Transferin 4. Günü lütfen konuşalım

Canım ben goremedım erken gebelık yapsan daha ıyı olurdu ben 3.gün tek embriyo 7.gün erken gebelık testı yaptım silik çıktı pazartesi kan vericem
Artık bakalım yarın yapsam çıkarım erken gebelikte 5. Günüm oluyor perşembe zaten test günüm

Artık bakalım yarın yapsam çıkarım erken gebelikte 5. Günüm oluyor perşembe zaten test günüm
IMG_7691.jpeg

Ben de gördüm 😊 Bu da benim transferden sonraki 5. Günde yaptığım testti bi tık daha belli 4. Günde de yapmıştım sizinki gibi çıkmıştı şimdi 3 aylık oldum bile darısı size inşallah 🙏🏻

arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı bayramlar tüp bebek yaptırdık transferin 4. Günü bu gün 5aa embriyom tek koyuldu 5. Gün emriyosu hiç bir belirtim yok çok erken olduğunu biliyorum ama dayanamadım test yaptım ben görüyorum çizgiyi eşimde gördü çizgiyi inşallah vardır gün gün takip edecegim koyulaşma varmı diye sizce varımdır yada yaptıranlar yorum yapabilir mi
Transfer gününü saymazsam 5.gün test yaptım çok silikti kamerada bile görünmüyor sonra iki gün sonra yaptım az daha belirğin oldu

Sabah yaptım erken gebelik ama hiç birleyen çıkmadı 5. Günüm rüyamda da kahve akıntılarım geliyordu kesin tutmadı benim
ay rüya demeee :) resmen kabusların kraliçesiydim bunu kimseye kaptırmam. benim çok fazla kasılmam oldu bu gece uykudan uyandım hep. siz de yaşadınız mı hiç

ay rüya demeee :) resmen kabusların kraliçesiydim bunu kimseye kaptırmam. benim çok fazla kasılmam oldu bu gece uykudan uyandım hep. siz de yaşadınız mı hiç
Ya kasılma bende de oluyor rahim içinde amaçlı değil arada giriyor neden oluyor acaba

Stres yapmıyorum aslında ama yinede çıkar diye ümit etmiştim allahtan ümit kesilmez hiç belirtim yok ya benim ne ağrı ne sızı veren Allahım vermezsede vardır bi bildiği diyelim artık 🥰
Bende şuan kan testine geldim benim 7.güne kadar belirtim yoktu sadece göğüslerim şiş gibi hafif ağrı vardı sonra hafif sancılar oldu şiştim leke gelmedi mesela bugün 11.günüm herşey nasip sabır dua edelim 🤲🏼

X