gebelikte kan testi degerleri sonucu

canım ben geçen ay dış gebeliğimde adet günümde kan testinde hemen çıktı bendede seninki gibi leke olmuştu o leke sanırım yerleşmeden oluyormuş duyduğum kadarıyla günün geçtimi senin

evt tatlım 9 gun geçti bugunle beraberr sağol içime su serptın geç döllenme olupta çıkmaz diye korkuyorum kanda

merhaba arkadaşlar bnm de beta hcg testim 15.96 çıktı sizce hamilemiyim bilgilendirirseniz sevinirim.....
adetime 7 gün var daha....dr. daha çok düşük dedi kesin değil değil sevinme dedi moralim bozuldu...

kkızlar bana yardım edinnnn!

ben en son 20 mayıs da regl oldum ve ondan sonra eşimle korunmadık.. regl oldukduktan 10 gün son tekrar çok hafif adet sancısı ve belirttileri hissettim yine adet süreci gibi 4-5 gün pembe ve kahverengi akıntı geldi.. normal de benim adetim hiç şaşmadı ayın 20 de regl günümdü ve aynı şekildi çok hafif adet sancısı hissettim ve 2 gün boyunca pembe ve kahveringi akıntı geldi ve bitti ben hemen ertesi sabah gebelik testi yaptım predictör kesin sonuç veren gebelik testi yaptım 2. çizgi hafif belirgindi. hemen yine ertisi sabah kan testi yaptırdım sonuç negatifti. hastanenin verdiği raporda 2-3 hafta 335-392 mIU/mI - 3-4 hafta 335- 1.925 mIU/mI yazıyordu. sizce gebemiyim? bugün ayın 29 ve ben hala adet olmadım 2 gün önce yine test yaptım sonuç negatif çıktı ve hala adet görmedim bana yardım edinn!

valla benim bildiğim idrardan gebelik testlerinde yanılma payı çok nadir olur yani ikinci çizgiyi silik de olsa gördüysen hamile oluyosun genelde benimde öyle olmuştu belli belirsizdi hatta.peki kandan bakılanda hormonlarında bir artış varmı?

merhaba arkadaşlar bnm de beta hcg testim 15.96 çıktı sizce hamilemiyim bilgilendirirseniz sevinirim.....
adetime 7 gün var daha....dr. daha çok düşük dedi kesin değil değil sevinme dedi moralim bozuldu...

benimde testimin sonucu 2.39 çıktı bu ne anlamageliyor

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım uzun süredir takip ediyorum zaten.. birşey sorucam sat 27 haziran ve 6 temmuzda korunmasız ilişkimiz oldu siklusumda 28 gunde bir tamamlanır.. 25 temmuzda adet olmam gerekiyordu ama hala olamadım bugun test yaptırdım 2.5 cıktı referans değer 5.3 yazıyor ama bundan 4 5 gun once sağ kasık ağrım vardı ve göğüslerimde sertleşti sizce hamile miyim? adetim 6 gün gecikti.

merhaba ben daha yeni üye oldum arkadaşlar size sorum olacaktı ben 8 yıllık evliyim 7 yaşında oğlum var.eşimle bu ay korunmadan ilişkiye girdik.1 tane daha bebeğimiz olsun diye 10 gün önce gebelikte kan testi yaptırdım 1.31 çıktı bir hafta sonra tekrar yaptımdım ve 6.34 çıktı doktorumu arayıp sordum bana geblik var yanlız 2 gün sonra tekrar yaptır bakalım yükselcekmi dedi 2 gün sonra tekrar yaptırdım ve 1.11 çıktı sonuç aradım ve sonucu söylediğimde ise düşük yapçaksın dedi benim adetimin üzerinden 5 gün geçti ve hala adet olmadım benim size sorum kan değerleri tekrardan yükselirmi hamile olabilirmiyim en kısa sürede cvp yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler…

merhaba ben daha yeni üye oldum arkadaşlar size sorum olacaktı ben 8 yıllık evliyim 7 yaşında oğlum var.eşimle bu ay korunmadan ilişkiye girdik.1 tane daha bebeğimiz olsun diye 10 gün önce gebelikte kan testi yaptırdım 1.31 çıktı bir hafta sonra tekrar yaptımdım ve 6.34 çıktı doktorumu arayıp sordum bana geblik var yanlız 2 gün sonra tekrar yaptır bakalım yükselcekmi dedi 2 gün sonra tekrar yaptırdım ve 1.11 çıktı sonuç aradım ve sonucu söylediğimde ise düşük yapçaksın dedi benim adetimin üzerinden 5 gün geçti ve hala adet olmadım benim size sorum kan değerleri tekrardan yükselirmi hamile olabilirmiyim en kısa sürede cvp yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler…

canım normalde degerlerın ıkı gunde ıkı katına cıkması lazım. doktorun dedıgı gıbı düşük yapıosun.. değerlerin yukselmesı giibi bişey söz konusu olabılır mı bılmyorum ama buyuk ıhtımal adet olucaksn. kımyasal gebelk gibi bişey yani.

canım normalde degerlerın ıkı gunde ıkı katına cıkması lazım. doktorun dedıgı gıbı düşük yapıosun.. değerlerin yukselmesı giibi bişey söz konusu olabılır mı bılmyorum ama buyuk ıhtımal adet olucaksn. kımyasal gebelk gibi bişey yani.[/Q arkadaşım çok teşekkür ederim sorumu cevapladığın için daha yeni okuyabildim yorumumdan 3 gün sonra adet oldum rabbim isteyen herkese anne olmayı nasip etsin AMİN

nolur bi rahatlatın beni mahvolddum:KK43:
arkadaşlar moralim çok bozuk ,20 ekimde adet olmam gerekiyordu olmadım,adetim 5 gün geçti idrar testi yaptım gebelik çıktı.ertesi güm doktora gittim.kan tahlili yapıldı..kese gözükmedi(çok erken gözükmeyebilirmiş)son adet tarihime göre (22 eylül)değeri düşük buldu.değerim 249.54. Veı dış gebelik olabilir endişesiyle 2 gün sonra tekrarlayalım dedi.bugün gittim yapıldı sonuç 357.20 dış gebelik ihtimalinin yükseldiğini 2 kat artmadığ için ama yinede normale dönüşebileceğini söyledi.iki sonra tekrar gidicem ...inşallah herşey normale döner ama bende moral sıfır,dua edin hayırlısı olsun..böyle birşeyler yaşayan varsa nolur bana birşeyler yazsın

kızlar merhaba ben de yeni katıldım aranıza.. adetime 5 gün var iki gün önce kan testi yaptırdım 3.70 çıktı sizce hamiş olabilir miyim?:44:

Merhaba Arkadaşlar;
Benim 3 kasımda adet görmem gerekiyordu ama olmadım. Gebelik testi yaptım negatif , 12 kasımda doktora gittim ultrasonda baktı yok, kan tahlili yaptı değer 0,1... bu cuma tekrar çağırdı hastalanmazsan gel adet söktürü veriyim dedi. Hala hastalanmadım ne oluyor anlamadım. Temmuz ayında evlendim ağustos ayında mesigyna denilen aylık iğneden yaptırmıştım bidaha yaptırmadım oda gecikme değil sadece erken getiriodu adetimi... bu durumda olan arkadaşlar yada fikri olan varsa nolur yardım edin :KK43:((

dün kan testi yaptırdım 9.13 çıktı ayın 20 .sinde adet olmuştum şuan adetime 4 gün var yeni evliyim gebe olmayı çok istiyorum doktor hamile olabilirsinde olmayabilirsinde dedi . cuma günü tekrar kan istedi. sizce hamilemiyim belirtileri de yavaş yavaş başlıyor ....

dün kan testi yaptırdım 9.13 çıktı ayın 20 .sinde adet olmuştum şuan adetime 4 gün var yeni evliyim gebe olmayı çok istiyorum doktor hamile olabilirsinde olmayabilirsinde dedi . cuma günü tekrar kan istedi. sizce hamilemiyim belirtileri de yavaş yavaş başlıyor ....

Bence hamilesin cnm adet günün geçmediği için değer düşük çıkmış sanırım ama 5in üstü zaten hamilelik oluyor. Yinede inş hamilesindir cnm ve hayırlısıylada alırsın inş kucağına bebişini.

Selam kızlar
Öncelikle inşallah hepiniz tez zamanda hamile kalıp hayırlısıyla bebişlerinizi sağlıklı bir şekide kucağınıza alırsınız.Benim merak ettiğim bir şey var bilen varsa cevaplayabilir mi acaba? Hcg değerlerim aşağıdaki şekilde ;
3+ 4 gün - 253
3+ 6 gün - 660
4+ 4 gün - 5300
forumlarda araştırdım 4+4 de 5300 biraz fazla geldi kafamı kurcalıyor şimdi.Doktor da Pazartesi(4+5 'e denk geliyor) 2000 civarı olur demişti.Sizce iyi mi bu artış????

X