Tüp Bebek Merkezleri Yeditepe hastanesi cem fıçıcıoğlu

slm kızlar dün hastaneye gittim cem bey usg aldı lucrin verdiler bugün başladım hayırlısı olsun bakalım artı vitamin-asprin-antibiotik kullanıyorum birde doğum kontrol hapıda kullanmaya devam ediyorum sizde kullandınızmı?hepimiz için hayırlısı olsun

saveist sende moralini bozma hayırlısı olsun stresden uzak dur!
evcimeen sen ne yaptın belli oldumu?

bakgüncüm senin adına sevindim. hayırlı olsun inşallah hayırlı bi şekilde sonuçlanır.evt bende ilk lucrin coraspin ve vitamin hapıyla başladım. ama doğ. knt. hapı vermemişti. erkese vermiyorlar onu bazı test değerlerine göre veriyorlar sanırsam.
bende büyük olasılıkla düşük yapıyorum. değerlerin 0 lanmasını bekliyorum. önce yükselsin diye bakarken şimdi düşsün diye bakıyoruz artık napalım allahtan gelene yapacak bişey yok. umarım sizinkiler iyi olur.a.s.

evcimencim sen nasılsın canım her şey yolundadır umarım. umarım senin tet değerlerin iyi çıkar kendine dikkat et
sevgiler

Canım çok üzüldüm durumuna ama hakkımızda hayırlısı olsun ya , herşeyin bi vakti zamanı var demek. Ben 23 ocak cuma yaptıracağım kısmetse tahlilimi. İlaçlardan heralde acayip şişlik var göğüslerde cnm.Grip oldum bu arada ilaçta içemiyorum.Sadece Elevit diye vitamin vermişti dr.cem bey onu içiyorum.Acaba bu grip durumum etkilermi döllenmeyi.Endişeliyim biraz. Günler geçmiyo valla.Allah hepimizi sabır versin inşallah.Çok öptüm seni.:teselli:

Canım çok üzüldüm durumuna ama hakkımızda hayırlısı olsun ya , herşeyin bi vakti zamanı var demek. Ben 23 ocak cuma yaptıracağım kısmetse tahlilimi. İlaçlardan heralde acayip şişlik var göğüslerde cnm.Grip oldum bu arada ilaçta içemiyorum.Sadece Elevit diye vitamin vermişti dr.cem bey onu içiyorum.Acaba bu grip durumum etkilermi döllenmeyi.Endişeliyim biraz. Günler geçmiyo valla.Allah hepimizi sabır versin inşallah.Çok öptüm seni.:teselli:

slm canım eminimgünler geçmekbilmezsenin için ama hiç stres yapma sayılı gün çabuk geçer.bol bol dinlen iş yapmamayaözen gösterallah göstermezsin bi aksilik olursa ondanmı olmadı acaba diye kendini suçlama.dinlen bol bol.
banada 1. tecrübe oldu tabi bu arada. asla elimi hiç bi işe sürmem bi daha.:))
bende grip olmuştum testten önce aman dikkat et kendine. evt ilaçlar göğüslerde çok hassaslık yapıyo.geçer bi süre sonra ve hiç bir şeyi kesinlikle takma kafana
umarımher şey yolunda olur. bu arada kaç yaşındasın eevcimen. kaç transfer yapıldı sana.
bana 3 transfer yapılmıştı. 3 gün sonra 1 tane daha transfer yapalım diye çağırmışlardı.kendime öle güveniyordumki tutacak diyeya üçüde tutarsa diye 4. yü istemedim.:)
kendine çok iyi bak canım
hayırlı bebişlerrrrr hihoyyythihoyyyt

meraba kızlar bende bugün yeditepeye cem beye gittim görüşmeye daha önce bikere euro fertilde denedim ve çok pişman oldum bana cem beyi öneriyomusunuz sigortada geçmiyomuş ben var biliyodum o çok önemli degil ama tedirginim açıkçası aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum

azatt slm cnm bende şu anda cem beyde tüp bebek tedavisi görüyorum ilaçlarda deil ama tahlillerde geçiyo sigorta bana öyle söylediler hormon tahlili yaptırdım bide sipermiyogram yaptırdık ikisindede geçti cem beyde ilgileniyo ama daha çok hemşireleri görevlendiriyor kendisi evde bile aklıma en ufak bişey takılsa nette araştırmak yerine onları arayıp aklıma takılan herşeyi soruyorum çünki bana bu güveni verdiler inş boşa çıkmaz 10 gün sonra yumurta toplancak inş hayırlı sonuçlar çıkar bu işin sonunda

selam olgun umarım neticen güzel bi haberdir inşallah tutmuştur yaz lütfen ben daha gitmedim ramazanın ilk haftası gidicem

Merhaba arkadaşlar,bende cem fıçıcıoğlu hakkında yorum yapmak istedim ki bizim gibi durumda olanların maddi manevi her şeyleri suistimal ediliyor.Benim eşimde azospermi hastalığı var,aylarca araştırmalarımızdan sonra Yeditepe hastanesi cem fıçıcıoğluna gitmeye karar verdik maalesef.Çünkü sayelerinde eşim ve ben 2 senedir kendimize gelemedik.28.10.2008 de büyük umutlarla cem beye gittik sadece 3 dk.konuşma zahmetinde bulundu o da imzaladığı evraklardan yüzümüze bile bakmadı.Adetin 2.günü sizi bekliyorum dedi.2.günü gittik iğne işlerine başlandı 10 gün iğne kullandım son gün çatlatma iğnesi verdiler ve ertesi gün ikinizde aç gelin eşiniz ameliyat olacak (tese) sperm bulunursa sizden yumurta toplanacak anestezi için bişey yemeyeceksiniz dendi.saat 9 da eşim ameliyata girdi 2 saat sürdü ameliyatı yapan ürolog size cem bey bilgi verecek dedi.(sitelerinde de sperm bulunamazsa psikolog eşliğinde söylenir yazıyordu) ben eşimin yanında ayılmasını bekliyorum bir yandan da çağırılıp çağrılmayacağımı merak ediyorum tam 2 saat bekledim ne arayan var ne soran, ürolog eşimi kontrol etmeye geldiğinde son cesaret sperm bulabildiniz mi diye sorduk tabi şaşırdı size haber vermediler mi bulamadık dedi.Evet psikoloğu geçtim haber verme zahmetinde bile bulunmadı Cem bey ve ekibi…yaşadığımız şoku anlatmak mümkün değil devlet hastanesi bile bu kadar acımasız davranmaz herhalde sonunda bizi aradılar evet ama muhasebeden gelin hesabınızı kapatacağız diye.Merdivenlerden nasıl çıktım anlatamam çıkarken Cem bey ve Gazi bey kol kola yemekten geliyordu sanırım onlara söyleyecek çok şeyim vardı ama psikolojim o anda buna yetmedi çünkü eşimi de teselli etmem gerekiyordu.Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama ben o hastaneyi araştırdığımda olumsuz bir yazı görmemiştim bu yazıyı yazıyorum ki giden arkadaşlarımız en azından bu konuyu belirtsinler olumsuz bir durumda niye bu kadar ilgisiz davranıyorsunuz diye,sayelerinde 2 senedir bu konuyla ilgili hiçbir yazı okumak istemedim kendilerine buradan teşekkür ederim (ayrıca eşimden sonra ameliyat olan bir hasta daha vardı onda da sperm bulunmamış ve haber verilmedi acilde eşimin yanındaki yatakta yatıyordu yani anlayacağınız tavır herkese aynı sadece bize değil.)

merhaba arkadaşlar.2010 ağustos ayında başarısız bir tüp bebek uygulamam oldu.üstünden epey zaman geçti ve ben 2.yi denemeye karar verdim.
3 mayısta lucrinle tedaviye başlıyorum.doktorum cem fıcıcıoğlu
herşey yolunda gider inşallah.tedavi boyunca forumda olacağım.bana bilgi vermek isteyen olursa doktor ve yeditepe üniv.hakkında sevinirim.uygulamaların tümü yeditepe üniv.de olacak.
sevgiler..

merhaba

konu başka biyere mi taşındı bilmiyorum ama , baya eski yazılar .. Cem bey e giden varmıdır acaba bilgi verebilecek ?

merhaba

konu başka biyere mi taşındı bilmiyorum ama , baya eski yazılar .. Cem bey e giden varmıdır acaba bilgi verebilecek ?
Merhaba
Ben gidiyorum iki ay oldu. Her iki yumurtalığımda da kist vardı ayrıca polip var daha önce muayene olduğum bazı doktorlar kapalı ameliyat olmam gerektiğini söylediler, ancak ben olmak istemedim. Cem Beyle tanıştım kendisi bana epey güven verdi ve bana tüm bunları unutmamı söyledi. Kistleri hiç düşünme dedi. Bebek istediğim için bana süreci hızlandırmak için klomen ve çatlatma iğnesi verdi, ve bu ay hamileyim :))

X