Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Amonyaksız 5 ton saç açıcı

benım esım bayan kuaforu kızlar o acıcının ısmı platınyum gercekten loreal acıcı konusunda cıgır actıgını soyluyor esım.deneyın guvenle

benım esım bayan kuaforu kızlar o acıcının ısmı platınyum gercekten loreal acıcı konusunda cıgır actıgını soyluyor esım.deneyın guvenle

gerçekten çok korkuyorum yapmaya,acaba nerelerde buluruz bu platınyum tam ismi bu mudur?vede bu açıcıyı alıcağımız açının içine mi katacağız
bilgin için tşkr ederim canım

elf 2008 canımcım sayfanın başlarında alıp kullandığımı hatta resmimi koyduğumu hatırlıyorum bi bakarsan yardımcı olur sanırım :)

christian evt baktım o saçlarına ama sen boyasız saça uygulamışsın.benim saç siyah boyalı olurmu olmazmı diye korkuyorum,saçlarında çok harika olmuş canım bayıldımmmmmma.s süperrr

crıstıancım sana bısey sorcam bı sıteden sıparıs vermeyı dusunuyorum ama arkadaşlar bır suru sey soylemıs benım buldugum loreal majımeches amonyaksız saç açıcı krem seklınde sende bunu mu kullandın yoksa toz amonyaksız acıcı platınıum muydu beyaz?

crıstıancım sana bısey sorcam bı sıteden sıparıs vermeyı dusunuyorum ama arkadaşlar bır suru sey soylemıs benım buldugum loreal majımeches amonyaksız saç açıcı krem seklınde sende bunu mu kullandın yoksa toz amonyaksız acıcı platınıum muydu beyaz?

saçların boyalı mı yoksa doğal hali mi

canım saçlarım boyalı boyalı sacta da kullanılabılıyo bı suphen olmasın :) saclarımda bı kac renk vardı tek renk olsun dıye boyattım ama bıras koyu oldu ıstedıgımden gecıcı boya benımkısı bır kac yıkamadan sonra tamamen akıyor sactan bekleyıpn yapıcam..ama soyle bırsey de varkı boyalı sactada kullanılır ama sacların sıyahsa mesela daha cok zaman alır turuncu dan sarı ya gecıste sac tellerınde ıncelme olabılır yapmadan once bol bol bakım onerırım sacların ıyıce guclensın..

canım saçlarım boyalı boyalı sacta da kullanılabılıyo bı suphen olmasın :) saclarımda bı kac renk vardı tek renk olsun dıye boyattım ama bıras koyu oldu ıstedıgımden gecıcı boya benımkısı bır kac yıkamadan sonra tamamen akıyor sactan bekleyıpn yapıcam..ama soyle bırsey de varkı boyalı sactada kullanılır ama sacların sıyahsa mesela daha cok zaman alır turuncu dan sarı ya gecıste sac tellerınde ıncelme olabılır yapmadan once bol bol bakım onerırım sacların ıyıce guclensın..

ben sarı istemiyorum canım zaten..
saçım a.ılsın ki uzerine kırmızı tutabilsin diye istiyorum açmayı

canlarım ben tel açıp sordum boyalı saça oluyo didi bana ama çok koyu boyaysa siyah koyu kahve gibi sadece ton açacaktır sarı olma şansı düşük dedi yani rengini açıp boya yapmak isteyen arkadaşlara uyar sanırım

kızlar benim saçlarım koyu kahve değişiklik yapmak istiyorum kendi rengimde koyu kahve idi ve beyazlarım çıkıyor diye yine koyu kahveye boyadım.kaşlarda kapkara :sm_confused: olurmu acaba kumral gibi bişiler yapsam kaşlarıda boyatsam?çok kararsızım kendim yapabilirmiyim bu açıcıyı sürsem sonrada koyu kumrala boyasam mesela :1shok:

birde kızlar saçlarım çok kuvvetli çok gür güzeldir vede belime kadar uzun çokda korkuyorum ya saçlarıma birşey olursa diye.acaba psikolojimmi bozuldu ondanmı saçlara taktım :bbo:

kirke cim ürünün adı "loreal majimeches krem açıcı" adı buydu hatırladığım kadarıylaa.s.

arzu_pericim ürünü 26 tl ya aldım ürün tek kullanımlık a.s.

ben şimdi bi kutu daha alıcam saç diplerime yapmamıştım komple tekrar uygulıcam:dance:

X