Transferin 4. Günü lütfen konuşalım

hankpr52

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
331
76
31
arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı bayramlar tüp bebek yaptırdık transferin 4. Günü bu gün 5aa embriyom tek koyuldu 5. Gün emriyosu hiç bir belirtim yok çok erken olduğunu biliyorum ama dayanamadım test yaptım ben görüyorum çizgiyi eşimde gördü çizgiyi inşallah vardır gün gün takip edecegim koyulaşma varmı diye sizce varımdır yada yaptıranlar yorum yapabilir mi

Eklentiler

• IMG_0588.jpeg
    IMG_0588.jpeg
    94,8 KB · Görüntüleme: 202
arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı bayramlar tüp bebek yaptırdık transferin 4. Günü bu gün 5aa embriyom tek koyuldu 5. Gün emriyosu hiç bir belirtim yok çok erken olduğunu biliyorum ama dayanamadım test yaptım ben görüyorum çizgiyi eşimde gördü çizgiyi inşallah vardır gün gün takip edecegim koyulaşma varmı diye sizce varımdır yada yaptıranlar yorum yapabilir mi
Merhaba benim de 4. Gün bugün çok erken değil mi test için fotoğrafta görünmüyor inşallah çifttir

Merhaba maalesef ben bir şey göremedim 5-6 gün yaptırsaydınız bari inşallah çift çizgi görürsünüz bayramınız bayram olur sağlıklı gebelik süreci dilerim

Ayrıca bu kaset testler erken gebelik testinden bir kaç gün sonrasından geliyor. Ben 5 günümde erken gebelikte silik görürken kasette tek çizgi görmüştüm. Kasette 7 gün anca gözüktü

Merhaba benim de 4. Gün bugün çok erken değil mi test için fotoğrafta görünmüyor inşallah çifttir
İnşallah ben görüyorum aslında sadece meraktan yaptım bir belirti olmayınca aslında herşeye hazırım verici Allah vermiyorsalar vardır bir sebebi diye yaptım pozitif düşünüyorum herzaman ama olmazsada moralimi bozmam ama inşallah vardır sende varmı bir belirti

Ayrıca bu kaset testler erken gebelik testinden bir kaç gün sonrasından geliyor. Ben 5 günümde erken gebelikte silik görürken kasette tek çizgi görmüştüm. Kasette 7 gün anca gözüktü
Erken gebelikte aldım aslında onu pazartesi yapmayı düşünüyorum test günüm perşembe günü

İnşallah ben görüyorum aslında sadece meraktan yaptım bir belirti olmayınca aslında herşeye hazırım verici Allah vermiyorsalar vardır bir sebebi diye yaptım pozitif düşünüyorum herzaman ama olmazsada moralimi bozmam ama inşallah vardır sende varmı bir belirti
Benim her yerim ağrıyor ağrı eşiğim çok düşük iğne yerlerim sırtım karnım çok kötü ve sürekli uyuyorum

Resimde oynamıştım şimdi normalini atim belki onda gözüküyordur

Eklentiler

• IMG_0588.jpeg
    IMG_0588.jpeg
    114,4 KB · Görüntüleme: 185
Bende görüyorum çift aynı böyle çıkmıştı 5. gün allah kucağınıza almayı nasip etsin 🌺 ikinci transferimi oldum bende dün inşallah bunuda kucağıma almak nasip olur
Ay biri gördü çok şükür demekki yanlış görmüyormuşum inşallah tutunur yavrularımız seninki kaçıncı gün şu an

Benmde normal testlerde 4.gunu bile çıkardı ben hep normal kaset test yapardim inşallah koyulaşir gelişimi güzel olur 🤲

X