Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

810 pearl blonde tam benim istediğim renk canım ama açık kumrala tutarmı acaba birde bu renklerin hepsi türkiyede varmı acaba

arkadaşlar benim saçlarım kızıl dipleri siyah bn burdan 724 Vanilla Caramel e boyasam nasıl bi renk olur?

bılmıyorumkı tatlım benım pek bılgım yok boyalar hakkında ama mutlaka bulursun bunun gıbı veya buna yakın bı renk

bende fındık kabugu saclarımı(diplerim cok geldi) kendi rengime acık kestaneye yani boyıycam zararsız diye bu boyadan aldım ama koyu oluyor falan diyen arkadaslar olmus acık kestane cokmu koyu oluyor akma olmuyormu

bende fındık kabugu saclarımı(diplerim cok geldi) kendi rengime acık kestaneye yani boyıycam zararsız diye bu boyadan aldım ama koyu oluyor falan diyen arkadaslar olmus acık kestane cokmu koyu oluyor akma olmuyormu

canım ben kullanıyorum bu boyayı evet koyu oluyo kutudakı gıbı olmuyo ama bıkac boyamadan sonra kutudakı rengı alcagını dusunuyorum en.
yavas yavas acılıyo ama asla kotu olmuyo cok guzel cok dogal oluyo akmada bende cok olmadı.kı ben hergun dus alırım mutlaka ona ragmen cok akmadı.cok guzel bı boya sacı hıc yıpratmıyo ben tavsıye ederım yerimseniben

castin coloursun acayip güzel sarı renkleri var..ama sitenin ingiltere bölümünde görebiliyorum sarı serisini...:KK43:( türkiyede yok sanırım..

Türkiye'de sadece balköpüğü rengini bulabilirsiniz.O da diğer markalardaki bal köpükleri rengi gibi diil, daha koyu.Zaten bir süre sonra sıkılıp, normal boyalara dönüyosunuz, bulamıyosunuz çünkü renkleri.
En güzeli ise hiç boya kullanmamak.Ben boyamayı bıraktım 3-4 aydır.Resmen saçlarımın nefes aldığını hissediyorum...

selam hidennisko saçlarımıza yaptığımız işlem aynı ve bende bugün kızıl gibi olan saçlarımı (sizin ilk resminizin aynıs) bugün lorale casting bal köpüğüne boyadım 2. resminizdeki renge bayıldım resmen ama sonuç uzaktan yakından alakası olmayan bi renk oldu açılmaktan ziyade koyulaştı siz boyama işlemini nasıl yaptınız acaba???

ben 3 senedir filan loreal excellence kestane akaju kızıl rengine boyuyorum.. son zamanlarda daha koyulaştığını farkettim, annem kutuda yazanın aksine boyayı daha çok saçımda tutarsam daha çok tutacağını söyler ve yıkatmazdı :)) kuaföre sorduğumuzda boyanın boyayı koyulttuğunu söyledi.. yani boyalı saça tekrar aynı boyayı kullansak bile zamanla kendi rengini koyulturmuş.. bendede koyulma sebebi buymuş yani :)

sen de kızıl tonlarında boyanın üstüne daha açık rengi sürdüğün için tutmamıştır rengi.. bende bu aralar bakır tonlarına özeniyorum casting serisindeki bal kahve ve çikolata karamel renkleri vardı çok özendim ama açıcı sürmeden o boyayı kullanırsam dalgalı kötü bi renk çıkarmış ortaya.. açıcıdan da çekindiğim için vazgeçtim ne yazıkki..

zaten kızıl olduğum için nar çiçeği rengi hoşuma gitti bakalım birkaç hafta sonra boyamayı düşünüyorum inşallah güzel olur :) artık o renk içime sinmezse saçlarımı açtırmaktan başka çarem kalmıcak..

Son düzenleme:
kıslar bende koyu kestanaye boyamak istiyorum... saçlarımda boya vardı uçlarını boyadım hep kendi rengime dönmek için... saçlarım siyah... ama karar veremedim siyah mı alsam koyu kestane mi? siyah çok koyu olur mi ki? ne olur kıslar tavsiyeniz...

benden sana tavsiye sakın siyah boyama. koyu kahve ya da kestane boya zaten siyah gibi oluyor ve geri dönüşü mümkün. ben siyaha boyamak gibi bir gaflette bulundum hem saçım keçeleşti hem matlaştı kurumak, şekil almak nedir bilmeyen bişey oldu. hem de ayakkabı boyası gibi duruyor kötü bence ben açtırdım çikolata kahveye boyattım saçlarımı şimdi castingle koyu kahveye boyucam. eziyet .çektim yani bi sürü.
uzatmakla uğraşıyosun falan filan.

kızlar ben saçlarımı siyaha boyamıştım 1 sene önce, uçlarından kestirdim hep en sonunda yarı yarıya geldi. saçımın yarısı kendi rengi yarısı mat siyah. o kadar bakımsız duruyoduki bende gittim kuaförüme krem açıcıyla açtı saçlarımı çikolata kahveye boyadık. öyle kopma yıpranma falan olmadı ama tabi insanın kendi saçı gibi de ipek gibi olmuyor. yalnız saçımı açıp boyadığımız için açık bir çikolata kahve oldu bende açık renk sevmem tekrar bildiğimiz düz koyu kestane yapmak istiyorum ondan sonrada boyamam zaten kendi saçımda koyu kestane.
castingle boyamak istiyorum kendim bidaha kuaföre gidemem o kadar para bayılamıcam tekrar.

1 ay bekleyim diyorum uygun mu sizce? olur mu tutar mı?

arkadaşlar slm ben yeni üye oldum. uzun zamandır siteyi takip ediyordum.çok yardımcı olduğunuzu gördüm.bi kaç ay sonra düğünüm var saçlarımı boyamak istiyorum.saçlarım koyu kumral.loreal casting bal köpüğü ve kumral 700 serisi çok hoşuma gitti.ama daha önce hiç boyamadım saç rengimde koyu nasıl olur bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.acil cevap yazın lütfen

Arkadaslar ıkı gÜn sonra sÖz tÖrenım var ve yardımınıza ıhtıyacım var sorunum Şu:
Benım sacımı kuafÖr ıkı ay Önce kumral dıye turuncumsu bır renge boyadı ben de sacımı nefret ede ede kullanmak zorunda kaldım..Şımdı lreal castıng ıŞıltılı sıyahlardan hanısını kullanırsam sacımın turunculuĞu gıder????
Ve sacımın cok koyu olmasını ıstemıyorum..lÜtfen bana bır tavsıyede bulunun...cok zor bır durumdayım..
Yarın kuafÖre mı gıdeyım loreal castıng boya mı alayımmm....arkadaslar sızden tavsıye beklıyorum..ıyıgeceler..

canım kuafore gıt ya benım kuzenım boyuyo kestane sekerıne falan boyamıstı ama cok koyu oluyo ben sıyah sanıyodum kendın boyama uzulme sonradan tatlım

ben çikolata kahveye boyalı ve dibi gelmiş saçlarımı, kızıl yansımaları gitsin diye evde loreal casting bal köpüğü ile boyadım...
sonuç tam istediğim gibi, açık kestane yansımalı saçlarım oldu, amonyaksız olduğu için tabi ki rengi açılmadı saçlarımın ama doğal bi görüntüsü oldu, yalnız beyazlarımı tam kapatmadı 1 haftaya kadar tekrar boyayacağıma.s

canım kuafore gıt ya benım kuzenım boyuyo kestane sekerıne falan boyamıstı ama cok koyu oluyo ben sıyah sanıyodum kendın boyama uzulme sonradan tatlım

Canım sağol ilgin için çokkk...ben de bugun kuaföre gittmi acil sacımı düeltin dedim kadın koyu kumrala boyadı suan sacım doğal gibi kahverengi değil de kumral,cok şükürrr...tavsiyen için sağol quotevereliniortakalkisalkisalkis

rica ederim canım benim cok sevındım sacının duzelmesıne kaydirigubbakcemile2
allah cok mutlu etsın tatlım huzurlu bı evlılık yaparsınız ınsallah opuyorumnanaktan

X