kendisi için vitamin kullanan var mı??

floras79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
305
1
45
kızlar malum annelik mükemmel ama zor iş.benim 7 yaşında ilkokul 1. sınıfa giden dünya güzeli bir kızım ve 7,5 aylık meleğim Efe'm var.okul,bebek,temizlik,yemek,ev işi,uykusuzlık vs vs haşatım çıkıyor çok yoruluyorum gün boyunca.ve kendim 46 kiloyum,bünyem bu tempoyu zor kaldırıyor.vitamin hapı almak istiyorum.kullanan var mı?ne kullanıyorsunuz?

Ben hamilelikte kullandığım ferrosanol, elevit ve selenyumuma devam ediyorum. Ferrosanol ve elevit emzirme boyunca, selenyumu da sürekli kullanacağım. Metebolizma doktorum önümüzdeki ay kontrole gittiğimde ilaç değiştirir yeni bir ilaç ekler mi bilemem.

Canım,ben herhangi bir vitamin kullanmıyorum ama hiç te aklıma gelmemişti.çok kötü oluyorum yorgunluktan...doktoruma bir danışayım..

ben bi ara supradyn içiyordum iştahımı dahada açtı içmiyorum artık

doğumdan sonra doktorum kan hapı ve vitamine devam demişti. gerçi ben ikisinide kullanmıyorum, açıkçası pekte ihtiyaç hissetmiyorum ama doktorlar tavsiye ediyorlar. doktorunuza danışın isterseniz ama elevit kullanabilirsiniz.

valla benimde hamilelikten kalan ilaçlarım duruyo ama bende hiç kullanmadım aslında kullansak iyi olur

canım bende dogum yaptıktan sonra yorgunluk uykusuzluk kemıklerım agrımaya basladı parmaklarıma kadar agrıyodu kıloyuda anıden verınce bunyem alt ust oldu hamıle kalmadan once 52 kıloydum suan 47 kıloyum artık dayanmıyo vucudum ve gecenlerde doktora gıttım akcıger fılım tahıller falan yapıldı hıc bısey cıkmadı doktor annelerın bazılarında oluyo dogumdan sonra ve sana guclu bır vıtamın verıcem dedı centrum verdı sıgorta karsılamıyor 30ytl cok ıyı geldı bana hıc degılse ayakta tutuyo ınsanı

bende dogum yaptıktan sonra ılk 3 ay kullan demişti doktor kullanmıştım elevit,sonra bıraktım.emzirdigim için sanırım,birde benim oglum sık emiyor gece bile 3-4 kez uyanıp emer,güç kalmıyor bende.uykusuzluk da cok yıpratıyor tabi,günlük 5-6 saat bölük bölük uyku ,gün içinde o kadar tempo dayanamıyorum bazen..

b vitamini ve c vitamini kurtaricidir. balik yagida kullanabilirsin veya omega 3

X