hamile olabilir miyim?

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm kızlar en son adetim 8 aralıkta yani bayramda oldu bikez korunmadan birlikte olduk hala adetim olmadı hamile olabilirmiyim sizcefisfisfis

ben 4 haftalık hamileyken gögsümün koyu kısmı iyice kararmıştı 1 hafta sonra da bulantı baş dönmesi falan olmuştu bu belirtilerden hiç biri yoksa bile yine de bi test yap istersen

ewt bencede test yapmanda yarar var canım tam nette olmasa bie silik çıkar eğer varsa gebelik........

bi kez birlikte olduysan düşük ihtimal ama olmaz diye bişey yok kan testi yaptırmanı önerrim

bugün gebelik testi yaptım ve pozitif cıktı üzülsemmi sevinsemmi anlayamadım bebek düşünmüyordum ne yapsam bilmiyorum bana akıl verin lütfen

Ne kadar şanslısın canım ya.

Bir kereyle hamile kalmışsın

Biz 6 aydır uğraşıyorz ama nasip olmadı..

Bu şans bence...

canım ya bende seni takip etmeye çalışıyodum ama noldu varmı bi durum senin günün geçeli 6 gün felan oldu heralde benim yarın 5 bugün kanda baktırdım değer 10 çıktı muhtemelen yeni gebelik oluşuyo dedi ama 3-4 gün sonra tekrar baktıralım dedi bende bi garibim inan inşallah hamileyizdir

şartlarını en iyi sen bilirsin ama allahın size gönderdiği bi hediye olarak gör o bebeği bence ve tadını çıkartmaya başla...ona sahip olmak için herşeyini wermeye hazır okadar çok insan warkii
bence çok şanslısın şükret sana gönderilen için hayırlısını wersin allah sağlıkla kısmetiyle gelir inşlh bebeğin

X