eşinize/Sevgilinize 'benim peşimden çok koşmuştun' dediğinizde aldıgınız yanıt ?

E

EU1

Ziyaretçi
eşinize/Sevgilinize 'benim peşimden çok koşmuştun' dediğinizde aldıgınız yanıt ne oldu ?
böyle dedıgınız zaman hayır asıl sen benım peşimden koştun mu dedi
yoksa evet koşarım ne var tarzı seyler mı diyor? kısaca anlatabılır mısınız.

oldukca yüceltıcı bir sözle yanıt verıyormuş..

Ben oyle birsey soylemem...sonuçta ortada bir ilişki varsa iki tarafda istemiş ve olmus demektır kavga ettikten sonra çocuk gibi bunu soylemenın ne anlamı var kı?

Eşime asla böyle bir cümle kurmam. Neden diyeyim ki peşimde çok koşmuştun diye...Ki gerçekten çok düşerdi üzerime.Ama yine de söylemem. Birbirimizi sevdik ve Rabbim nasip etti evlendik.Sen koştun ben kaçtım v.s gibi cümlelere gerek yok...

bunlar çocukça şeyler...
ben bunları ergenken söylerdım...

o koştuysa bende yakalandım demekki

aldığım yanıt şu hadi canım kim kimin peşinden koştu:KK70:
arkaşlar bnece konuyu saptırmayalım espirisine yaklaşımlarda olabilir mesela ben espirisine eşime derim yannii

evlı olsan soylemezdım..o kostuysa...demekkı bende ızın verdım...
asla demem ..o kosan kısıyse bende sevgım ıcın yada aşkım ıcın baska bır sey yapmısımdır...
ilşkilerın ıkı taraflı olduguna ınanırım...
bırı kosuyorsa dıgerıde buna karsılık bır sey yapıyordur.......

aldığım yanıt şu hadi canım kim kimin peşinden koştu:KK70:
arkaşlar bnece konuyu saptırmayalım espirisine yaklaşımlarda olabilir mesela ben espirisine eşime derim yannii

yok saptırılacak bir şey yok canım...
arkadaş anlatın demiş bende anlattım...
orta okul lise yıllarında söylerdim diye...
sevgilerimle,,,

fena mı etmişim ben çok memnunum yaaa sen der di heralde

hiç böyle bişi demedik birbirimize ama

Hiç bir zaman demedim..
Çocukça geliyor bu tür şeyler bana..:kahve:

bu sene 5. senemize girdiğimizde attığı mesajjj" çok koşturdun peşinden ama değdi sultanım paşan seni çok seviyor " söylemesi ayıp 1.5 sene koştudaa :)))

Kendisi hep bana,peşinden az koşturtmadın der.kaydirigubbakcemile

direk şunu der... iyi yaptım üff ama ne afrodittin o zamanlar der :)))
peki şimdi değilmiyim diyince öylesin ama o zamanlar daha taş gibiydin der :)))) wallaa seviniyimimmi üzüleyimmi bilmiyom

diyim akşama bakalım ne diyecek kaydirigubbakcemile3
keske kosmasaymısım ayy o koşan ayaklara derse -tatlicadiarzu-

biz arada bir laf ebeliğine girer çıkamayiz çok komik olur :roflol:eek: zaman söylerim, hadı canım haddıııı az koşmadın peşimden derim oda derki, o zaman melek gibiydin nerden bilim böyle olucani kaydirigubbakcemile3

yada son dönemlerde çok kullandıysam hadi canım hadddiiiiiii der kaydirigubbakcemile3 ay çok komik oluyoruz bazen:içelim:

arada ben takılırım eşime bu anlamda,söylerim de zaman zaman...
çünkü eşimi sevebilmeme ve gurur duymama ve hatta onu sevebilme nedenimdir bu benim:)
dile kolay gelir ama, 10 yıl çabaladı,direndi,yılmadan bekledi benim sevgimi... iyi de etmiş:KK66:
11. yıl anladım ki,onun bu sevgisi,beni ona götürdü..
11 yılın sonunda kalbimi ellerinde buldum,gözlerindeki ışığı, yüreğindeki kocaman vazgeçemediği o sevgisini görebildim...
bu yüzden onunla gurur duyarım hep.. yıllara ,zamana hatta bana bile meydan okuyan o büyük sevgiye yenildim.. :)

''az mı peşimden koştun'' diye de takılırım bazen,o da bir yaramaz bir çocuk edasıyla,pişkin pişkin sırıtır ve ''10 yıl diil ben bir ömrü seni sevgin için beklemeye hazırdım''der :KK66:
ve ben bu sözü duymayı ve bu mutluluğu yaşamayı seviyorum :) hatta seviyoruz :KK66:

bizim durum o kadar farklı ki..
ben onu peşinden koşmuştum:roflol:
sonra da o beni, benim onu sevdiğimden daha çok sevmeye başladı..:asigim:
o der ki" iyi ki peşimden koşmuşsun":eek:
ben de ona "seni nasıl tavladım ama?" derim..
karşılıklı gülüşürüz...:1hug:

benim peşimde çok koşmuştun sözünü, beni ne doktorlar mühendisler istemişti' den farklı görmüyorum...
velhasıl çok gereksiz bir söz geliyor bana..bu tip sözlere hiç gerek yok..

bunu ciddi olarak tabiki söylmem ama bazen gırgırına söylerim o da bana hadi ordan kim kimin peşinden koştu acaba der :)

X