgilendi adam. kimsenin yapmayacağını yapıyor hakkını yememek lazım. şimdi tekrar hamileliğe hazırlanıyorum. daha 1 ay olmadı bebeğimi kaybedeli. herşey onun sayesinde...çok pozitif bi kere!

allah bin kere razı olsun hüseyin bey den.ben seviyorum kendisini.kapris yok ,surat yok.ilgi süper.eşim ctesi çalışmadığı için randevumuzu bir hafta ertelemiştik ctesi gidelim diye.ona bile "evet haklı görmek ister tabiki"demişti.eşimde kamerayla girince ultrasona tam oldu yani:))))))kanamam olduğunda dediğim gibi için rahat etmiycek,git ahmet beye, bilgi vericem demişti.o da çok ilgiliydi sağolsun.aynı gün progesteron tahlili istemişti.sonucu önce hüseyin beye bildirmiş:))))
güçlü ol arkadaşım.allah ne yazdıysa o olur.bir akrabam tam iki tane kaybetti öyle sebepsiz.5-6 haftada gelişimleri duruyordu bebeklerin.

allah bin kere razı olsun hüseyin bey den.ben seviyorum kendisini.kapris yok ,surat yok.ilgi süper.eşim ctesi çalışmadığı için randevumuzu bir hafta ertelemiştik ctesi gidelim diye.ona bile "evet haklı görmek ister tabiki"demişti.eşimde kamerayla girince ultrasona tam oldu yani:))))))kanamam olduğunda dediğim gibi için rahat etmiycek,git ahmet beye, bilgi vericem demişti.o da çok ilgiliydi sağolsun.aynı gün progesteron tahlili istemişti.sonucu önce hüseyin beye bildirmiş:))))
güçlü ol arkadaşım.allah ne yazdıysa o olur.bir akrabam tam iki tane kaybetti öyle sebepsiz.5-6 haftada gelişimleri duruyordu bebeklerin.

benimki 4,5 aylıktı be canım. karnım bile kocaman olmuştu. Her gün doktorcuğuma dua ediyorum. ona da söyledim, hiç korkutmadan beni, inanılmaz ilgi göstererk doğum yaptırdı bana.
ultrasonda bizde eşimle giderdik, videoya kayıt yaparken baştan baştan anlatırdı herşeyi... çok sabırlı bi kere. ses tonunun bile yükseldiğine bi kere şahit olmadım.
test sonuçlarını aldığımızla bizele beraber sewindi, bizle beraber üzüldü. ama yapmacık olmadığını anlıyorsunuz, içiniz o kadar huzurla doluyor k o an...
bu ay kontrole gideyim bakalımda, ne zaman hamiş kalmama izin verecek opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlarrr
ikili tarama testi için yer ve fiyat bilgisi olan varmı????
ben yarın yeşilyurt devlette yaptırmayı planlıyorum.duyduğuma göre tıp merkezlerinde ödemiyormuş ssk ikili taramayı.

X