Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Postiş ve çıt çıt fiyatları?

• Konu Sahibi ajdapekkankoliqimey
  • Başlangıç Tarihi
ben de bugn aldım ; prenses peruga da ugradım baktım burdaki saclar diger yerlerden daha yogun .ben de prensesten almaya karar verdm kızlar; satıcı gercek saç dedi ama ben dogru mu yaptım bilmiorum

arkadaşlar gitti gidiyorda var 6 parça doğal insan saçı çıtçıt 110tl ile 130tl arasında gramajına göre fiyatları değişiyor....beğenmezseniz kargo ücreti onlara ait iade edebilirsinizz....

ben 6 tanesine 170 saydım :1closedeyes:

selam meltem.ben kadınlar kulübün yeni üye oldum.çıtçıt araştırıyorum.kuaförüm çok fazla fiyat verdi.ben de araştımak istedim.Senin sölediğin fiyat çok iyi.gerçek saç mı ve kullanımı nasıl.Yani yıpranma oldu mu?çünkü kuaförüm at kılı satıyolar ya da sentetik karıştırıyolar diyo.ben de anlamıyorum.nerden aldığını bana söyleyebilirmisin? :sm_confused:

8 parça gerçek saç hiç boyanmamış ve yeterince uzun 200 e aldım =))

selam sibushe.ben izmirden çıtçıt almak istiyorum.ama güvenilir bir yerden almak istiyorum.eğer sen seninkilerden memnunsan bana nerden aldığını yazarsan çok sevinirim.at kılı yada sentetik karıştıryolarmış ben tabiki bunu anlayamam ama kullanan birinden bilgi almak en azından neredn aldığını öğrenmek daha mantıklı.yardımlarını bekliyorum

meraba bn de ankaradym nerden aldın adres verebılır msn cnm

ben GG den 8 parça 210a aldım ( 150gr)

kızlarrrr benim de mühim bi sorum olucakkkk !!!!!!! bugun kuaföre gidip sordum ; hatta takıp denedim cok tatlı oldu bu arada..... bana dedi ki gerçek saç istiyosan tanesi 50lira sana 5 tane yeter 250tl ; ama yine gerçek saç olup da karışım gibi var ama sentetik değil bak o da gerçek dedi (sanırım bu at kılı filan diyolar ya ondan midem bulandı vallahi ) onun da tanesi 25 sana 125tl ye mal olur dedi.Zaten sana bu karışımı satarlar anlaman imkansız senin ; kuaförler anlayabilir ancak dedi .. kafam karıştı acaba gerçek saç bu kadar pahalı mıdır ? yani daha ucuza ankarada güvenilir olarak gercek sac bulabilcegm biyer var mı ?

Ben ankaradayım yazın 5 parça belime kadar açık kahve boyatabilirsinizkaç cm olduğunu bilmiyorum gerçek saç satın aldım 225 tl. eve gelinceye kadar saçıma taktım çok güzeldi. Yakın bir akrabamın düğününe takacaktım ama yolculuğa çıkarken yanıma almayı unutmuşum orda bile takamadım günlük olarak kullanmayı hiç düşünmemiştim. zaten şimdi benim saçımda yeterince uzun gerçekten ihtiyacı olan hatta öğrenci arkadaşlardan birine cüzzi bir miktara vermek isterim dolapta durmasına gerek yok nasılsa kullanmıyorum hiç olmazsa çok isyeyen birinde işe yarasın çok para istemiyorum sembolik bişey yeter ilgilenmek isteyen varsa mail atabilirsiniz. (serpilortakci@hotmail.com)

tanesi 35liraya 12 taksit yapıcak...peşinde biraz daha yardımcı olurum dedi.ankarada da cok bilindik kaliteli biyer.

ankarada çıtçıt araştırıyorum. bu söylediğin yerin adını ve adresini vermeniz mümkünmü. acil lazım plsssa.s.

ouww 6 parçasını 160a alanlar varmış inanamadm :S ben peruk ve takı satan bir yerden aldım ve 6 tanesi 250 ytl aslnda 270 milyonmuş ama hepsi birlkte olunca bu fiyata geliyormuş.tanesi 45 milyondu

arkadaşlar bende bu ay olmadı mart ayında çıt çıt alcam ankaradan acaba rica etsem şu aldugunız yerin adresni bana özel mail olarak atabilirmisiniz acaba ?

Meltem ben de izmirdeyim.Bana gayet hesaplı geldi senin aldıların.Adres verebilir misin acaba?Bi de yeterince gür mü?Şimdiden teşekkürler:1rolleyes:

1 yıl olmadı kullanalı onları yandılar bikaç defa boyadım bide açma işlemi uygulanmıştı, ayrıca yarı gerçek yarı sahte saçmış sanırım fıyatıda o yuzden uygun :) biraz geç bi cevap oldu kusura bakmayın
yinede söyliym Özkanlar saç uzatma merkezinden almıştım

selam meltem.ben kadınlar kulübün yeni üye oldum.çıtçıt araştırıyorum.kuaförüm çok fazla fiyat verdi.ben de araştımak istedim.Senin sölediğin fiyat çok iyi.gerçek saç mı ve kullanımı nasıl.Yani yıpranma oldu mu?çünkü kuaförüm at kılı satıyolar ya da sentetik karıştırıyolar diyo.ben de anlamıyorum.nerden aldığını bana söyleyebilirmisin? :sm_confused:

Özkanlardaki saç uzatma merkezinden almıştım canım ama çok yıprandılar ve yandılar ayrıca karışık saçmış şuan yeni çıtçıt alıyorum kuaforden 300'e 8 parça bence en çok güvenebilceginiz yer kuaförler. hernekadar pahalı olsada ilk başta çok iyi görünen çıtçıtlar bi boyada yıpranabılıyorda hemen bence bi kere verın parayı çok verseniz bile çünkü kendı saçınızda boyucaksınız mutlaka onlarıda beraberınde kullanmak ıstıyorsanız.

Ben ankaradayım yazın 5 parça belime kadar açık kahve boyatabilirsinizkaç cm olduğunu bilmiyorum gerçek saç satın aldım 225 tl. eve gelinceye kadar saçıma taktım çok güzeldi. Yakın bir akrabamın düğününe takacaktım ama yolculuğa çıkarken yanıma almayı unutmuşum orda bile takamadım günlük olarak kullanmayı hiç düşünmemiştim. zaten şimdi benim saçımda yeterince uzun gerçekten ihtiyacı olan hatta öğrenci arkadaşlardan birine cüzzi bir miktara vermek isterim dolapta durmasına gerek yok nasılsa kullanmıyorum hiç olmazsa çok isyeyen birinde işe yarasın çok para istemiyorum sembolik bişey yeter ilgilenmek isteyen varsa mail atabilirsiniz. (serpilortakci@hotmail.com)

çıt çıt fiyatlarını öğrenebilir miyim

muasere 4 parça 60 demişsin nerden aldın? bende almak istiyorum.

X