Aşılama Varikosel ameliyatından sonra hamile kalan var mı??

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben olucam inşallah.yarın eşim ameliyat olucak ve ben en kısa zamanda buraya hamileyim die yazıcam inşallah.sayımızda sorun yok ama ileri hareket %15 inşallah çok çok artacak ben ben buraya hamileyim die yazıcam.
Cnm inşallah hamilesindir umuduyla yaziyorum hamile misin yada bebeğin oldu mu

Cnm inşallah hamilesindir umuduyla yaziyorum hamile misin yada bebeğin oldu mu
Merhabalar cok sukur hamileyim ameliyatin ustunden dort ay gectikten sonra hamile oldugumu ogrendim o yizden kendime soz vermistim soteye bu konuyla ilgili moral bozmamak gerektigini yazacagima simdi hepimize umut. Olsun diye yazacagim ben buralari okuyup cok agladim ama olumlu seyler beni inandirmisti.inanin ve kalpten dileyin bebis gelmek istediginde geliyor Allah in izniyle

Merhabalar cok sukur hamileyim ameliyatin ustunden dort ay gectikten sonra hamile oldugumu ogrendim o yizden kendime soz vermistim soteye bu konuyla ilgili moral bozmamak gerektigini yazacagima simdi hepimize umut. Olsun diye yazacagim ben buralari okuyup cok agladim ama olumlu seyler beni inandirmisti.inanin ve kalpten dileyin bebis gelmek istediginde geliyor Allah in izniyle
Sizin adınıza çok sevindim gerçekten
Allah razı olsun çok iyi düşünmüşsünüz
Sizin ameliyat öncesi doktorlarla olan görüşmeleriniz nasıldı peki
Normal yoldan olur demismiydi yada ne kullandınız özel olacak ama eşinizin durumu nasıldı
Bize morfoloji sıkıntısı var krugerde 3
O yüzden çok olumsuz konuştu doktor

Iyi günler bence doktorlara fazla kulak asmayın benim eşimde varikose l ameliyatı oldu şubatta oldu aralıkta hamile oldugumu öğrendim ve 4 senelik evliyim hic korunmadigim halde olamamıştı ameliyat öncesi 2 milyondu hareket 0 di ameliyat dan sonra 12 milyona yükseldi ve hareket 0 di verecek rabbim öyle güzel bi zamn da veriyor ki çok şükür rabbim tez vakitte isteyen herkese nasip etsin isnlalah

Iyi günler bence doktorlara fazla kulak asmayın benim eşimde varikose l ameliyatı oldu şubatta oldu aralıkta hamile oldugumu öğrendim ve 4 senelik evliyim hic korunmadigim halde olamamıştı ameliyat öncesi 2 milyondu hareket 0 di ameliyat dan sonra 12 milyona yükseldi ve hareket 0 di verecek rabbim öyle güzel bi zamn da veriyor ki çok şükür rabbim tez vakitte isteyen herkese nasip etsin isnlalah
Ne kadar güzel rabbim kimseye aratmasin gül e gül e büyütün kuzunuzu ins
bizde evleneli 4.5 yıl oldu bunun 2yili ayrı geçti malesef
biz söylemesi ayıp korundugumuzu zannederken aslında gebelik olusmuyormus sonra sorunlar çıkınca anladık
Rabbim ol dedikten sonra elbette herşey hükümsüz kalıyor
herkese sorduğum gibi size de sormak istiyorum ilaç vs kullandınız mı siz yada eşiniz

Evet
Ne kadar güzel rabbim kimseye aratmasin gül e gül e büyütün kuzunuzu ins
bizde evleneli 4.5 yıl oldu bunun 2yili ayrı geçti malesef
biz söylemesi ayıp korundugumuzu zannederken aslında gebelik olusmuyormus sonra sorunlar çıkınca anladık
Rabbim ol dedikten sonra elbette herşey hükümsüz kalıyor
herkese sorduğum gibi size de sormak istiyorum ilaç vs kullandınız mı siz yada eşiniz

Canm ilacın
Adi promotil diye bi ilaç içind e herşey var baya vitamin var içind e bi araştır doktor bunu verdi ve ise yarayacaktır dedi fazla zamn geçmedi hamile oldugumu öğrendim sagolasin rabbim en kısa zamanda size nasip etsin ve kafamdan sildigim zamn oldu diyet ve spor yapıyordum o zman hamile kalmışım kafani boşaltacak şeylerle ugras

Canm ilacın

Adi promotil diye bi ilaç içind e herşey var baya vitamin var içind e bi araştır doktor bunu verdi ve ise yarayacaktır dedi fazla zamn geçmedi hamile oldugumu öğrendim sagolasin rabbim en kısa zamanda size nasip etsin ve kafamdan sildigim zamn oldu diyet ve spor yapıyordum o zman hamile kalmışım kafani boşaltacak şeylerle ugras
Bakarım cnm vakit ayirip yazdigin icin çok sagol
Inşallah isteyen herkese nasip eder rabbim

:nazar: eşim bu hafta ameliyat olacak varikoselden..kimi si pek faydası olmayacağına inanıyor(kendi doktorum dahil)..kimisi de ameliyattan sonra şansın artacağını söylüyor..eşi varikosel ameliyatı olan varsa sonuçlarını,yada faydası olup olmadığını,ne kadar zamanda düzeldiğini yazabilir mi ...lütfenn:nazar:

:nazar: eşim bu hafta ameliyat olacak varikoselden..kimi si pek faydası olmayacağına inanıyor(kendi doktorum dahil)..kimisi de ameliyattan sonra şansın artacağını söylüyor..eşi varikosel ameliyatı olan varsa sonuçlarını,yada faydası olup olmadığını,ne kadar zamanda düzeldiğini yazabilir mi ...lütfenn:nazar:
merhabalar benim eşimde çift taraflı varikosel vardı hemde ciddi derecede herkes ameliyat falan olmayın dedi ama biz olduk ameliyattan 3 ay sonra hamile kaldım şuan 1 yasında bir oğlum var doktorlar bile ümit vermiyordu eşim için hemde sıradan bir devlet hastanesinde olduk bizde çok korkoyurduk ama degdi açıkcası herkesede tavsiye ediyorum. inş isteyen herkes cocuk sahibi olur.

Rahim filmi cektirmismiydiniz acaba bizde varikosel ameliyati olduk mart ayinda ama henuz gebelik yok son care rahim filmi kaldi grade 3 varikoselimiz vardi sol tarafta insallah bizde guzel hbrler aliriz kac ayda gerceklesmisti hamilelik sizin

X