50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

lapa ne kii?:1shok:

her öğün için 1 çay bardağı pirinci 3 çay bardağı su ile haşlıyoruz. tuz ve yağ yok. daha sonra üstüne domates salatalık marul veya yoğurt istediğimiz şeyi ekliyoruz yiyoruz lapanın yanında soda meyve yemek serbest.
2 gün yapılıyor uzun değil canım.

bir de ben genelde yarım yaglı yogurt alıormyagsız yogurtların buyuk paketi yok ya ben yogurt manyaa oldugumdan yetmiyor bana :):)

herkese merhaba bende zayıflamak istıyorum.....164boyum 59kiloyum...7-8 kilo vermem lazım....ama kışın cok zor oluyor......

cucuma senin listen de iyiymiş canım, hepimiz zayıflarız bu gidişle delikafadulden

evet şimdi de bitki çayımla beraber kepeklı burcak bıskuvı kemırıcem en fazla 3 tane bugun bı ton cıkolatanın gofretın cipsin önunden gectım hıc bırını yuzune bıle bakmadım :lepi:

3 tane bıskuvıyı hakettım galıba ve bugun hıc kacamak yapmıcam :lepi::lepi:

bugün yediklerim
sabah çay (iş yoğunluğu)kahvaltı edemedim
öğle çorba salata yoğurt (kocaman ıspanaklı gül böreği) vardı elbette yemedim.
Akşam çorba salata haşlanmış tavuk meyve
akşam yemeğini daha yemedim ama menü bu.
gün içinde leblebi mandalina ve 2 bardak form çayım vardı ve bol bol su
Ekmeği çıkardım yemiyorum hiç.

merhaba kkkulubunun guzel bayanlari.
ben bugun sabah biraz abarttim yarim kahvalti tabaigi menemen yedim.yaninda sinirsiz salatalik ,domates .5 tane zeytin ,1 parca kepekli ekmek. 1 bardak meyve suyu ictim.kahvalti gunun en onemli ogunu en cok kahvaltida yemek lazim.

oglende 1 tabak kiymali ispanak yemeigi yedim.

aksama ne yiyecigim henuz belli degil.

arkadaslar bir diyet listesi olustursak ne dersiniz.a.s.

bi deee yagsız yogurt göbek eritiyormuss bilginizeee :)
kızlar abur cubur olarak mavi yeşil light fln yesekk
olur muu
yani cok açlık anında bastırmak içinn

kizlar araogunlerde meyve atistirabilirsiniz. mesela yarim elma olabilir . 1 mandalina olabilir.

şimdi tartıldım,54.8 olmuşum bir şeyler atıştırmama rağmen....bakalım yavaşça gidecek mi bu kilocuklar...

kızlar slm pembe inci eline sağlık ben dün felaket bişi yaptım saat 22 30 da künefe yedim dayanamadım saat 23 te de o moral bozukluğu ile yattım sopayı hakkettim
bgn saat 13 30 a kdr bişi yemedim sonra çok karnımı şişirmeden annemin hazırladığı pastalrdan tadımlık yedim
eve geldikten sonra form çayı üzerine limon sıkılmış sade maden suyu içtim
cezalıyım bu akşam yemek yemiycem ço acıkırsam 1 elma yiycem

kızlar slm pembe inci eline sağlık ben dün felaket bişi yaptım saat 22 30 da künefe yedim dayanamadım saat 23 te de o moral bozukluğu ile yattım sopayı hakkettim
bgn saat 13 30 a kdr bişi yemedim sonra çok karnımı şişirmeden annemin hazırladığı pastalrdan tadımlık yedim
eve geldikten sonra form çayı üzerine limon sıkılmış sade maden suyu içtim
cezalıyım bu akşam yemek yemiycem ço acıkırsam 1 elma yiycem

canim sakin aksam yemeigi yememezlik yapma . boyle bir diyet cok sagliksiz kilo veremessin versen bile cabucak verdigin kiloyu geri alirsin.

ben o yuzden diyorum bir diyet listesi olustursak herkes faydalansa.a.s.

yaa bişe sorcammm pirinç kilo yapıo die biliodum lapa yesek zayıflar myızz

cnm lapa diyeti kilo verdirmez..bunu bilelim önce...lapa diyetinde gun boyu tuzlu hicbirşey tüketilmez ve sadece vucutta fazla biriken su atılır..regl oncesi şişlikler gibi düsün...yani full lapa yesek kilo degil su veririz ki zaten vucudunda fazla su yoksa lapa diyetiyle sabah kalktıgında tartıda bi degisiklik goremezsin....

bi deee yagsız yogurt göbek eritiyormuss bilginizeee :)
kızlar abur cubur olarak mavi yeşil light fln yesekk
olur muu
yani cok açlık anında bastırmak içinn
ben yarım yaglı yogurt alıyorum yagsız yogurtların kücük boyutunu bi turlu cıkaramadılar yetmio o bana hem pahalıya geliyor öyle alınca...
atıstırmaya gelince bi ara etraf full maviyesil urunlerle doluydu benm evde baktım öyle de bi işe yaramıyor bıraktım...
meyve yenilebilir ya da nohutu haslayın leblebi gibi yiyin...hem bu sayede bakliyat da tuketmis olursunuz kızlar..

canim sakin aksam yemeigi yememezlik yapma . boyle bir diyet cok sagliksiz kilo veremessin versen bile cabucak verdigin kiloyu geri alirsin.

ben o yuzden diyorum bir diyet listesi olustursak herkes faydalansa.a.s.

canım benim uyguladığım bi diyet var zaten sebze ve meyva ağırlıklı talinciğimin hazırladığı ama dün hakim olamadım bgnde annemdeydim olanlardan yedim aç değilim şu an bakarım çok acıkırsam az atıştırırımbenneyaptımki

arkadaşlar leblebi acayip tok tutuyor tavsiye ederim. meyve ve form bisküvileri olabilir arada yenecek alternatif.ferhatın şirini .ok haklısın bir an evvel kendimize bir liste oluşturmalıyız böyle listesiz olmuyor.

ben çalıştığım için bu tür diyet programları uygulamak çok zor oluyor sabahları erken kalkıyorum ama ancak kendimi ve eşimi hazırlıyorum mutfağa girip bişiler hazırlamak çok zor oluyor nasıl yapıcam bilmiyorum ama şöyle söyleyeyim işyerindeki yemekler midemi rahatsız ettiği için öğlen hiç bişi yiyemiyorum bisküvi çubuk kraker falan geçiştiriyorum sabahlarıda belki sandviç yada yine ıvır zıvırla geçiştiriyorum (eğer evde kek varsa bi dilim kek) akşamları da çorbamı mutlaka yerim. Nasıl kilo vericem böyle bilmiyorum. Sürekli oturduğum için telefonun başında hareketde yok :KK43:

ccuma : 58 - 50 olacak
pembeinci : 56-50 olacak
myocean 76 : 58 - 53 olacak
gazili09 : 55,3 - 52 olacak
nisanum : 57-54 olacak
sympathique : 59-50 olacak
fiyuce : 58,4 55 olacak
ferhatınşiriniyimben : 57 50 olacak
pinark1 : 54 -50 olacak
almila74 : 56 -52 olacak
kelebekcik: 51-48 olacak
assortik : 58 -55 olacak
mnla 59-50 olacak
pilar - 55-48 olacak
sivribiber 57-52 olacak
nevinırmak 54-50 olacak
düş : 53-48 olacak
funnyda : 56 53 olacak
paptya89 : 57-53 olacak
pasaklı minik tanrıça: 55-50 olacak
tatlırüya : 59-51 olacak
kayra: 58-50 olacak
nessss : 58,5 - 50 olacak
hayat : 60 .. ?
sevhan : 51 kilo ..?
jjuliett? .........

Günaydın arkadaşlar listemizle başladım güne gözümüzün önünde dursun motive meselesi :eek:

bide yarim kilo vermisim 1 haftalık dikkatin sonucu...muhtemelen odem...demistim zaten cok odemim var diye:KK43: yavas yavas gidiyo:)

X