Transferin 4. Günü lütfen konuşalım

arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı bayramlar tüp bebek yaptırdık transferin 4. Günü bu gün 5aa embriyom tek koyuldu 5. Gün emriyosu hiç bir belirtim yok çok erken olduğunu biliyorum ama dayanamadım test yaptım ben görüyorum çizgiyi eşimde gördü çizgiyi inşallah vardır gün gün takip edecegim koyulaşma varmı diye sizce varımdır yada yaptıranlar yorum yapabilir mi

Henüz erken.
Ben beşinci gün yaptım negatifti.
Altıncı günden itibaren çok silik silik çıktı.

Ay çok sevindim canım senin adına bizlere de du et hamilelerin duası kabul olurmuş 4 seneden beri bekliyorum
Aminn her zaman ediyorum rabbim herkese en kısa zamanda nasip etsin bizede sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin her evre ayrı zor stresli ❤️

Benim 11.gün idrar testim yani bu sabah testim böyleydi kıyaslamamak lazım herkesin farklı ama belki birilerini rahatlatır

Eklentiler

• IMG_3599.jpeg
    IMG_3599.jpeg
    46,2 KB · Görüntüleme: 82
Aminn her zaman ediyorum rabbim herkese en kısa zamanda nasip etsin bizede sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin her evre ayrı zor stresli ❤️
Hemde nasıl ya 4 seneden beri hiç pes etmedim her ay çizgi aradım silik de olsa sonra bir kimyasal oldu ama kimyasal olduğunu bilmiyorduk herkese söyledim hamileyim diye mutluluk böyle birşey di sonradan değer düşünce anladık kimyasal olduğunu boşuna söylemişim herkese şimdi tüp bebek de kimseye söylemedik valla kalp atışını duyarsam anca öyle tecrübeliyim artık 💋😂😬

Buda bekletilmiş hali sizce kızlar dün erken gebelik yaptım ama çıkmamıştı bugün 6. Günüm ay inşallah ya

Eklentiler

• IMG_0604.jpeg
    IMG_0604.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 68
X