Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pudngli Kurabiye ama kuru Puding tozu (Resimli)

cnm tarif süpper teşekkürler

bende bu hafta sonu yaptım inanılmaz kolay ve lezetti artı hiç mi hiç bayatlamıyor 3.günde aynı ilk günkü gibiydi tarif için çok çok teşekkürler

bende bu hafta sonu yaptım inanılmaz kolay ve lezetti artı hiç mi hiç bayatlamıyor 3.günde aynı ilk günkü gibiydi tarif için çok çok teşekkürler

evt canım buara favorı kurabıyem oldu bu benım bugun mısafırımız var akaşma dundne yaptım bnde hem kendımızde yıyıelım dıye.bugun yapılmış gıbı kıtır kıtır

cimbomlu keske sende resım eklseydın canım

Ya kızlar ben resim göremiyorum, birde evde bademli puding var ondan yapsam olurmu? Ben ve eşim çok seçiciyiz malesef herşeyi beğenemiyoruz yorumlar gaza getirdi beni ama evde çikolatalı bademli puding var olurmu acaba? Kakaolunun tadını vermesse uğraşmıyım diyorum.

Ya kızlar ben resim göremiyorum, birde evde bademli puding var ondan yapsam olurmu? Ben ve eşim çok seçiciyiz malesef herşeyi beğenemiyoruz yorumlar gaza getirdi beni ama evde çikolatalı bademli puding var olurmu acaba? Kakaolunun tadını vermesse uğraşmıyım diyorum.

yap canım kendınız yıyceksınz nasılsa.sonrada kakaolu yaparsın

akşam misafir gelecek çok pratik geldi bana ellerine sağlık deneyeceğim nasıl olduğunu yazarım

hemde cok super olur,benimde evde findikli cikolatali pudingim vardi icinde kitir kitir lezzetli oldu,,bugun 1230 ta basladim 1de misafirim gelecekti,bu kadar pratik tarif olamaz galiba 1 de bitti:)))))10dkk yogurdum,20dkk piti bukadar basit,tadida super kiyir kiyir oldu,degisik pudinglerle deniyicem bidahakine,,bi de findik ekliyicem

dün muzlu pudingten yaptım çok güzel oldu.teşekkürler

sizlerderesim eklersenız sevınırm bizlere fikir olur

Dün yaptım bu kurbiyeyi tek kelimeyle harika idi.
Çikolatalı bademli pudingle yaptım, yerken badem parçaları geliyordu ve tadı resmen çikolatalı idi. Hem görüntüsüde o kadar hoş oldu ki.
Yalnız bişey sorucam, fazla kabaran bir kurabiye değil ve dolayısıyla küçük oluyorlar, şekillleri biraz büyük yapsak misafir için acaba dağılırmı yada içinin pişmemesi gibi bir sorunla karşılaşırmıyız?
Herkesin tabaklarına birer tane koysak diye düşünüyorum, yapan varmı büyük şekil?

yaa aşkolsun yanı okadr dedım resım ekelyın dıye borcun olsun artık bidakıne ekle bence buyuk guzel olmaz 2tane koy sende tabaklara

yaa aşkolsun yanı okadr dedım resım ekelyın dıye borcun olsun artık bidakıne ekle bence buyuk guzel olmaz 2tane koy sende tabaklara

Resim eklemeyi becerebildiğim an eklerim. :dance:
Evet büyük yaparsak dağılır herhalde. Eşim kestane gibi görünüyor dedi. Evde puding olmadığı zaman kakao ve şeker karıştırsak aynı lezzeti yakalabilirmiyiz acaba hiç denedin mi.:uhm:
Birde böyle utandırmayan tariflerin varsa eklermisin, misafir geleceğinde insan ne yapacağını şaşırıyor hep aynı şeylerden bıkıyor.

canım kurabıyeye kıtırlık veren kakao ve nişaşta sanırm.basıt tarıfler var elımde bıara eklıyeım tatlım afıtey olsun sen calışıyosun galıba.basıt traıfler çok işe yarıyor böle durumlarda

canım kurabıyeye kıtırlık veren kakao ve nişaşta sanırm.basıt tarıfler var elımde bıara eklıyeım tatlım afıtey olsun sen calışıyosun galıba.basıt traıfler çok işe yarıyor böle durumlarda

Bence kurabiyeye kıtırlık veren yumutanın akı cokacimcoook
Tariflerini beklerim. a.s.

Çok sert olmuyor değilmi..Ben böyle Un kurabiyesi gibi ağızda dağılan Tatları seviyorum..
Çok pratik ...
Eline sağlık cnaım

Çok sert olmuyor değilmi..Ben böyle Un kurabiyesi gibi ağızda dağılan Tatları seviyorum..
Çok pratik ...
Eline sağlık cnaım

cızır cızır bı tat canım agızda dagılıyor ınsn bı oturuşta bıtabak yer çerez niyetine :) ama ilk dneyişte kakao lu dene en guzel tadı kakaoluda buldum ben

X