Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

castingcremeglossall.jpg

çikolata karamele boyayan arkadaşlar.nasıl memnunmusunuz?bende aldım o renkten.

çikolata karamele yeni boyadım..saçım koyu kumraldı, uçlarda açık balyajlar vardı..güzel oldu..saç rengim koyulaşmadı, sadece tonu değişti..kutu üstündeki renge bayaa benzedi..ben sevdim, ama daha yeni boyadım, ne zaman akar, akınca nasıl olur ben de bilmiyorum canım..tabi bööle şeyler saçın cinsine göre de değişiyo..bakalım görücez...

kızlar slm
saçlarımı kendi reni koyu kestaneydi,15 gün önce falan biraz açmak istedim saç rengimi hafif kırılsın die koleston kışkırtıcı kahveyle ışıltılı kahveyi karıştırıp boyadım
1 ton falan açıldı:)
güneşte farkedilio ama evde pek belli diil acaba loreal casting çikolata karamele boyasam nası olur yada bal kahveye boyasam nası olur ??
fikirlerinizi bekliorummm :)

ıstanbul'da bir parfümeriden 10.90'a aldım..bayaa ucuz almışım sanırım..minishh_22, sanırım çikolata karamel pek açmaz senin rengini..daha açık bi renk alsan daha iyi olur..ama sonuçta saça çok zarar veren bir boya diil..istersen bi dene..ayrıca ben de bal kahve rengine baktım ama bulamadım hiç biyerde..sanırım daha çok yeni o renk..

Slm arkadaşlar.Ben loreal casting konusunda çok düşündüm ve bir kaç ay önce doğal saçımı bal köpüğü ile boyadım.ılk önce çok fazla bir değişim olmadı çünkü saçlarım koyu kestaneydi(doğal) en fazla bir ton açılma oldu.ılk boyadan iki hafta sonra yine bal köpüğüne boyadım bu defa biraz daha değişiklik oldu.ıkinci boyamadan bir ay sonra üçüncü boyamayı yaptım yine aynı renkle ve çok memnunum akma fazla olmuyor akınca bile çok güzel bir renge dönüşüyor.Bazı arkadaşlarımız bir zaman sonra matlaştığını söylemişler bende öyle bir sorun olmadı krem kullanırsanız olacağınıda sanmam.

kızlar bende dun casting 700 kumrala boyadım cok abartı degısıklık olmadı ama guzel bı ton oldu bır ıkı ton acıldı ısıltı geldı sacıma bıde boya cok guzel kızlar ya yumusacık yaptı sacımı

bugün bende denedim yaw hatta hiç böyle bi konu olduğunu da bilmiyordum
saçlarım zaten kötüydü bakalım ne olacak umarım daha kötü olmaz

merhaba arkadaşlar
röfleli olan saçlarımı kuaförde boyattım ve kızıl turuncu birşey olmuştu :KK43:

bende 1 hafta gecmeden bari zarar görmesin diyerek loreal casting bal köpügüne boyattım
sonuç ben ce harika..
çünkü kesinlikle yıpranmadı ve yumuşacık oldu
rengi süpper değiştirmedi ama sanırım 1 kez daha boyarsdam tamamdır
bundan başka boya kullanmam sanırım

kuaförden daha güzel boyamışsın bravo bende koleston küllü sarı kullanıyorum amonyak fazla bu boyada bu yüzden saçım çok yıpranıyor
canım bu boyadığın saç boyasında sarı kullanıpta memmun olan varmı acaba

sacların super olmus canımmm gule gule kullan harıka olmus kaydirigubbakcemile5

kuaförden daha güzel boyamışsın bravo bende koleston küllü sarı kullanıyorum amonyak fazla bu boyada bu yüzden saçım çok yıpranıyor

aslında bende bir kez daha bal köpügüne boyayıp sonra küllü sarıya dönmek istiyorum
saçlarının resmini koyabilir miisn?
sanırım castingin sarısı yok ama emin değilim

sacların super olmus canımmm gule gule kullan harıka olmus kaydirigubbakcemile5
sağol tatlımm opuyorumnanaktan

ben kestane rengine boyamıştım casting ile.
ama yine yıpranmıştı yine kuru ve cansızlasmıştı
boya boyadır arkadaslar hepsi saca zarar veriyor artık karar verdim biraz beyazlarım var ama fazla sık boyamayacagım yılda 2 veya 3.

cnm ben kumrala boyadım bu boyayla ve ılk defa boyadım saclarım yumusacık oldu arkada sureklı dolasan bıyer vardı ucları falan cok kırılmıstı ama bu boya o kadar guzel bakım yaptı kı sacıma hem ısıltı kattı hem de bakım yaptı resmen sacıma

mrb ben saçımı kolestonun fındık kabuğu ile boyuyordum biraz koyulaşsın ve çikolata rengi olsun diye loreal castingin çikolata kahvesine boyadım boya çok güzel canlı ve parlak ancak koyu oldu sizce bu biraz akınca çikolata karamel yapsam renk azıcık açılırmı dersiniz fikirlerinizi bekliyorum

küllü sarı rengi nasıl oluyor canım benimki açık kumral üzerine küllü sarı nasıl olur sence birde dipler turuncu oluyormu boyayınca

X