Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
buraya da yazmıştım arkadaşlar daha önce doktor bana da verdi bu ilaçtan ama yanında kullandığım başka şeyler de vardı,2 ay geçti.iltihaplı sivilcelerim bitti gibi ama arada tek tük çıkıyor,izler fazla geçmedi ama ,şimdi ilaçlarımı değiştirdim.bir ay daha kullanacağım buna da şükür çok kötü olmuştu c,ldim düzelme var baya.

bende bugün gittim doktora bana da sadece nadixa kremi yazdı arkadaşlar. sabah akşam sür, aven isimli bi yıkamajeli önerdi onunla yıkayabilirsin dedi.. roaccutane isimli ilacı söyledim ama bana vermedi o ilacı,sanırım benim o ilaca ihtiyacım yokmuş.. bakalım bu nadixa işe yarıcak mı umarım faydasını görürüz.. herkese geçmiş olsun..

bana da öncedn dr vermişti bu kremden sürdükce bi baktım sivilce cıkıyor ne bela bişeymiş bu filan demiştim ama özelligi önce cıkarıp sonra yok etmesiymiş.simdi kreme tekrar basladım bakalım ne olacak

bencede tedavinin zaten olumlu yönde olduğunu gösteriyomuş önce sivilce cıkarması.. ama sonuna kadar deneyelim bence inş. hepimize faydası olur..

arkadaslar bu kreme baslylı 4, günüm sivilceler cıkmaya basladı bile gelişmeler devm edecegim yazmaya

arkadaslar bu kreme baslylı 4, günüm sivilceler cıkmaya basladı bile gelişmeler devm edecegim yazmaya

a.sevet arkadaşım bende kullanıyorum nadixa kremi ve bende de sivilce cıkarttı bi kaç yerden. ama dediğim gibi ilacın etkisini gösterdiğinin göstergesiymiş bu. deri altında cıkmayı bekleyen sivilceleri de cıkartıp,sonra hepsi geçecek inş. benim de bugün 3.günüm, bende kullandıkça gelişmeleri yazıcam.. :1rolleyes:

arkadaşlar ben sivilcelerimi differin jelle kuruttum şuan yok gibi bişey inşallah tekrarlamaz ama differin çok işe yaradı ,dr. nadixada verdi ama onu pek kullanmadım birde dermologicanın temizleme ürünleriyle birlikte kullandım yok oldu diyebilirm sivilce felan çıkmıyor artık özel günlerde bile:)))))

nadixa çok iyi etkiler gösteren bir ilaç ancak tek başına yeterli değil.evde olduğunuz bir gün mesela hafta sonu diyelim gündüz nadixa sürdüyseniz aralıklarla 2-3 defa imex kremi de kullandınız mı iş tamam.bi nadixa bi imex.bi nadixa bi imex sırıtırım bi de neşelenin deyi :KK70: haydi kalın sağlıcakla bebek poposu gibi yımışak teniniz olsun inşallah.

arkadaşlar ben sivilcelerimi differin jelle kuruttum şuan yok gibi bişey inşallah tekrarlamaz ama differin çok işe yaradı ,dr. nadixada verdi ama onu pek kullanmadım birde dermologicanın temizleme ürünleriyle birlikte kullandım yok oldu diyebilirm sivilce felan çıkmıyor artık özel günlerde bile:)))))

arkadaşım bu differin jel yüz yıkama jeli değil di mi? bi nasıl kullanılıyo bende almayı düşünüyorum..

arkadaşlar bu ımex ve differin jel i ssk karsılıyor mu? bana doktor sadece nadixa krem verdi ama gidip sağlık ocağından yazdırayım diyorum.. ne yapayım si<zce? nadixa yı 4 gün oldu kullanıyorum ama gözle görülür cok da bi değişme yok suan için..en azından biriyle birlikte kullanayım etkisi daha iyi olur belki de..

Kızlar ben nadixa kremi, ve isotrexsın, krem tetradox, hap ve tolerıone, jel kullandım hapım bitti ama malesef konrole gidemedim daha sivilcelerim geçiyor gibi oluyor sonra tekrar çıkıyor ayyy herkese fark varmı cildimde banamı öle geliyor diye soruyorum millet bıktı benden sanki izleri kalacak gibi tabi eskiye nazaran iyi çene kısmım daha sorunlu alnımdaki sivilceler geçti sayılır bu yaşta sivilce sorunum olacağı aklıma bile gelmezdi.herkese geçmiş olsun.

Kızlar ben nadixa kremi, ve isotrexsın, krem tetradox, hap ve tolerıone, jel kullandım hapım bitti ama malesef konrole gidemedim daha sivilcelerim geçiyor gibi oluyor sonra tekrar çıkıyor ayyy herkese fark varmı cildimde banamı öle geliyor diye soruyorum millet bıktı benden sanki izleri kalacak gibi tabi eskiye nazaran iyi çene kısmım daha sorunlu alnımdaki sivilceler geçti sayılır bu yaşta sivilce sorunum olacağı aklıma bile gelmezdi.herkese geçmiş olsun.

canım aynı ilaçları kullanıyoruz tetradox 2 ay kullanılcak benim haftaya kontrolüm var

nadixayı 2 ay önce kullandım doktor değiştirdi fenecea diye bi krem verdi onun yerine

benimde çene kısmımda ve sağ yanağımda var

çene kısmındaki stresten olan sivilcelerdir ve bende bu stres olduğu sürece hiç geçmez senağlama

kızlar yanlız hangi ilaç olursa olsun 1 haftada düzelmesini beklemeyin enaz 2 ay geçmesi lazım zaten ilk önce birsürü çıkıyo sonra yavaş yavaş sönüyo eğer iz kalmasın istiyorsanız sakın sivilceleri sıkmayın heleki iltihaplı sivilce çok can sıkar ama geçene kadar sabredina.s

benim 3,5 ay oldu tedaviye başlayalı daha yeni yeni düzeliyo

arkadaşım bu differin jel yüz yıkama jeli değil di mi? bi nasıl kullanılıyo bende almayı düşünüyorum..

hayır canım yüzyıkama jeli degil dr reçeteye yazıyor. ve gece yatmadan sürüyorsun sabah yıkıyorsun cildini soyuyor canımsositososito

arkadaşlar bu ımex ve differin jel i ssk karsılıyor mu? bana doktor sadece nadixa krem verdi ama gidip sağlık ocağından yazdırayım diyorum.. ne yapayım si<zce? nadixa yı 4 gün oldu kullanıyorum ama gözle görülür cok da bi değişme yok suan için..en azından biriyle birlikte kullanayım etkisi daha iyi olur belki de..

canım 4 günde fazla bişey bekleme zaten benim sivilcelerim 6 ay da geçti
ayrıca imex ve differin nadixa hepsini ssk karşılıyor ben differinle nadixa kullandım dedigim gibi uzun bi zaman alıyor hemen geçmesini beklem canım

canım aynı ilaçları kullanıyoruz tetradox 2 ay kullanılcak benim haftaya kontrolüm var

nadixayı 2 ay önce kullandım doktor değiştirdi fenecea diye bi krem verdi onun yerine

benimde çene kısmımda ve sağ yanağımda var

çene kısmındaki stresten olan sivilcelerdir ve bende bu stres olduğu sürece hiç geçmez senağlama

aaaaaaaaa tıpkı ben aynı benimde o bölgelerimde sivilceler var ama işe yarıcak su imex le nadixa inş.:Saruboceq: ümitliyim ben bakalım hergün kremleniyorum..bide ek olarak kil maskesi uygulayacagım...:nazar:

canım 4 günde fazla bişey bekleme zaten benim sivilcelerim 6 ay da geçti
ayrıca imex ve differin nadixa hepsini ssk karşılıyor ben differinle nadixa kullandım dedigim gibi uzun bi zaman alıyor hemen geçmesini beklem canım

cok teşekkür ederim cnm.. sabredicem artık, yapıcak pek bişey yok.. la roche temizleme jeli alıcam kendime o da cok iyi geliyomuş:))

cok teşekkür ederim cnm.. sabredicem artık, yapıcak pek bişey yok.. la roche temizleme jeli alıcam kendime o da cok iyi geliyomuş:))

ricaederim canımyerimseniben la roche posayı bende kullandım setini..çok memnundum fakat bırakınca sivilcelerim bana geri döndü benden söylemesi yüzünü temiz tutmak çok önemli

arkadaşlar ımex kremle ımex merhem farklı galiba yaa:S bugün doktora yazdırmaya gittim,ımex krem olarak yazdı ama eczaneci ımex merhem verdi ve onun kapatıcı özelliği falan yok,sıvı seffaf bi ilaç.. bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba??

X