Aranzda tup bebek transferinin 8. 9. gunu test yaptirip pozitif sonuc alan varmi???

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Kizlar aranizda transferden sonraki 8. veya 9. gun test yaptirip sonuc alan varmi varsa degerinide yazabilirmi...Ben haftaya ise basliycam isim agir dolayisiyla dikkat etmem lazim cunku normal test gunum ise basladiktan 2-3 gun sonra ben onceden yaptirmak istiyorum sizce varsa cikarmi??8. gun mesela.....acil cevappp:çok üzgünüm:

Canimm mehaycim ya sabrett zor biliyorum ama bence bekle. Bazilarinda eğer çoğul ise 8 9 . Günleri çikiyo. Ama çikmayinca insn moral çöküntusu yaşiyor idrar moralini bozabilir ama kan testi yaptirabilirsinn daha kesin çunku az kalmiş zor ama bekle inş mutlu haberi alirsin canim stres de yapma.. Ağir işte ............

Eger çok istersen onuncu gün testi yaptir ama kandan çoğunda çiktğini biliyorum 80 90 gibi değer çikabiliyor bi de onikinci gün yaptirirsin değer ikiye katlamişsa havaya uçariz..........canim inş herşey gönlüne göre olur..........

Canım, el-mualimin dediği gibi bence biraz daha bekle hemen yaptırma, erkenden yapılarn gebelik testleri fazla sağlıklı olmaya biliyor. Pozitif olupta negativ sonuç vereblilir. Durduk yerde moralini bozma. Ama erken gebelik testleri varmış diye duydum. Sperm ana rahminde döllendiği an sonuç veriyorumuş. Ha nekadar doğrudur bilmiyorum.

mehay, tedavi süresince olduğumuz hormon iğneleri yanlış sonuçlar almamıza sebep olabilmiş. Beklemek zor, sen yine de kendine dikkat ederek gününü bekle derim. Hatta bu günlerin de tadını çıkar. Hamile olma ihtimalin herzamankinden daha yüksek.

Kizlar aranizda transferden sonraki 8. veya 9. gun test yaptirip sonuc alan varmi varsa degerinide yazabilirmi...Ben haftaya ise basliycam isim agir dolayisiyla dikkat etmem lazim cunku normal test gunum ise basladiktan 2-3 gun sonra ben onceden yaptirmak istiyorum sizce varsa cikarmi??8. gun mesela.....acil cevappp:çok üzgünüm:

canım anlıyorum sabırsızlığını...ama bence gününden önce yaptırma derim ben...tam gününde ve kesin sonuç alırsın...benimde yaklaştı transferim...ben olsam kesin bende çok sabırsız olurdum...ve bende işten ancak 1 hafta izin albileceğim...bende şimdi kara kara düşünüyorum nasıl ve ne zaman yaptırırım testi diye....birde eşimden gizli yaptırmak istiyorum...süpriz olsun diye....bakalım artık hayırlısı...canım işim ağır demişsin...ne işi?

Canim yeşbü inş seninde herşey yolunda gider..... Inş güzel sonuçlar b alirsinnnnnnnnn

Canimm mehaycim ya sabrett zor biliyorum ama bence bekle. Bazilarinda eğer çoğul ise 8 9 . Günleri çikiyo. Ama çikmayinca insn moral çöküntusu yaşiyor idrar moralini bozabilir ama kan testi yaptirabilirsinn daha kesin çunku az kalmiş zor ama bekle inş mutlu haberi alirsin canim stres de yapma.. Ağir işte ............

canim zaten kan testi icin sormustum...

canım ben 8. günü yaptırmıştım 50 çıktı sonra 10. gün 100 12. gün 200 çıkmıştı.. kan testi yaptır inşallah hamilesindir..

Seda♥Recep;3931481 .!.:
canım ben 8. günü yaptırmıştım 50 çıktı sonra 10. gün 100 12. gün 200 çıkmıştı.. kan testi yaptır inşallah hamilesindir..

ahh canim saolasin sonunda asil soruma cevap veren biri cikti...peki senin rahim kalinligi kacti transferde birde embryonlar kalitelimiydi kac tane koymuslardi????

gebelik varsa eger azda olsa cıkar canım sonuc hadi bakalım inşaallah mehaycım inşaallah :Saruboceq:

ebn yaptım 9.idrarda bile çktı şu 3mlyonluklardan ama herkesin belli olmuyomuş benim silik çıkmıştı birde kiz gebelikti hormon daha yüksek oluyo 11 kan testimde zaten çıktı 12.günü bekleyememiştim :KK43:

ebn yaptım 9.idrarda bile çktı şu 3mlyonluklardan ama herkesin belli olmuyomuş benim silik çıkmıştı birde kiz gebelikti hormon daha yüksek oluyo 11 kan testimde zaten çıktı 12.günü bekleyememiştim :KK43:

canim peki kan testinde kac cikmisti senin???

mehaycım bılıyorum okadar zorkı beklemek yaklasık 11 gun once aynı seylerı yasadım sureklı aynı seylerı dusunup esımle pazarlık edıyordum 10 gun 11gun yaptıralım dıye esımde eger olumlu olursa erken sevınırız ama olumsuz cıkarsa erken uzulmenı ıstemıyorum dıyordu haklıydı 13 gun yaptırdık negatıf cıktı er yada gec kaderde ne varsa onu yasıyosun canım en kısa zamanda mutlu haberı duymak dılegıyle bu sıkıntılı gunlerde allah sabır versın

mehaycım bılıyorum okadar zorkı beklemek yaklasık 11 gun once aynı seylerı yasadım sureklı aynı seylerı dusunup esımle pazarlık edıyordum 10 gun 11gun yaptıralım dıye esımde eger olumlu olursa erken sevınırız ama olumsuz cıkarsa erken uzulmenı ıstemıyorum dıyordu haklıydı 13 gun yaptırdık negatıf cıktı er yada gec kaderde ne varsa onu yasıyosun canım en kısa zamanda mutlu haberı duymak dılegıyle bu sıkıntılı gunlerde allah sabır versın

haklisin canim ama bu suphe insani yiyip bitiriyor..birde ise basliycam haftaya isim agir bileyimki ona gore dikkat ederim diye dusunuyorum...senin neden tutmadi embryonlarmi kalitesizdi?rahim kalinligimi iyi degildi???

canim peki kan testinde kac cikmisti senin???

145 çıktı ama ikinci testimde 3 kat artmıştı cnm inşallahhhhh Rabbim o güzel duyguyu sanada yaşatır ben 5.5 ay yaşadım o güzel duyguyu sen sonuna kadar yaşarsın inşallahhhhhhhhhhhh..........

mehaycım tebrik ediyorum,takip edememiştim,transferin yapıldı demek sonunda,ya canım burda gödüğüm kadarıyla transfer için içimizde sabırla en çok uğraşan,bekleyen sensin 8 günü bekledikten sonra 10. günüde beklersin be canım.senin kaç yumrutan oluştu,kaliteleri nasıldı canım,kaçı transfer edildi?Allah gönlüne göre versin inşallah,hepimiz hak ediyoruz anne olmayı ama sen çok çabaladın,hak ediyorsun bu mululuğu,Allah yüzüne gülecek inşallah

X