Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kızlar nişan kıyafetime karar veremedim. hangisi güzel ?

bence gri olan canım daha hoş duruyo tabi bu benim fikrim allah mutlu etsin inşallahhh

:Saruboceq:

ikisi arasında kıyaslama yaparsak gri olan daha güzel cnm..
şimdiden hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inş..

canım doğruyu istiyorsan nişan kıyafeti arayan biri olarak ikiside tarzım değil...
mor olan zaten hiç düşünme bile

ama gri olan gümüş topuklu ayakkabı ve takılarla güzel bir topuzla çok hoş durabilir... ama mor olan berbat bence..

2sinden bırı olacaksa gri olsun canım ama başka modeler yokmuydu sne 2si arasındamı kaldın

başka model bulamadım yaww. çok açık cansız renkler var . mor olan arkadaşımın. diğeri gelinlikciden.gri olan biraz ön tarafı açık. bende zate göğüs yok çok çirkin duruyor. ama sadece ön tarafı çirkin duruyor. önünü kapatma şansımız yok. diğeri çok şık deil ama sanki o daha ii yakıştı bana.mor olanı kimse beyenmedi. bana mı güzel geliyo bi tek anlamadım . sizde gri yi beyendiniz..

gri olan kesinlikle çok daha alımlı ve şık duruyor:))

eğer dore varsa o rengi de dene benim nişan kıyafetimde o renkti ve çok şık duruyodu :)

dogrusunu soylemek gerekirse ben ikisini de begenmedim.. kabarık giymek istiyosan nasılsa evlenirken gelinlik giticeksin.gelinlie benzeyen nişanlıkları sahsen hiç begenmiyorum.. soyle guzel bi abiye elbise secsen?duz renk ve saten?

ikisi de güzel değil bence..

ama illa ikisinden biri olacaksa gri...

ya ama bence daha sade modellere bak, ben nişan kıyafetini asla kabarık almayı düşünmüyorum, çok sade ve dar olmalı..
ama sen kabarık istiyorsan bir de şu modellere bak
illa vardır gelinlikçilerde

a5441oc6oj9.jpg

j967kf8ph7.jpg

j945rw7.jpg

716jd.jpg

emin ol bunlar daha çok yakışacak sana, senin gösterdiklerin çok karışık..

güzellik bence sadelikten gelir..

mor olan biraz daha süslü gibi ama gri olan daha hoş gibi geldi....ama sen beğendiysen moru içinde kalmasın arkadaşım gönlüne göre olsun herşey

ikisinin arasından gri olan daha güzel..ama soluk görüntü verir gibi sanki ..daha renkli bişiler baksana..koyu renkli deil açık renk hihoyyyt

sanırım salonda olacak...gri tuvaleti giydiğin gelinlikçi neresi acaba tanıdık geldide kaydirigubbakcemile3

kız hani ilk bana göstericektin :eek:klava:

neyse canım işyerindeyim camı çok karanlık resim pek net görünmüyo ama arkadaşların dedikleri gibi başka bi kıyafet bak bende ikisinide beğenmedim gri biraz gzel ama
Senin tenini bildiğim için sana gitmez :1no2:

sana sarı çok hoş olur :1hug:
yada böyleee çok açık yeşil bi renk var yeşilin en açığıda sana gider biara msnde denk gelirse benim pc de var bi örnek gösteririm :kahve:

ama nerdee kızı göremiyoruz ki hanfendi akşamları çok yoğun şakkıdı Şeniz

tatlış nişanada az kaldı acele et bence kaydirigubbakcemile5

Gri model gerçekten çok hoş bence seçimin gri yönünde olmalı..Zaten esmersin canım koyu rengi neyapacaksın açık gri harkulade olmuş bence

X