eşini veya sevgilisini ben tavladım diyenler

sun_shine

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
302
5
ben düşündüm taşındım öyle kolay pes etmiycem. Beni arkadaşı olarak gören arkadaşımı tavlamaya karar verdim. Başka bir yazıda eşimi\sevgilimi ben tavladım iyi de yapmışım diyenler vardı hadi anlatın bakalım nasıl tavladınız. Bize de fikir olsun

Ben kimseyi tavlamadım ama yazmak istedim...
Açıkçası bir erkeğin peşinden koşup onu tavlamayı da düşünmezdim..
İsterse zaten gelecektir, uğraştırmaya ne gerek var...
Kadın naz yapar ama erkek yaptı mı hiç çekilmez bence...

bende öyle düşünüyordum ama biraz iteklenmeyle olabilecek bir şeyse bu seferde güzel bir beraberliği ıskalamış olmaz mıyım? Gidip ona teklif etmekten bahsetmiyorum zaten. Benim merak ettiğim çaktırmadan bana ilgi duymasını nasıl sağlarım. Sonrasını zaten yine o getirecektir.

senin ilgin varsa, o kisiyle ilgilenirsin ve bir erkek bunu aninda anlar, ekstra cabaya gerek yok...Onlar cok iyi anliyorlar neyin ne oldugunu merak etme

benim yapmak istediğim anlaması değil ki bana karşı ilgi duymasını sağlamak istiyorum

seni oldugun gibi sevecekse sevsin bence bisey yapmana gerek yok
ama illa ki asik etmek istiyorum diyorsan sana sunu soyleyebilirim
once onun karakterini bilmelisin, kizlarda neleri sever neleri sevmez, neler bekler
bunlari ogrenip ona gore davranirsan evet ilgisini cekersin
ama degismeye gerek yok bence

mavrulam sana katılıyorum dediğinde kadınların yaptıkları naz güzeldir ama erkeklerin yaptıkları katlanılmaz

Gözlerinin içine içine uzun uzun bak sürekli gözlerin onda olsun bu onun kafasında şimşekler çaktırır

Sade kahveye katiliyorum, her erkek kizin tavirlarindan anlar onla ilgilendigini..
Oda ilgileniyorsa yaklasir sana sen merak etme.
Ama benim tarzim degildir, hatta cok umursamaz davraniyormusum:)))
Erkegin üstüne senin olsa bile düsülmeyecek, ki senin olmadan üstüne düsmeyi tavlamayi dogru bulmuyorum.
Ama cok seviyorsan, az birsey belli et ilgini dedigim gibi anlar onlar cin hepsi.

Canım senin için üzüldüm. Ama bu o seni tavlasaydı da olabilecek bişey. Eş biraz şans işi bence. Karpuz misali kesip içini görmeden ne çıkacağını bilemiyorsun.

Tavlamak degilde, ilk hoslanma belirtilerini ben gösteren olmustum gibi gibi.. Aslinda hic onaylamam bayanlarin ilk adim atmasini, öyle hale gelmeli ki o sana acilmali... Sonuc mu ? Cok mutluyuz nisanliyiz.. Allahim bozmasin,herkesi mutlu etsin!

kızlar aşk bu yaa...bayanlar sevemez mi.ilk adım atamaz mı

bazılrınız çok karşı ama ne olcağı hiç belli olmaz...bnce ilk adımımı atarım bn seversm çok

ben tavladım....insan eğer hoşlanıyorsa, beğeniyorsa ilgisini göstermesinin yanlış olduğunu düşünmüyordum...bence o da bana karşı boş değildi ya da hoşlanmıyordu ama benim ilgimi kaybetmemek için ilgi gösteriyordu..neyse sonra biz buluşmaya başladık fln ama yine de söylenmiş bir şey yoktu aramızda ama yakındık yani,yine de bana "arkadaşımsın" ayağı yapıyordu.sonra bi gün tepem attı "dedim ki, ben senin neyin olduğumu bilmek istiyorum..arkadaşımsan arkadaş gibi davran değilsen de ne olduğumuzu söyle.arkadaşımsın ama takılalım biraz diyorsan ben öyle biri değilim haddini bil" dedim...ağzıma geleni söyledim..sonra bi 15 - gün sonra fln msnde o konuştu benimle sonra da başladık yavaş yavaş..ilişkimiz süresince o beni, benim onu sevdiğimden daha çok sevdi..ama yine de ben çok alttan aldım.o biraz asabi bir tipti,ben de aksine çok çekinik bi insanımdır...yani alttan alma nedenimin kimin kimi tavladığıyla ilgili olduğunu hiç düşünmedim,karakterlerimizle ilgili olduğunu düşündüm...
şu anda ayrıyız ve ben nedense ben tavladığım için, önce ben hoşlandığım ve ilgi gösterdiğim için o kadar çok alttan almışım gibi,ilişkiyi yürütmek için hep ben çabalamışım gibi hissediyorum..aslında dediğim gibi o beni benim onu sevdiğimden daha çok sevdi, yani bu düşüncem çok da doğru bir düşünce değil...belki de yeni ayrıldığımız için ,kendimi suçlama sürecinden henüz çıkamadığım için böyle düşünüyorumdur...
bir dahaki sefere tavlamak için uğraşmayacağım kimseyi, bana ilgi duyuyorsa ilgisine karşılık veririm ama ilk adımı atan ben olmayacağım..

ben yıllar önce bir çocuktan hoşlanıyordum ama çocukluk mu dersin ne dersin bilmem yanında heyecandan konuşamıyordum bile. sonunda dayanamadım buluşalım mı dedim, sonrasında bir baktım bütün arkadaşları bana bakıp kıskıs gülüyor, çocukta da bir artistlikler anlatamam. ben de buluşmaya bile gitmedim ben vazgeçtim sen kıymetimi anlamamışsın diye mesaj attım. sonra çok özür diledi ama çok ağladım da dönmedim gururum çok kırılmıştı bir kere.

ondan bir yıl sonra başka biriyle tanıştım. arada sırada okulda karşılaştıkça konuşuyorduk. kendisi beni yemeğe davet etti. 2.sinin sonunda dayanamayıp ben onu dudağından öptüm :eek: o günden bugüne çok mutlu ilişkimiz var ama hep der ki beni sen tavladın sırnaşık şey

bence ilk adımı o atsın arkadaşların aracı olsun istersen ama ilk buluşma teklifi ondan gelsin sonra sen benim gibi elinden geleni yap onu kaçırmamak için ama erkekler eğer ilk adımı atmazlarsa çok artistleniyorlar sanırım bu da benim gibi gurunu kırabilir.

ben yaptım ben! tavladım :))
nasıl olduğuna gelince,önce bakışlarımla belli ettim..
sonra tanıştık, muhabbete başladık, hoşlandığımı belli ettim hafiften..
sonra o da benden hoşlanmaya başlamış..
sonra beni konsere davet etti,bayağı yakınlaştık orda muhabbet açısından..
yolda uzun uzun yürüdük konuştuk ama öle havadan sudan..
sonra bir sabah msj sesiyle uyandım bana demiş ki "rüyamda seni gördüm, kız arkadaşım olmuştun ve ben çok mutluydum,kız arkadaşım olur musun?"
biraz mırın kırın ettim delice kabul etmek istememe rağmen :))
sonra kabul ettim tabiki...
şimdi ise beni, onu sevdiğimden daha çok seviyor..
"iyi ki beni tavlamışsın" diyor..

ben yaptım ben! tavladım :))
nasıl olduğuna gelince,önce bakışlarımla belli ettim..
sonra tanıştık, muhabbete başladık, hoşlandığımı belli ettim hafiften..
sonra o da benden hoşlanmaya başlamış..
sonra beni konsere davet etti,bayağı yakınlaştık orda muhabbet açısından..
yolda uzun uzun yürüdük konuştuk ama öle havadan sudan..
sonra bir sabah msj sesiyle uyandım bana demiş ki "rüyamda seni gördüm, kız arkadaşım olmuştun ve ben çok mutluydum,kız arkadaşım olur musun?"
biraz mırın kırın ettim delice kabul etmek istememe rağmen :))
sonra kabul ettim tabiki...
şimdi ise beni, onu sevdiğimden daha çok seviyor..
"iyi ki beni tavlamışsın" diyor..

Bak bu çok moral verici bir örnek oldu Sağol

Eşimi ben tavladım :)
Staj görüyordum, onunda dükkanı vardı, işe gidip gelirken hoşlandığımı belli ettim sonra oda bana bakmaya başladı, öğle yemeğine gittim geldim, bana dediki " yemeğe giderken arkadan seslendim benide yemeğe götürürmüsün diye ama hiç bakmadın" dedi, yalan söylüyordu konuşmak için, sonra ben "duymadım seslendiğini ama yemek borcum olsun" dedim sonra onu yemeğe götürdüm tabi hesabı o ödedi, sonrada başladı zaten ilişkimiz. Şimdi evliyiz...

Allah hepinizin mutluluğunu daim etsin inşallah..
Tavlamak kulağıma pek güzel ve romantil gelmedi nedense yaa okuyunca farkettim.....CADIARZU

sevgilimi ben tavlamıştım.eski kız arkadşından daha yeni ayrılmıştı sanki benim yüzümden ayrılmış gibi bir imaj oluştu..ama asla hiç kimsenin arasına girmedim.bu işler karşılıklı sonuçta.sevgilim istemese olmazdıda:):) yeni biten bi ilişkiden sonra hemen yenisi pek sağlam ciddi bir ilişkiolmaz ama ben bunu başardım.ilk başlarda aklı karışıktı çünkü hızlı yaşandı oluverdi herşey.ama ben hep ona destek oldum yanında oldum,unutması içinde zamn tanıdım sonuç mu...ona çok değer verdiğim ve bana aşık olacağına inandığım için sonunda oldu başardım.aslan burcu erkeği ama bana aşık...Allah bozmasın birbirimizi deçok seviyoruz....konusu açıldığında evet ben ayarladım seni oh iyiki de yapmışım diyorum...bu iş de ilk adım atanın fln pek önemi yoktur.ne hissediyorsan onu yaşıycaksın ama çevrendeki yada onun çevresindeki hiç kimseye zarar vermedne:):) haa nasıl tavladığıma gelirse ben bağlama kısmını anlatmışım :):) aynı ortamda takılıyorduk çokortak arkdşlırımz wardı aynı bölümdeydik de o şarkı söylüyordu ben onabakıyordum elimde olmadan bi kaç arkadşımda biliyrdu.en sonunda dedilerki gel bu akşam oturun konuşun oda sana karşı boş değil sene başından beri seni sorup duruyor fln fstk. neyse konuştuk ettik vs... sonra oldu....:):) erkeğe karşı sıcak kanlı güleryüzlü olucaksın ama ilk başlarda dozunu kaçırmıycaksın yoksa ipin ucunu kaçırrsın:):)

Son düzenleme:
X