gebelikte kan testi degerleri sonucu

Alttan ultrasonla baktı "IIImm olmuyorsun çünki gebesin" Dedi ben şaşırınca yok yok şaka yaptım dedi. İnsana böyle bir konuda şaka yapılırmı ya :S

canım taaaam bı okuze denk gelmıssın desene ne lacka doktor oyle,,,doktor olmuslar ama ınnsan olamamıslar...saka ya bak ya,ıste aslında bu doktorlar ne cektıgımızı anlamıyorlar o yuzden bu kadar rahat ve cool lar..

canım taaaam bı okuze denk gelmıssın desene ne lacka doktor oyle,,,doktor olmuslar ama ınnsan olamamıslar...saka ya bak ya,ıste aslında bu doktorlar ne cektıgımızı anlamıyorlar o yuzden bu kadar rahat ve cool lar..

Aynen cnm gittiğim bir tıp merkeziydi doktorda hissedarlardan sürekli test falan sanırım kuruma para kazandırıyor :) Son olarak söktürücü verdi kullanıyorum bakalım bitipte regli olursam zaten gitmeyeceğim daha ona ..

bu testin sonucu nedir?son adet tarıhım 5 aralık
0,2-2 week 5,0 50
1-2week 50 500
2-3week 1000-5000
3-4 week 500-10000
4-5 week 1000-50000
5-6 week 10000-100000
6-8 week 15,000-200000
2-3 months 10000-100000
allah askına yardım edın bana..

çok teşekkür ederim mariec.ama hala inanamıyorum hamileliğin bütün belirtileri şiddetli dercede mevcuttu..adet oluyordum ama,hayatımda ilk defa göğüslerime dokunamayacak derecede ağrı sızı olmuştu,bulantı kusma..şimdi adetime yakın diye acaba yanılmış olabilir mi bu test..?

çok teşekkür ederim mariec.ama hala inanamıyorum hamileliğin bütün belirtileri şiddetli dercede mevcuttu..adet oluyordum ama,hayatımda ilk defa göğüslerime dokunamayacak derecede ağrı sızı olmuştu,bulantı kusma..şimdi adetime yakın diye acaba yanılmış olabilir mi bu test..?

idrar testinde yanılmalar olabiliyor ama Kan testinde bu çok düşük bir ihtimal

şayet döllenme oluştu ise 1 hafta gibi bir süre içerisinde implantasyon gerçekleşiyor yani döllenmiş yumurta rahime doğru ilerliyor ve oraya yerleşiyor
yerleşmesiyle beraber de BetaHCG adı verilen hormon salgılanmaya başlıyor dolayısıyla hemen kan'da kendini gösteriyor.

siz de de henüz implantasyon dönemi olabilir ve adet gecikmesini beklemek en sağlıklı yol olur.

ben 2 ay önce ilişki yaşadım ekimin son haftası ve 1 hafta sonra da adet oldum,ama bütün gebelik belirtileri vardı inanılmaz derecede..hala inanamıyorum sonuca,ama o kadar gerçekti ki..en son 5 aralıkta adet oldum yani ilişkiye girdikten sonraki iki ay adet oldum.ama diğer tüm gebelik belirtileri vardı o yüzden endişe ettim..nerdeyse beyin gücüyle kendimi hamile bırakcaktım:)neyseki test sonucu güzel şükürler olsun:)

Arkadaşlar adetime 7 gün var dün kan testi yaptırdım değer 2,36 çıktı. Sizce hamilemiyim:s yoksa erken mi davranıyorm:KK43:

Arkadaşlar adetime 7 gün var dün kan testi yaptırdım değer 2,36 çıktı. Sizce hamilemiyim:s yoksa erken mi davranıyorm:KK43:

Canım daha çok erken değilmi adetine 7 gün varmış şimdi bu değer için ne desek yalan olur.adetten 7 gün geçse bile kendini tam belli etmeyebiliyo bebişler bazen sabırlı ol derim inşallah bebiş göbüştedir :KK49:

Canım daha çok erken değilmi adetine 7 gün varmış şimdi bu değer için ne desek yalan olur.adetten 7 gün geçse bile kendini tam belli etmeyebiliyo bebişler bazen sabırlı ol derim inşallah bebiş göbüştedir :KK49:

:KK43: Doğru sölüosun ama yinede umut işte:S İnşallah :KK43: Sağol iyi dileklerin için :18:

ya kızlar o değilde ben sonucumu tlfndan öğrenmiştim ben belge olarak bu gün aldım daha kız bana yanlış söylemiş 843 demişti şimdi burda 8475 yazıyo tamam yine nantık olarak hamile oluyorum ama kafam karıştı ya referans aralığı olarak verdiği tabloda 2560-82300 4-5 hafta aralığına denk geliyo ben dayanamıcam yarın gidicem doktora

arkadaşlarr benim kan değerim 3.0 çıktıı ne demek oluyor yardımcı olurmusunuz:)

bende dün kan testi yaptırdım değerim 334,7 çıktı sanırım 4 haftalık oluyor ama keseyi göremedik :44: doktor bu değerle görülmemesinin normal olduğunu söyledi. 1 hafta sonraya gün verdi, bakalım heyecanla bekliyorum görmeyi :KK31:

bende dün kan testi yaptırdım değerim 334,7 çıktı sanırım 4 haftalık oluyor ama keseyi göremedik :44: doktor bu değerle görülmemesinin normal olduğunu söyledi. 1 hafta sonraya gün verdi, bakalım heyecanla bekliyorum görmeyi :KK31:

mrb acaba regl in geçtikten kaç gün sonra kan testi yaptırdığını öğrenebilir miyim.

mrb acaba regl in geçtikten kaç gün sonra kan testi yaptırdığını öğrenebilir miyim.

Benim adetlerim pek düzenli değil ama 30 veya 34 gün arası bir sürede adet görüyorum. 16-18 Ocak arası regl görmeyi bekliyordum, 18 ocakta idrar testi yaptım silik bir 2. çizgi gördüm 19 ocakta da kan testi yaptırdım.

Son düzenleme:
X