Sayfa: 1/9 123 ... SonSon
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi

1. Konu Sahibi : derya002 #1

idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi

kızlar meraba acaba idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi benim 10 günüm var adete ama idrarımın rengi çok koyu bide hamile arkadaşlar idrarda tortudan bahsetmişler bilenler açıklayabilirmi nasıl farkediliyo bu tortu bide hamile arkadaşlar hamile kaldığınızda idrarınızın rengi koyumuydu

2. Konu Sahibi : derya002 #2
    angell2008 Guest
    bende bugün test yapmak için idrarımı bardağa koydum baktım çok tortulu dikkatimi çekti zaten testte silik ikinci çizgi çıktı şoktayım hala emin olamıyorum...

3. Konu Sahibi : derya002 #3
    aaaa sen hamilesin cnm sanırımm:))))

4. Konu Sahibi : derya002 #4
    angell2008 Guest
    Alıntı yarenim43 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ayy çok heyecanlı tekrar test yapsan nasıl olur acaba tortula derken nasıl yani?
    yani içine bişeyler dökülmüş gibiydi canım ama testi takrarlamıyacam adet tarihimde beta hcg yaptırırım diye düşündüm yanımda başka test yok zaten olsa yapardım...

5. Konu Sahibi : derya002 #5
    angell2008 Guest
    Alıntı ozge_844 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    aaaa sen hamilesin cnm sanırımm:))))
    saol canım daha önce çok test yaptım fakat silikte olsa ikinci çizgiyi görmedim hala saklıyorum diğerlerini kolleksiyon yaptım valla tekrar tekrar bakıyordum ama yoktu bunda kıl gibi belli hayırlısı ama çok belirtim vardı ateşimde yükseldi...

6. Konu Sahibi : derya002 #6
    Alıntı angell2008 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yani içine bişeyler dökülmüş gibiydi canım ama testi takrarlamıyacam adet tarihimde beta hcg yaptırırım diye düşündüm yanımda başka test yok zaten olsa yapardım...
    öncelikle cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar angelcim nasıl içine bişeyler dökülmüş gibi benimkide çok koyu ve bulanık gibi idrar yani içine bişeyler dökülmüş gibi derken bulanık gibimi ay inşallah kızlar hamileyizdir bu arada ceylan arkadaşımızında 10 günü var onunda idrarı çok koyuymuş bende böyle bi başlık açtım inşallah kesin bi belirti buluruz artık :)))

7. Konu Sahibi : derya002 #7
    angell2008 Guest
    nası desemki canım benimkinde içine kum gibi bişey serpilmiş gibiydi ama idrar renginde tabi kum renginde değil...

8. Konu Sahibi : derya002 #8
    nası desemki canım benimkinde içine kum gibi bişey serpilmiş gibiydi ama idrar renginde tabi kum renginde değil...
    benim rengi çok koyu ama tortu olayını bakıyorum ama anlıyamıyorum canım yaa belkide plastik bardakta olduğu için göremiyorumdur ışığa tutuptamı gözüküyo tortular

9. Konu Sahibi : derya002 #9
    Alıntı yarenim43 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende bunun cevabını merak ediyorum idrarında koku varmı? bununla ilgili bende konu açmıştım
    senin nasıl idrarın canım koyumu

10. Konu Sahibi : derya002 #10
    bende bugün test yapmak için idrarımı bardağa koydum baktım çok tortulu dikkatimi çekti zaten testte silik ikinci çizgi çıktı şoktayım hala emin olamıyorum...
    canım ikinci çizgi silik çıktıysa sen hamilesin tebrik ederim delikafaduldendelikafaduldenrengide koyumuydu idrarın

Sayfa: 1/9 123 ... SonSon