Göz Kapağı estetiği

olan olupta memnun kalan veya kalmayan önereceği doktor olan ve fiyat bilgisi vericek arkadaşlar varmı acaba ?

Akın Banaz var Dünya Göz hastanesinde, çok iyi bir doktor. Ben üst göz kapağım için kendisi ile görüşmeye gideceğim. Daha önce kendisine gözakımda sarı yağ bezelerini aldırtmıştım. Ameliyat öncesi araştırmalarımda bir sürü doktor yaparız ama 1 -2 yıla tekrar oluşur diyordu. Tesadüfen Akın beyin bu konuda iyi bir doktor olduğunu duydum, ve 9 sene önce yaptırdığım halde tekrar oluşma durumu ile karşılalmadım çok şükür :KK9:

Akın Banaz var Dünya Göz hastanesinde, çok iyi bir doktor. Ben üst göz kapağım için kendisi ile görüşmeye gideceğim. Daha önce kendisine gözakımda sarı yağ bezelerini aldırtmıştım. Ameliyat öncesi araştırmalarımda bir sürü doktor yaparız ama 1 -2 yıla tekrar oluşur diyordu. Tesadüfen Akın beyin bu konuda iyi bir doktor olduğunu duydum, ve 9 sene önce yaptırdığım halde tekrar oluşma durumu ile karşılalmadım çok şükür :KK9:

aa ne güzel geçmiş olsun teşekkürler akın beyle bi görüşürüz ozaman

sonuç ne oldu memnun kaldınızmı dünya göz hastanesinde göz esteği iyi sonuçlar veriyor mu ve fiyatı nedir acaba

Ben bir de yuzumde dolgu yaptirmak istiyorum AMA kararsizim ne yapacagim konusunda hangi doktor heparin da basarilidir acaba

Öncelikle şunu diyeyim evet amelyattan sonra yüz acayip şişiyor.Ağrı sızı hiç olmuyor.En zor süreç bu süreç.Acaba yüzüm eski haline dönmezmi diyorsun.Ama dönüyor biraz sabırla.Ama bu uzun süreç geçtimi.Yüz eskisinden hem çok çok güzel oluyor.Hemde nerde ise 15 yıl geri gidiyorsun.Evlilik resimlerimi gören ya sen daha güzelleşmiş sanki daha genç duruyon diyorlar.Ben amelyatımı kimseye söylemedim.Sadece rahatsızlığımdan dolayı ilaç kullandım oda yüzümü böyle şişirdi dedim.Tabi bir ay kimseye gözükmedim bu arada

Merhaba Laima 34, acaba doktorunuz kim ????

Merhabalar, ben temmuzun başında alt ve üst göz kapağı ameliyatı oldum. İki hafta oldu ama şişlik morluk hala var. Bunlar geçmeden sonucu kestiremiyorum. Kendimi kötü hissediyorum.

Merhabalar, ben temmuzun başında alt ve üst göz kapağı ameliyatı oldum. İki hafta oldu ama şişlik morluk hala var. Bunlar geçmeden sonucu kestiremiyorum. Kendimi kötü hissediyorum.

Canim kime yaptirdin ameliyatini? insallah sonuc mukemmel olur,inslalah tam istedigin gibi olur sonuc. Gozaltindaki torbalari yanaga mi ittiler,yoksa cikarttilar mi?

Merhabalar, göz altı ve üst kapakta fazla yağ ve deri alınarak yapıldı ameliyat. Göze badem göz şekli vermek için alt kapak uzantısını şakağa askıladılar kalıcı olması için. Bununla birlikte, göbek yağlarından alıp yüzde gerekli yerlere dolgu uygulandı. Sanırım birkaç işlemden dolayı şişlikler yavaş geriliyor. Ameliyatın ikinci haftasında tekrar kontrole gittim. İyileşme sürecinin iyi gittiğini, simetri sorunu olmadığını söylediler. 15 gün sonra tekrar çağırdılar. Sabırlı olmak gerekiyor ama çok zor. Bir an önce son şeklini alsın istiyor insan. Yeni duruma sevinecek ya da üzüleceksin. Ama belirsizlik kötü. Bakalım:KK43:

Merhabalar, göz altı ve üst kapakta fazla yağ ve deri alınarak yapıldı ameliyat. Göze badem göz şekli vermek için alt kapak uzantısını şakağa askıladılar kalıcı olması için. Bununla birlikte, göbek yağlarından alıp yüzde gerekli yerlere dolgu uygulandı. Sanırım birkaç işlemden dolayı şişlikler yavaş geriliyor. Ameliyatın ikinci haftasında tekrar kontrole gittim. İyileşme sürecinin iyi gittiğini, simetri sorunu olmadığını söylediler. 15 gün sonra tekrar çağırdılar. Sabırlı olmak gerekiyor ama çok zor. Bir an önce son şeklini alsın istiyor insan. Yeni duruma sevinecek ya da üzüleceksin. Ama belirsizlik kötü. Bakalım:KK43:

Gecmis olsun Canim, insallah sonuc istedigin gibi olur,hangi doktor a yaptirdin?

Doktorum Erhan Eryılmaz)
Merhaba Lamia, ben ortayüz germe ameliyatını araştırıyorum yaptırmak istiyorum ama ameliyat sonrası şişlik ve morarma aşamasını göze alamıyorum.3-6 aylardan bahsediliyor.Erhan Eryılmaz tavsiye ediliyor ben de görüşmeye gidicem mümkünse sizin fotoğraflarınızı görebilirmiyim?

çok tesekur ederım sayenızde:)evet ust goz kapağı sadece ,gözler ve yuz gercekten degısıyo ,izler hafıf var o da 1 aya gecermıs zaten rahatsız olmuyorum cunku kımse bı sey anlamadı ,benım gozum hep sargılıydı dıkısı hıc goremedım ama gızlı dıkıs yap demıstım ,sizin izler 1 aya gecmıstı demı
Hangi doktor yapti goz estetiginizi?

Bende 2 hafta once bir goz kapagim uzerinde ameliyat yaptirdim, ptozis ameliyati. dogustan 3 mm dusuktu. simdi cok fena acildi goz kapagim, cok yukarida... kapanmiyor... bu yuzden surekli kirmizi, aciyor. boyle acik kalip sonradan goz kapagi inenler varmi? varsa bilgilerini paylasa bilirlermi?

1 ay önce üst göz kapağı ve kas asma yapıldı . Göz kapağı kesi izi kısmından kimse çekinmesin. Hiç dikkat çekmiyor, kaş ta çok abartılı kalkmıyor. Ben kesi izinden kaş çok kalkar diye çekiniyordum. Bu tür çekinceleri olanlar rahat olsunlar

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    157,6 KB · Görüntüleme: 363
nasıl oldu acaba çok merak ettimde gözünüzü??? lütfen cevap:KK43:

1 ay önce üst göz kapağı ve kas asma yapıldı . Göz kapağı kesi izi kısmından kimse çekinmesin. Hiç dikkat çekmiyor, kaş ta çok abartılı kalkmıyor. Ben kesi izinden kaş çok kalkar diye çekiniyordum. Bu tür çekinceleri olanlar rahat olsunlar
memnunmusunuz peki işe hemen dönebilirmiyz

X