Bahçelievler medical park&balat or ahaym hastanesi

neshe1976

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
168
2
medical park bahçelievler veya balat or ahaym hastanesinde doğum yapmayı düşünen arkadaşlar var mı?doktorunuz kim?emekli sandığı ile anlaşması var mı?yazarsanız çok sevinirim.hepinize hayırlı doğumlar

cnm ben balat or ahayime gidiyorum nevin hn dr çok tatlı bayan 20 dakika falan bakıyor bebeklere ssk var emekli sandığı haakında bilgim yok. hastane temiz gayet iyi çalışanlar normal doğum 1000 isteğe bağlı sezeryan 1500 zorunlu sezeryan 1250 ytl a.s.

Bende geçen sene balat orahayimde doğum yaptım. Adan z ye derler ya işte o kadar memnun kaldım herşeyden. Hastabakıcısından hemşiresine herşey mükemmeldi. Önceden odamı seçme şansım bile oldu. Deniz manzaralı bir oda istedim ve hiçbir fark alınmadı. Otellerde bile fark isterler.

1100 verdim sezeryana ama 5000 isteseler onu bile verirdim. Şimdi sanırım 200 ytl ye falan düşmüş diye duydum ama emin değilim.

Dr. nevin hanım. mükemmel bir doktor. birde bi bebek hemşiresi var kamuran hanım mükemmel biri. Benim bebeğimi 6 ay sadece anne sütüyle besleyebilmem onun sayesindedir.

Bende geçen sene balat orahayimde doğum yaptım. Adan z ye derler ya işte o kadar memnun kaldım herşeyden. Hastabakıcısından hemşiresine herşey mükemmeldi. Önceden odamı seçme şansım bile oldu. Deniz manzaralı bir oda istedim ve hiçbir fark alınmadı. Otellerde bile fark isterler.

1100 verdim sezeryana ama 5000 isteseler onu bile verirdim. Şimdi sanırım 200 ytl ye falan düşmüş diye duydum ama emin değilim.

Dr. nevin hanım. mükemmel bir doktor. birde bi bebek hemşiresi var kamuran hanım mükemmel biri. Benim bebeğimi 6 ay sadece anne sütüyle besleyebilmem onun sayesindedir.

cnm biliyosun bende senin tavsiyen üzerine balata gittim. fiyatlar ssk lı normal 600 ytl sezeryan 1250 ytl epiduralde 400 ytl fark var bilgisi olsun gidecek olan arkadaşların

balat or ahaym hastanesinde ssklı muayene ücretleri ne kadar acaba bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
teşekkürler

Arkadaşlar bende Balat hastanesine gidiyorum Doktorum İsmet Karlıktan son derece memnunum, bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ve erkek doktor olmasını özellikle istiyordum zaten...doğumumuda burada yapmayı düşünüyorum.Umarım herşey yolunda gider.

şu an guncel fiyatları yazayım taner beye gıdıyoruz kontoller 78 tl doğum ucretlerı normal ve sezeryan 2000 tl eger sezeryanı kendın ıstersen 2,750

X