Pozitif İdrar Testi Örnekleri

index.php
index.php
index.php
bunlar sabh yaptığım testler silik çizgi gördüm ben belki burda gözükmeyebilir.dayanamadım 3-4 saat sonra bi daha yaptıp yine silik zor görüyorum yani.onlar da şöyle çıktı.
index.php
ne diyosunuz kızlar var mı bişeyler sizce? çok merak ediyorumm

index.php
index.php
index.php
bunlar sabh yaptığım testler silik çizgi gördüm ben belki burda gözükmeyebilir.dayanamadım 3-4 saat sonra bi daha yaptıp yine silik zor görüyorum yani.onlar da şöyle çıktı.
index.php

canim ya sen goruyorsan vardir ama emin ol ben goremedim.
yarin sabah tekrarla olur mu bak netlesir varsa o cizgi

index.php
index.php
index.php
index.php
Adetine üç dört gün kala pembemsi çizgi görüyosan vardır bişiler senn ne kadar zmn var adetine ? Burda net pembe bi çizgi görünmüyor o yüzden sordum.

Cnm 5 gün kala çıkmıyor bende yapmıştım çıkmadı kanda çıktı 2 gün sonra sabah ilk Idrarinla yap bence

Bide varsada çok erken öğrenmek iyi değilmiş ben reglye 5 gün kala kanda öğrendim değer 6.50 çıktı Bismillah daha yeni oluşuyor düşün ve cok kotu zaman geçmiyor hiç :KK43:

Bide varsada çok erken öğrenmek iyi değilmiş ben reglye 5 gün kala kanda öğrendim değer 6.50 çıktı Bismillah daha yeni oluşuyor düşün ve cok kotu zaman geçmiyor hiç :KK43:
doğru canım tebrik ederim bu arada.aslında 3.resimde daha net gözüküyor ben de elimde daha net görüyorum ama emin olamıyorum işte keşke yapmasaydım

Daha geçmedi canım Cuma günü bekliyorum ama bu kadar yoğun regl belirtisi var birde çizgiler silikleşti işte normalde koyulaşması gerekir. Dediğim gibi ya kimyasal oldu yada bir şekilde LH yükseldi zaten HCG ile çok benziyor yapı olarak benim testler o yüzden yanıldı. Nasip kısmetten fazla diyecek bir şey yok.
Adetin geçmeden Umudu kesme canım inş hamilesindir ve sağlıklıdır

Evet canım bi önceki sayfada olması lazım bi bakar misin seninde mi silik
Baktım canım gölge çizgi var inş hamilesindir hemen çıktımı çizgi? Ben geçen ay yarım saat içinde belirem çift çizgi gördüm hatta sabah baktığımda kopkoyuydu ama gününde adet oldum o yüzden çizginin hemen çıkması önemli benim 11 gün var göğüslerime dokunamıyorum adet sancısı gibi kasık ve belim sızlıyo cmts günü koyu çizgiydi banim ovulasyonda

Baktım canım gölge çizgi var inş hamilesindir hemen çıktımı çizgi? Ben geçen ay yarım saat içinde belirem çift çizgi gördüm hatta sabah baktığımda kopkoyuydu ama gününde adet oldum o yüzden çizginin hemen çıkması önemli benim 11 gün var göğüslerime dokunamıyorum adet sancısı gibi kasık ve belim sızlıyo cmts günü koyu çizgiydi banim ovulasyonda
hemen çıktı canım.ama benim hiçbir belirtim yok.inşallah hamileyizdir.ovu.testini de geçen gün yaptım silikti

X