2 ile 3 çocuk arasındaki fark

adanaadana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
557
9
arkadaşlar kızlarım suan kucukler ama bırı 5 dıgerı 4 yasına geldıgınde bır tane daha dogursam sızce zorlanırmıyım.. ıkı cocuk bakmakla üç çocuk bakmak arasında çok buyuk fark varmı???özellıkle 3 cocugu olanlar yardım lutfen:eek:

bende evlencem ama bende 3 çoçuk istiyorumm zaten derdimi yazcak bi konu başlığı bulmadımmmbakıodumm öle ama 3çoçuk daha zordur bence yani çoçukların küçükk

selam arkadaşım..bence 2 tane yeterli...tek çocuk hiç çocuktur..ama en güzeli ikidir..hani derler ya azı kar çoğu zarar diye..öyledir canım..benimde 2 tane evlatlarım var..Rabbim bahtlarını açık etsin..sağlık versin cümlesine inşallah...hem onlara gelecek de hazırlamak lazım değilmi..? bence iki yeterlidir...Allahım ömürler versin hepsine canım...sevgilerimle...

Maşallah..Böyle 3.yü düşünenleri görünce, ''ben 2.ye neden cesaret edemiyorum hala'' diye kendime kızıyorum valla..

Doğur anam doğur, bazı kadınlar doyamıyor doğurmaya..

İmza;kendisi doğurmaya cesaret edemeyen korkak bir üye..

arkadaşlar kızlarım suan kucukler ama bırı 5 dıgerı 4 yasına geldıgınde bır tane daha dogursam sızce zorlanırmıyım.. ıkı cocuk bakmakla üç çocuk bakmak arasında çok buyuk fark varmı???özellıkle 3 cocugu olanlar yardım lutfen:eek:

canım benim 3 kızım var
en büyük 5 yaşında ortanca 4 küçük 2 yaşında
şimdi 2 büyük kızımın bana pek ağırlıkları yok laftanda anlıyolar çok şükür ama küçüğüm çok fena şimdi herşeyi sil baştan yaşıyorum onla
her tarafı kirletiyo dağıtıyo karıştırıyo.çünkü henüz bir çok şeyi anlayamıyo
zor canım 2 çocukla 3 arasında tabiki fark var
benimkiler dahada sık oldular ama sen dediğin kadar ara verebilirsen benim kadar sıkıntı çekmezsin canım

canım benim 3 kızım var
en büyük 5 yaşında ortanca 4 küçük 2 yaşında
şimdi 2 büyük kızımın bana pek ağırlıkları yok laftanda anlıyolar çok şükür ama küçüğüm çok fena şimdi herşeyi sil baştan yaşıyorum onla
her tarafı kirletiyo dağıtıyo karıştırıyo.çünkü henüz bir çok şeyi anlayamıyo
zor canım 2 çocukla 3 arasında tabiki fark var
benimkiler dahada sık oldular ama sen dediğin kadar ara verebilirsen benim kadar sıkıntı çekmezsin canım[/QUOTE
benim gıbı sende ılklerı arka arkaya dogurmussun bende ıksıyle cok zorlanıyorum cok yaramazlar ama 4 ve 5 yaslarına geldıgınde sozden anlıcaklarını dusunuyorum.cunku cok ara verırsemde üşenecegımı bılıyorum..ayıp olmazsa sende sezeryanlımısın yoksa normalmı??be bırde sezeryanlıyım tesekkurederım hemşerimmma.s

evet canım benimkilerde sık oldu.ben normal doğum yaptım canım
eğer 3. istiyosan dediğin gibi arayı fazla açarsan çok üşenirsin zorlanırsın
zaten ben 7 yada8 sene ara verenlere şaşırıyorum.o kadarına gerek yok bence
ben bu kadar sık istemedim ama kısmetmiş oldu .dediğin gibi 4 yada 5 yaşında sana fazla yükleri olmuyo az çok sözden anlıyolar.arayı iyi düşünmüşsün yeterli bencede

X