50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

merhaba kizlar,

ben 1.63 59 kiloyum:KK43: 52-50 arasinda olmak istiyorum.
uzun zaman sonra kahvalti yapabildim. o yuzden biraz simarttim kendimi. bir tane parmak sosis yedim. biraz siyah ekmek ile biraz peynir bir tane de kucuk domates... bu kadar.. ama ben de hic su icemiyorum. gunde 1 bardak bile deil. sizler gibi meyve cayi da icemiyorum cunku yaninda illaki biskuvi fln yemek istiyorum. tek icebildigim kola, meyve suyu:KK43:

soyle 3 gibi brokoli haslayip sarimsakli yogurtla onu yiycem... aksama allah kerim:)

herkese kolay gelsin..

pilar ciddimisin canım fizik olarak ben seni çok beğeniyorum canım
Evet kızlar öğle yemeği 1 çorba salata ve bu kadar siz neler yediniz bakalım

canım cok az yemişsin
böyle kilo veremezsin
mutlaka sebze yada et yemen lazım
öğlen sebze yersen
akşam balık tavuk v.s. ye canım

ben de dün sadece salata yedim
1 gün gecti hala midem bosmus gibi geliyoo -tatlicadiarzu-

canım cok az yemişsin
böyle kilo veremezsin
mutlaka sebze yada et yemen lazım
öğlen sebze yersen
akşam balık tavuk v.s. ye canım

ben de dün sadece salata yedim
1 gün gecti hala midem bosmus gibi geliyoo -tatlicadiarzu-

Canım işyerinde sadece kızartma ve pilav vardı bugün malum ikisinide yiyemem aç kaldım
meyvem var arada atıştıracağım artık

an itibariyle 56 kilo oldugumu gururla bildiririm efendim delikafadulden

boy kılo hesaplayıcıya gore 13 kılo vermem gerekıyomus ama mumkun diil 50 olsam yetecek bana hihoyyyt

sabah bir tost yedim yagsız ve kepek ekmegınden yapılmıs
arada balık kreker atıstırdım
2 de kıymalı sigara böreği yedim :tomato: yanında limonlu çay içtim
aksama kadar birşey yok
gerçi aksamları da cok az yıyorum ama bır haftadır cok dıkkat edıyorum kendıme 2 kılo harıka benım için :lepi:

ama bugun hiç bitki çayımdan içemedim belkı birazdan yaparım bir tane karnım şiş duruyor :kahve:

hadi kızlar kilolara veda edelim
bu arada arkadasımla gıtmıstık yemege o pizza yedi ben de acayip severim pizzayı ama sırf buraya pizza yedim yazmamak için yemedim ve hazır gaza gelmişken dönüşte tartı aldım eve kaydirigubbakcemile3

her sabah tartılacagım bundan sonra hadi bakalaım herkeslere kolay gelsinnn :eek:

canım sağol Şeniz, ama fazlam var malesef :çok üzgünüm:

ben bugün neler yedimm delikafadulden
sabah; süt+kellogs cornflakes
öğle; semizotu (çiğ)+yağsız yoğurt, küçük 1 dilim kuşbaşılı pide -1pidenin 6da biri kadar-(çokk pişmanım senağlama)
akşam da karnıbahar+yoğurt yicem cokacimcoook

peki akşam ne yiyeceğiz en iyisi şöyle güzel bir diyet listesi bulmak ben araştırıyorum listesiz yapamayacağım galiba sizin yaptığınız bir liste varmı arkadaşlar

Müstakbel mankenler,selamlar hepinize....

Ben 27 yaşındayım,1.58 boyum,54 kiloyum...4 kilo vermek istiyorum ve selülitlerden kurtulmak istiyorum mümkünse:)))

Ben bebek tedavisi için çok fazla hormon ilacı kullandım,onların acısı çıkıyor heralde,54 kiloyum ama daha fazla hissediyorum kendimi ve bi türlü başlayamıyorum diyete,oooffff....

Şöyle bi sorunum var ayrıca,aç kalınca midem bulanıyor ve başım ağrıyor dayanımıcak kadar,aç kalmamam lazım yani:)))Bide öle bisküviyle ıvır zıvırla tokluk hissi hissedemiyorum,midem daha çok bulanıyor..
Suyla problemim yok,hiç içmesem 1,5 lt garanti içerim günde...Yürüyüş yapmam lazım ama hava çok soğuk hemen hasta oluyorum:)))Oooooff çok derdim var dimi..

İhtiyarın öpmeye niyeti yok,yanağın nerde diye sorarmış karısına:)))Aynı o hesap benimkide,hadi gaz verin bana yaaaa.....
Ben bu sabah 7 de 2 tane kaşarlı tos yedim,1 saat öncede 2 küçük dilim kek yedim ve kahve içtim.Şimd önümde 3 mandalina var bana bakıyolar yiyeyim diye...Akşamada çorbayla,zeytinyağlı dolmam var bide yeşil salata ve 2 dilim ekmek...Çok mu saçma olmuş yemek listem sizce....

Müstakbel mankenler,selamlar hepinize....

Ben 27 yaşındayım,1.58 boyum,54 kiloyum...4 kilo vermek istiyorum ve selülitlerden kurtulmak istiyorum mümkünse:)))

Ben bebek tedavisi için çok fazla hormon ilacı kullandım,onların acısı çıkıyor heralde,54 kiloyum ama daha fazla hissediyorum kendimi ve bi türlü başlayamıyorum diyete,oooffff....

Şöyle bi sorunum var ayrıca,aç kalınca midem bulanıyor ve başım ağrıyor dayanımıcak kadar,aç kalmamam lazım yani:)))Bide öle bisküviyle ıvır zıvırla tokluk hissi hissedemiyorum,midem daha çok bulanıyor..
Suyla problemim yok,hiç içmesem 1,5 lt garanti içerim günde...Yürüyüş yapmam lazım ama hava çok soğuk hemen hasta oluyorum:)))Oooooff çok derdim var dimi..

İhtiyarın öpmeye niyeti yok,yanağın nerde diye sorarmış karısına:)))Aynı o hesap benimkide,hadi gaz verin bana yaaaa.....
Ben bu sabah 7 de 2 tane kaşarlı tos yedim,1 saat öncede 2 küçük dilim kek yedim ve kahve içtim.Şimd önümde 3 mandalina var bana bakıyolar yiyeyim diye...Akşamada çorbayla,zeytinyağlı dolmam var bide yeşil salata ve 2 dilim ekmek...Çok mu saçma olmuş yemek listem sizce....

kelin merhemi olsa başına sürermiş diye başlıyorum söze :lepi:
canım öğlen az yemişsin sanki, bence öğlen daha çok yiyip akşam daha az yesen daha mantıklı olur. onun dışında gayet iyi bence, tostlar kepek ekmeğidir herhalde inşallah delikafadulden mandalinalarını da ye, birşey olmaz onlardan, hatta bende yiyim şimdi 1 2 adet :1hug:

merhaba nevinırmak kaydirigubbakcemile5

bı ara ben de her sabah ıkı tane bol kasarlı tost yıyordum sonra yaklasık bır yarım saat yuruyerek okula gıdıyordum buna ragmen 4 kılo aldım ıkı ay gıbı bır surede eger bir aktıvıte yapmıyorsan metabolızman nasıl hızlanır ve yag yakar bılemıyorum bence tostu bire indirmekle başla işe ben yaklasık ıkı haftada ıkı kılo verdım tabı aksam yemeklerını öglen yedıgım fast foodları kısarak ve bol bol bitki çayı içerek :sm_cool:

sen de kolayca verırısın umarım kılolarını hiç olmadı aç televızyonu bol bol göbek at ahh ahh ben musaıt ortamı bulunca hiç durmuyorum oynuyorum ama her zaman bulunmuyor tabi kaydirigubbakcemile2

Pilarcım,daha bugün karar vedim diyete kepek akmeği almadım henüz:KK43:((Yani beyaz ekmekti tostlarım:KK43:((Ama alıcam kepek ekmeği de,galata ,light bisküvi falan,markete gitmeye bile üşniyom anlıcan...Ben birazdan yerim akşam yemeğimi iyice acıktım zaten,ondan sonrada bişey yememeye çalışıcam,biraz çekirdek çıtlarım belki dizilerimi seyrederken...

Cucuma,aynen dediğin gibi yapıcam artık,göbek atmak en iyisi bu havada.Aslında ben pilatese başlamıştım 1 ay önce,hatta kociş topu bile aldıydı:)))Ama öğrendimki zayıflatmıyormuş sadece sıkılaştırıyormuş.Bu yüzden bıraktım,50 kilo olunca başlıcam tekrar:)))Tama tostu bire indiriyorum ve kepekle yapıyorum,yemek saatimide erkene alıyorum,akşamda salata yerim sadece zaten salatayı çok severim:)))

ben de 50 kilo olmak istiyorum 6 kılom var yani -tatlicadiarzu-

15 dakka oynamak bile kesınlıkle işe yarıyor fınallerım bitsin ben de baslayacagım sağdan salla soldan salla kaydirigubbakcemile2

bu ayın sonuna kadar 2 kılo daha versem süper olur :Saruboceq:

selam kizlar bende hemen yazayim ne yedikleriklerimi

sabah 1kk kutusu peynir sinirsiz salatalik domates ihlamur cayi ekmek hic yemiyorum bir an once kilolardan kurtulmam lazim.

oglende coban salatasi yarim parca haslanmis tavuk gousgu 1 bardak su.ne yazikki su icemiyorum birna once su icmeyede baslamam lazim.

aksamada yiyeceklerim 1 tabak nohutlu etli pilav biraz havuc salatasi 1 bardak su(cok mu olur bunlar fikirlerinizi bekliyorum)

aslinda bir diyet listesi olustursak arkadaslar boyle olmiyacak.

Şimdii öncelikleee bende aranıza katılmak istiyorum:)
Boyum 1.55.
Yani en azından bi kaç kişini ölçümünde bu çıkıyor..
Çok nadir 1.57. 1.58 çıktığıda oluyor ama ben 1.55 diyorum.
Son zamanlarda baya bi kilo aldım:KK43:
Tartıda 52-53 çıkıyorum...
Ve 5 kilo vermek istiyorum.
Özellikle bacaklarımın üstünden şikayetçiyim. kalın ve sarkık...
Sizinlee inşallah burda fazlalıklarımdan kurtulucam:)

kızlar slm bgn sbh 2 etimek 1 parça kaşar yedim
saat ikide 4 tane z.yağlı yaprak sarması ve az ekmek ve çikolatalı milföy böreği 1 parça yedim
saat 5 te 1 avuç antep fıstığı yedim üstüne form çay içtim
saat 6 da 2 tane daha sarma yedimve 1 parça ekmek
şimdi yeşil çayımı içiyom biliyom o fıstığı yemeseydim iyiydi
ama fıstığı geçtim canım acayip künefe istiyo tam bi tatlı krizi tutmuş buzlukta var yapmamak için kendimi zor tutuyom

ben de şimdi kepeklı ekmekten yaptığım yagsız tostumu yedım bir bardak suyumu içtim okula gıtmeye hazırlanıyorum tempo tempo hadee kaydirigubbakcemile2

ayrıca sabah kalktım tuvalete gıttıkten sonra tartıldım tam 56 kılo geldım..

bende şimdi peynir,zeytin domates ve ince 1 dilim çavdar ekmeği yedim. Kalkınca tartıldım yarım kilo da vermişim. 58,5 olmuşum :)

en obur ben miyim ya :çok üzgünüm:
ben sabah nesfit+süt, yanında da yarım muz yedim.
azaltiyim artık bari senağlama

pembeinci : 56-50 olacak
myocean 76 : 58 - 53 olacak
gazili09 : 55,3 - 52 olacak
nisanum : 57-54 olacak
sympathique : 59-50 olacak
fiyuce : 58,4 55 olacak
ferhatınşiriniyimben : 57 50 olacak
pinark1 : 54 -50 olacak
almila74 : 56 -52 olacak
kelebekcik: 51-48 olacak
assortik : 58 -55 olacak
mnla 59-50 olacak
pilar - 55-48 olacak
sivribiber 57-52 olacak
nevinırmak 54-50 olacak
düş : 53-48 olacak
hayat : 60 - ?
jjuliett? .........

arkadaşlar listemizi yaptım artık hiç kaçış yok zayıflıyoruz... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

pilar onlar cok degil kiii....

bende 3 tane tanesi 30 kalori gevreklerden bi tanede haslanmıs yumurta yedim...

gene acayip ödemim var yaaa:KK43:((

su iciyorum bitki cayi iciyorum gitmiooo:KK43:

X