anne saçı

hatice41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
201
2
40
arkadaşlar bebişlerin anne saaçını kestinizmi? ben jilete vurmayı düşünüyorum erkenmi sizce?

benim bebişim kel...fakat ne olan saçlarını kestirmeyi nede jilete vurmayı düşünüyorum artı jilet çok tehlikeli bebeğe zarar verebilir...bence doğal haline bırakın kestirmeyin...

bence çok çok çok erken zaten dökülüp yenileri çıkıyor 1 yaşımdan önce kestirme

benim bebeyi görenler kız zannediyo, kara kara saçları var, daha dökülmedi, sadece kafasının arkasında azcık seyrelme olmuş, o da yata yata oluyo herhal, şahsen ben ne jilete vurdurmayı nede kestirmeyi düşünüyorum, hele bi ayaklansın, babasuyla kuaföre gidecek duruma gelsin, kuaför amcalarına hallettircem, hemi jiletle kafasını kesersin lem bebenin, kafada büyük damarlar var etme öyle bişey

bebegin derisi incecik zaten bide kesilir falan
uzunsa ucundan biraz al makasla

benım kızımında sacları cok az..ensesınde daha cok var.ama sacının arkasına seyrelme olmus yatmaktan oluyormus oda...
ne zaman dokulup cıkacak cocuğun sacı??
yaza kadar uzasaydı bıraz bari..

bizim oğlandada saç yok ki nesi kestirsek ama yazın babası diyo sıklasması için sıfıra vurduralım diye ben sevmiyom ölee dazlak gibi bakalım nasıl olcek

hem çok küçük hemde daha bıngıldağı sertleşmemiştir.. bence çoooook erkennn....

ya benim kızın saçları doğduğunda bile bağlanabiliyodu tepeden gittikçe de uzadı terledikçe kafası ıslak kalıyodu zor kuruluyodum bi de 1 günde kirleniyodu çok küçük olduğndan bağlıyamiyoduk da bakımsız dağınık görünüyodu biz de 2,5 aylıkken makineyle 3 numara kestik şimdi çocuk da rahat ediyo bizde kara kızımızın sapsar saçları çıkmış diplerden

X