Aşılama Aydın'da aşılama yaptıranlar...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm arkadaşlar. aydın'da aşılama yaptırdınız mı ?dr.nuz kimdi? ben de yaptıracağım merak ediyorum...
ben cenk tanda yaptırdım asılamamı.adnan beyde cok iyiymis,ama bu biraz sans isi.karar verince bana yaz sonucu.simdiden gecmis olsun canım

burda da benden başka aydınlı yok ya da aydından sadece ben aşılama yaptırcam diye düşünmeye başlamıstım artık :) cenk beyin adını duymustum ama biz ilker cerci'yle basladık tedavimize. dün hsg cekildi nysa'da. ay sonunda da 1. asılamayı yaptıraacağız bakalım artık. senin su an bebeğin var mı ? ilk asılamada mı oldu ? sen de bana yazarsan sevinirim...sevgiler...

meraba arkadaşım ben tek aşılama yaptırdım aydında dr vural başkaya tutmadı bidaha düşünüyorum bu arada ilker cerci özeli varmı fiyat ne kadar öğrendinmicanım ben 250 yaptırmıştım

burda da benden başka aydınlı yok ya da aydından sadece ben aşılama yaptırcam diye düşünmeye başlamıstım artık :) cenk beyin adını duymustum ama biz ilker cerci'yle basladık tedavimize. dün hsg cekildi nysa'da. ay sonunda da 1. asılamayı yaptıraacağız bakalım artık. senin su an bebeğin var mı ? ilk asılamada mı oldu ? sen de bana yazarsan sevinirim...sevgiler...
4 yıllık evliyim ve bebiş yok henüz.ben doktoruma bayıltarak cekilmiyomu diye sormustum aydında yok boyle bi uygulama demişti.sen nasıl yaptın bu isi.benim ilk asım ama tutmadı sanırım yani ben oyle hissediyorm.zaten artık izmire gitmeyi düsünüyorum ama nereye gidicemi bilemedim.doktorun neden beyenmedide ikinci kez cekildi hsg filmin,benimde iki kez cekildi ama ilk filmimde kanallardan cok az geciş var bidaha cekersek acılacak gibi duruyo dedi bende tamam dedim ve ikinci filmin sonunda gecişi dahada rahat hale getirdik artık asılamalarına baslayalım dedı.allahım isteyen herkeze versin ne zor işler bunlar.

4 yıllık evliyim ve bebiş yok henüz.ben doktoruma bayıltarak cekilmiyomu diye sormustum aydında yok boyle bi uygulama demişti.sen nasıl yaptın bu isi.benim ilk asım ama tutmadı sanırım yani ben oyle hissediyorm.zaten artık izmire gitmeyi düsünüyorum ama nereye gidicemi bilemedim.doktorun neden beyenmedide ikinci kez cekildi hsg filmin,benimde iki kez cekildi ama ilk filmimde kanallardan cok az geciş var bidaha cekersek acılacak gibi duruyo dedi bende tamam dedim ve ikinci filmin sonunda gecişi dahada rahat hale getirdik artık asılamalarına baslayalım dedı.allahım isteyen herkeze versin ne zor işler bunlar.

sen filmi ne zaman cektirdin bilmiyorum ama aydın da sadece nysa da yapıyorlarmış anesteziliyi. orası da malum yeni acıldı. beni tüplerde bir sorun oktu aslında. gecen sene izmirde cektirdim üstüne bi de dr.muz emin olmak için laporoskopi ve histereskospi ameliyatı yaptı ama ilker bey nedense ona da güvenmediği için cekti filmi tekrar. sonuç : tüpler , rahim gayet normal. izmire gitme olayınıda bence iyice arastır dr. ismi alarak git mutlaka hatta mümkünse tanıdık aracılığıyla git. cünkü biz bu işlere önce orada basladık. ege ünv.de doc. dr. mert kazandı ya gittik aylarca ( bu dr.u tesadüfen bulduk arastırmamıstık ) özelden o kadar para verdik ama neticede yine aydında devam ediyoruz. mert beye de pek ısınamıştım zaten biraz salladı gibi geldi bana . ama ilker bey iyi yaklasımı,acıklamaları net ...bir de tecrübelilerden duydugum bu işlerde fazla dr. değiştirmemek lazım çünkü hepsi sil bastan yapıyor. ben asılamaları burda yaptıracağım ama eğer olmazsa tüpü de ist.da yaptırmayı düşünüyoruz. cidden zor bu i,şler Allah hepimizin yardımcısı olsun sevgiler...

meraba arkadaşım ben tek aşılama yaptırdım aydında dr vural başkaya tutmadı bidaha düşünüyorum bu arada ilker cerci özeli varmı fiyat ne kadar öğrendinmicanım ben 250 yaptırmıştım

ilker beyin özel muayenehanesi var. muayene fiyatı 100 ytl. anestezili hsg için 250 ytl aldı ayrıca hasteneye 180 ytl verdik. ilker beyi tavsiye ederim . yaklasımı insanı rahatlatıyor ve acıklamaları da gayet net. sevgiler...

X