arap kadınları ve makyajları...

arap bayanları cok güzel oluyor gercekten.. ben babaanne tarafından arabım. ailesindeki kızların cogu koyu kumral, yesil gözlü oluyorlar. gözleri cok belirgin güzel :)

bu kadınlar çok güzel böle güzel kadınları görünce moralim bozuluyoo

çok güzeller kabul ama bir de işlemden geçmeden önce görmek isterdim hepsini :)

kaşlar dövme,kirpikler takma,gözler lens,estetik :) ben her zaman doğal güzellikten yanayım.

walla kaslari asiri koyu yaaaaaa ama ben hepsinin makyajina bayildim gozleri cidden çok guzel.ben zaten abartili makyaja bayilirim ve bu kadinlarin gogusleride çok buyuk yaaa ne guzel benim hiç ole deil açikçasi bende isterdim ole gogusler:KK70: ve ole makyaj yapabilmek

çok güzeller kabul ama bir de işlemden geçmeden önce görmek isterdim hepsini :)

kaşlar dövme,kirpikler takma,gözler lens,estetik :) ben her zaman doğal güzellikten yanayım.

ya da sabah uyandıklarında :)

Türk kadınları yine hepsinden güzel ya...

arkadasininda dedigi gibi ..

kaslar dövme (yada boya)
gözler lens ve bi ton makyaj var
saclar takma
estetik (nancy ajram'in estetik yaptirdigini duymustum)

arap kadinlar cok cok abarti makyaj yapiyorlar - dogallikla uzaktan yakindan alakalari yok ..

Valla hiç birinde aman aman bi güzellik görmedim...estetik diye bağırıyo çoğunun ağzı burnu...bin basar bizim Türk hatunları bunlara...

arkadaşa tamamen katılıyorum,hatta hatunlar kaşları için hep beraber aynı kuaföre gitmişler gibi,çoğunun incecik,böğğğğhhhkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
artık o kaşların demode olduğunu birileri anlatsın....

araplarda böyle açık saçık kadınalr varmış mı şaşırdımm:KK70:

kızlar bunlar lübnanlı iran gibi şeriatta yaşamıyor boshayallersmile ayrıca bu kadar estetik makyaj takma kirpikler lensler dövme kaşlar boya badana size yapılsa sizde böyle olursunuz kafamçokkarıştı bence bu kadar gözünüzde büyütmeyin bu kadınları.. türk kadınlarıda çok güzel bence :lepi: birde makyajsız hallerini görseniz hiçte böle değillerdir eminim :eek:lmaz: ben böyle makyajla dünya güzeli olurum beee :roflol:delikafadulden

bakın resmime bide öyle makyaj yaptığımı düşünün olmazmıyım dünya güzeliii opuyorumnanaktan:roflol:

vicdansızlık etmeyelim :))) biz de güzeliz ama onların gözleri ve dudakları bir numara.. Gözleri zaten çarpıcı oluyo hepsinin genelde.. badem şeklinde gözleri, bakımlı kaşları saçları, belirgin elmacık kemikleri ve dolgun dudakları var hepsinin ve profesyonel makyajla daha da belirginleştirilmişler..
Estetikle makyajla da olsa sonuç güzelse güzel derim ben o insana..

bence çogunun goz makyaji gozler gogusler super ama dudak makyaji kalip gibi duran dudaklar yuz yapilari ve çok koyu çizilmis kaslar hiç hosuma gitmedi :s

X