60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

makeup bugün sen aklımdan geçtin bayadır girmiyor acaba nasılki diye

ya cok ılgınc 3 gundur takımdakı kızlarlada aynı seyı yasıyorumm aramızda burda konustugum kızlarla bı sınerjı olustu aramdaa

sıte ıcın rıca ederım canım takımdakılere tek tek yaptım valla o cızelgelerdenn zor olamdıgını herkes gozuyle gorsun dıye bıde bak sey var

Kalori cetveli, Kalori hesaplama, Kalori tablosu, Kaç kalori, Günlük Kalori İhtiyacı, Harcanan kalori [ kalorisepeti 06.12.10 ] burdada yedıklerını bı guzel kaydedebılıyosunnn arsıvı baya genısss

hiç sorma o light bisküvileri yedikçe yiyesin geliyo. osman hoca diyo yiyecekseniz normal yiyin light yemeyin diyo. tabiki hiç yememek yada kendimiz yapıp yemek

hugocuğum ben artık tatlıyı hiç yemiyorum kendime şaşırıyorum artık normalde diyetimi devam ettirmememin tek nedeni de yediğim abur cuburlardı şimdi artık kararlıyım 1 lokma dahi yemeyeceğim tatlı bisküvi makarna beyaz ekmek kola gazoz şeker çikolata bulyon hazır çorba pirinç( bu günkü sarmayı da kepekli pirinçten yaptım sabahtan sıcak suda beklettim) patates reçel krema tatlı olan ve hazır olan hiçbir gıdayı tüketmiyorum dün teyzemlerdeydik döktürmüştü hiçbir tatlıyı yemedim fırın sütlacı çok iyi yapar peşimden kaşıkla dolaştı bir kaşık ye diye kesinlikle kararlıydım hiç yemedim zaten o da hayretler içerisinde kaldı :KK9: ama sağlığım daha önemli şeker yok tatlı yok abur cubur yok En Büyük KK

iyi akşamlar kızlar..herkese teşekkür ederim..eşimi de soktum diyete:)kabak yemeği yaptım bugün..hep kıymalı dolmasını yapardım,tuhaf geldi.çocuklar yemeğin adını sordular:)spor yaptım,35 dk yürüme bandı,5 dk ab rocket,5 dk ağırlık,15 dk bisiklet,10 dk da ismini bilmediğim aletle:) acaba diyorum hergünmü yapsam,yoksa haftada 3 gün yeterli mi?yalnız bişey itiraf edeyi az sonra sütlü kabak tatlısı yiyicem:KK43:ama annem bahçesinden göndermiş yapmasam bozulurdu,anneme diyetteyim diyemedim kızıyo..100 kilo da olsam sen iyisin boyun var diyo:)yarın sabahtan itibaren tatlı yok söz..

evden yemeğini götüremezmisin acaba

ben de öğlen yemeklerimde sulu yemek yeme şansına sahip değilim geçen sene böyle bir şansım vardı ve o sayede kilo vermiştim ancak bu sene öyle bir şansım yok. ben de simit ayran vs yapıyordum ama buradaki arkadaşlar yanımda peynirli sandviç ya da tonbalıklı sandviç yapıp götürebileceğimi ve bunun diyet açısından sıkıntı yaratmayacağını söylediler. tavsiyelerine uydum hakkaten de sıkıntı yaratmıyor. sen de sandviç götürebilirsin yanında. ancak iş arkadaşların sana destek olmayıp karşında hapur hupur yemek yerlerse ve sen iradene yenik düşersen olmaz. ya da seni yıldırmaya çalışabilirler neticede kıskanacaklardır ÖZELLİKLE BAYANLAR. sen zaten zayıfsın amaaan ye boşver can boğazdan gelir diyen o dal gibi arkadaşlar aslında içten içe onlar gibi olmamızı istememektedirler ve dost görünen düşmanlardır. inat edip yeme düzenini bozmadığın zaman göreceksin ki kazanan sen olacaksın..:)

yorgunluktan akşam bile yemek yapamadığım oluyo. öğlenleri kendimi tutsam bile o açlıkla sulu bi yemek de yapmayınca akşam felaket oluyo
götürebilirim tabi ki evden. bizim bayanlar hamurişi yapıp getiriyolar arada ama ne anlamı var evden getirmenin ozaman
sabahları kepekli light ekmek yiyorum çoktandır ama sandiviç için ne kullanıyosun?

makeup sorma yahu acıkmak dünyanın en süper duygusuymuş :KK70: ben diyetteyken acıkmadığım zaman moralim bozuluyor çok mu yedim acaba diye düşünüyorum :KK70: bir an önce acıkmayı bekliyorum falan :KK70:

ya soyle dusun arabanın benzını oldugu surece kullanabılıyosun ama benzını bıtınce bı mılım kımıldamıyo ya ıste vucudta oyle yedıgın besındekı kalorılerı yanı enerjı bıtmeden acıkmıyooo ıkıncı acıkmana kadar bekle oyle yemek ye yemek hazır dıye oturup yemek yeme bu cok yanlıs olur bunu bende zayıflama ıle ılgılı bı kıtapda okumustum acıkmdan yemeyın dıyooo du

2 mayıs canım annem 1 ınde sancılanmıs ası olurum dıye sıkmıs dısını ertesı gune kadarrr ama degısen bısey olmamıs:KK52:

ama ben 30 martta doğup da 31 mart ayaklanmasını çıkaranlardanım işte ne yaparsın :KK52:
inandığım şeyler uğruna kırılan ama eğilmeyenlerdenim canım :KK52::KK52:

hugocuğum ben artık tatlıyı hiç yemiyorum kendime şaşırıyorum artık normalde diyetimi devam ettirmememin tek nedeni de yediğim abur cuburlardı şimdi artık kararlıyım 1 lokma dahi yemeyeceğim tatlı bisküvi makarna beyaz ekmek kola gazoz şeker çikolata bulyon hazır çorba pirinç( bu günkü sarmayı da kepekli pirinçten yaptım sabahtan sıcak suda beklettim) patates reçel krema tatlı olan ve hazır olan hiçbir gıdayı tüketmiyorum dün teyzemlerdeydik döktürmüştü hiçbir tatlıyı yemedim fırın sütlacı çok iyi yapar peşimden kaşıkla dolaştı bir kaşık ye diye kesinlikle kararlıydım hiç yemedim zaten o da hayretler içerisinde kaldı :KK9: ama sağlığım daha önemli şeker yok tatlı yok abur cubur yok En Büyük KK
canım şu kepekli pirinç nasıl bişey:S kepekli bulguru biliyordum da kepekli pirinç nerde satılıyor?

teşekkürler..
çalışıyorum ve öğle yemeği imkanı yok ya dışardan söylüyoruz, en kötüsü de bu.
ya da tostla geçiştiriyorum sonra çok acıkıyorum akşam eve geldiğimde açlıktan çok yiyorum
kısır döngü oldu
bahane tabi bunlar hep.insanın psikolojisi güçlü olursa başarıyo
biraz stresliysem bahanelere sığınıyorum hep
maşallah siz iyi kilo vermişsiniz

canım sana önerim tabi eğer mümkün oluyorsa öğlen yiyeceğini evden götür işyerinde o şekilde yersin dışardan söylenenler yağlı olabilir tabi sadece tavsiye benimki :KK16:

SÜPERSİN iradesi güçlü kardeşim benim :KK71::KK71::nazar::nazar::KK9::KK9:

iyi akşamlar kızlar..herkese teşekkür ederim..eşimi de soktum diyete:)kabak yemeği yaptım bugün..hep kıymalı dolmasını yapardım,tuhaf geldi.çocuklar yemeğin adını sordular:)spor yaptım,35 dk yürüme bandı,5 dk ab rocket,5 dk ağırlık,15 dk bisiklet,10 dk da ismini bilmediğim aletle:) acaba diyorum hergünmü yapsam,yoksa haftada 3 gün yeterli mi?yalnız bişey itiraf edeyi az sonra sütlü kabak tatlısı yiyicem:KK43:ama annem bahçesinden göndermiş yapmasam bozulurdu,anneme diyetteyim diyemedim kızıyo..100 kilo da olsam sen iyisin boyun var diyo:)yarın sabahtan itibaren tatlı yok söz..

bak ıste yaptıgımız en buyukk hata yı sen bıze gosterdın hayatımm dunyada kabak kıtlıgımı var zayıflayınca bıda yapar bıda yersınn sen madem bugun dıyete gırdın tum bu yaptıgın caba ve emeklerı bı porsıyon tatlı ıle hıce sayıcaksınn madem basladınn bunu bozma

dunayada hala kabak rezervı var zayıflayınca yersın yarını ertesı gunu yok bugun basladıysan bugun devam edıceksın bahane bıtmez tatlımm aaaaaaaaaa

ama ben 30 martta doğup da 31 mart ayaklanmasını çıkaranlardanım işte ne yaparsın :KK52:
inandığım şeyler uğruna kırılan ama eğilmeyenlerdenim canım :KK52::KK52:

bısey dıcemmm bız aslında ne cok benzıyoz bırbırımızee hahahahahh dogum tarıhlerıne bak yawwww anladım neden o zman ıtıstıgımızııı ee bı ıpte ıkı ası olmaz dımıı neysekı artık ogrendık bırımız bazen susmayı bılcekkk alttan alcekkk

canım şu kepekli pirinç nasıl bişey:S kepekli bulguru biliyordum da kepekli pirinç nerde satılıyor?

canım kepekli pirinci de 2 haftada yada haftada bir kullanıyorum çok sık değil yani onu da güveçte mantarlı pirinç pilavı yaparken yada sarma sararken kullanıyorum dediğim gibi sıcak suda önce bekletilmeli yoksa kaynamaz saatlerce ve çok sert kalır :KK16:

hugocuk bugün okulda titreşimli bel kemeri hakkında konuştuk da kısa da olsa bir öğretmen arkadaş var kız kardeşi de doktor çok zararlı bir alet abla sakın kullanma diyordu ben mekik aleti kullandığımı ayrıca evde boşa verilmiş bir kemer de olduğunu söyleyince dedi.

bısey dıcemmm bız aslında ne cok benzıyoz bırbırımızee hahahahahh dogum tarıhlerıne bak yawwww anladım neden o zman ıtıstıgımızııı ee bı ıpte ıkı ası olmaz dımıı neysekı artık ogrendık bırımız bazen susmayı bılcekkk alttan alcekkk

ben hep şöyle derim tatlım en büyük aşklar kavgayla başlar

o misal en büyük dostluklar da öyle kavgayla başlıyor bazen ne dersin ?:KK52:

X