Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

canım benim inşallah tahlil sonuçların iyi çıkar histeroskopi için şimdiden geçmiş olsun diyim :ecrin_bebek::emir_bebek::Saruboceq:

canım inş hakkında hayırlısı olsun,şimdiden geçmiş olsun,amin canım inş hepimize sağlıklı ve hayıorlı evlatlar nasip etsin rabbim..:Saruboceq:
akşam acayip şekilde karnım ağrıdı adet oluyorum sandım ama 14 gün var daha yattım gece sık sık vc ye kalktım nedenini anlamadım bakalım dr ne söyliyecek yarın dr a gitcem anlatcam şimdi ağrı yok çok şükür
saolun kıslar .... ben az önce drumu aradım histeroskopinin fiyatını öğrenmek için bana daha histeroskopi için aletlerimiz gelmedi dedi ,ben dr uma geçen gün sizi aradığımda adetin 2. günü gelin demiştiniz dediğimde yanlış anlamış beni rahim filmi istediğimi sanmış ....izmirde bir merkez varmış oraya yönlendirdi bizi ama eşim şimdi kalsın diyo yaz tailinde gideriz histeroskopi içinde diyor offf canım çok sıkıldı yaaaa
sevimsu canım korkma daha adetine 14 gün var sanırım yumurtan çatladığı için sancın olmuş, inşallah herşey yolundadır canım:1hug:

slm arkadaslar. kimsecikler yokmus bende bi ugrim dedim.
bu sabah eltimle konustum. 3. cocuga kazayla hamile kalmis bir aylikmis. sevindim aslinda. kendisi bir daha dogurmam asla diyordu. benden 4 yas kücük. sizde yapin bir tane dedi. garibim bilmiyor ki olmadigini. insallah bu ay cok ümidim var diyordum ama iki gündür cok gazim var. bu ayda olmadi biliyorum. cok dertliyim. her gece agliyorum ama fayda etmiyor. artik tükendigimi hissediyorum. bir an evvel ankaraya gitmek istiyorum. hemen ilk isim, ucaktan iner inmez dr a gitmek olacak. yapilmasi gereken birsey var ama ne oldugunu bilmiyorum. bilsem keske ne lazimsa yapsam. sabirla imtihan oluyorum ve kaybetmekten korkuyorum. bebegim bir an önce gel ne olur. seni cok özledim.

basinizi agrittim kizlar. kusura bakmayin. her adet olusumda bir bebegimi daha dogmadan kaybediyorum. insallah bu son olsun. hepimize versin Rabbim.
canım benim inşallah bir an önce ankara'na gelirsin :teselli:canını sıkma ne olur inan kendimizi üzerek canımızı hırpalamaktan başka bişey değil ama işte elimizde değil seni çok iyi anlıyorum ....canım o sabırlı imtihanımızın sonucunu allahım en kısa zamanda hepimize hediye edecek allahın izini ile sadece biraz daha sabırlı ve güçlü olmamız lazım:teselli:

bu sabah eltimle konustum. 3. cocuga kazayla hamile kalmis bir aylikmis. sevindim aslinda. kendisi bir daha dogurmam asla diyordu. benden 4 yas kücük. sizde yapin bir tane dedi. garibim bilmiyor ki olmadigini. insallah bu ay cok ümidim var diyordum ama iki gündür cok gazim var. bu ayda olmadi biliyorum. cok dertliyim. her gece agliyorum ama fayda etmiyor. artik tükendigimi hissediyorum. bir an evvel ankaraya gitmek istiyorum. hemen ilk isim, ucaktan iner inmez dr a gitmek olacak. yapilmasi gereken birsey var ama ne oldugunu bilmiyorum. bilsem keske ne lazimsa yapsam. sabirla imtihan oluyorum ve kaybetmekten korkuyorum. bebegim bir an önce gel ne olur. seni cok özledim.

basinizi agrittim kizlar. kusura bakmayin. her adet olusumda bir bebegimi daha dogmadan kaybediyorum. insallah bu son olsun. hepimize versin Rabbim.

canım inş tez zamanda kavuşursun bebeğine,ne olur ümidini kaybetme,rabbim herpimizin sabrını deniyor isyan etmezsek inş oda bizleri ödüllendirecek bebeklerle,kızma ama allah ikiz versin inş canım bende ikiz olsa keşke bebeğim diyorum ondan sanada diyorum ve isteyen herkese versin rabbim
canım baş ağrıtma olurmu hepimiz buradan birbirimizin derdine ortak olmaya çalışmıyomuz canım inş adet olmazsın bu ay bebeğin olur sana ve herkese dua ediyorum inş olcak bebeklerimiz,sen üzülüp sitres yapma canım sitresde engel oluyor buna inan bana dr demişti..

kizlar cok saolun gercekten. ne diyecegimi bilmiyorum. Allah hepimizin gönlüne göre versin. diz de olmasaniz naparim. görmesem bile varliginiz yeter. bir gün insallah hepimiz buradan hamileyimmm diye bagiririz.

kızlar banda dua edin yarın yumurtalar çoğalmış olsun,incir kürünün doğruluğuna bakcam yarın kaç yumurta çıkarıyor...kaydirigubbakcemile3..

canlarım hepinize günaydın....
haftanın yarısına geldik çok şükür.ee çalışıncada böle gün sayıyorsun ...
biraz önce hastaneden geldim. bütün hormon testlerim yapıldı inşallah kötü bişey çıkmaz bana dua edin.Öğleden sonra sonuçları yazarım bana yardımcı olursunuz.

kızlar gunaydın.bugun evde test yaptım ve bıraz sılık olarak cıft cızgıyı gordum.kan testının sonucunuda yarın alacagım.hamileyımdır dımı kızlar yanılma olmaz.1 senedır hep bugunu beklıyorduk.nolur dualarınızı eksık etmeyın.Allah'ım isteyen herkese nasıp eder inş en kısa zamanda bende inş hamıleyımdır:CüvCüv:

kürleri yapıp bekleyenler şafakları sayıyoruz

ArnavutGüzeli..........Şafaksız
latsibel....................Şafaksız
Kedersiz..................Şafaksız
Selimina83...............Şafaksız
mehril......................son 0 gün
NS72.......................son 1 gün
meyra basman.........son 5 gün
durualya...................son 6 gün
Turkuaz26................son 7 gün
sevimsu ..................son 13 gün
fshsos......................son 16 gün
esramm82................son 18 gün

selam canlarııımmm Şeniz

canım benim baş ağrıtmak olurmu hepimiz burda paylaşımlar yapıyoruz lütfen öyle düşünme çok zor olduğunu biliyorum ve biliyoruz ne olur olumlu düşün ok

saolun kıslar .... ben az önce drumu aradım histeroskopinin fiyatını öğrenmek için bana daha histeroskopi için aletlerimiz gelmedi dedi ,ben dr uma geçen gün sizi aradığımda adetin 2. günü gelin demiştiniz dediğimde yanlış anlamış beni rahim filmi istediğimi sanmış ....izmirde bir merkez varmış oraya yönlendirdi bizi ama eşim şimdi kalsın diyo yaz tailinde gideriz histeroskopi içinde diyor offf canım çok sıkıldı yaaaa

kedersizim bak herşeyde bir hayır vardır derler ya belki bakarsın bu ay kendiliğinden gelir bebiş

kızlar banda dua edin yarın yumurtalar çoğalmış olsun,incir kürünün doğruluğuna bakcam yarın kaç yumurta çıkarıyor...kaydirigubbakcemile3..

canım benim inşallah iyi haberlerle dönersin

canlarım hepinize günaydın....
haftanın yarısına geldik çok şükür.ee çalışıncada böle gün sayıyorsun ...
biraz önce hastaneden geldim. bütün hormon testlerim yapıldı inşallah kötü bişey çıkmaz bana dua edin.Öğleden sonra sonuçları yazarım bana yardımcı olursunuz.

ya haklısın günü bende sayıyorum canım hormon testi yaptırmışsın olumlu sonuçlarını bekliyoruz

canıım kıyamam sana.hadi gözünaydın yenge olucakmışsın.gazının olması adet belirtimisi oluyo sende.innnnşşallah yanılırsın.bebiştir o.hepimiz dertli be gülüm.ağlama üzülme demesi kolay ama olmaz bilirim.ben kendimi temizliğe vurdum düşünememk için.dün adet oldum bugün ikinci günüm.iki gündür hep içime atıyorum.yoksa dokunsalar patlıycam.sürekli bişileri düzenlemey çalışıyorum.gardrop çekmeceler dolaplar onları düznleyip duruyorum.yaz temziliğim yakında bitti ama aklıma getirmemek için yapıyorum.bide çok şükür güzel bahçemde oyalanıyorum.sende başka şeylere yönel.düşünme.ama sen öyle temizlik falan yapma.belki vardır bişiler.inşallah en kısa zamanda ankaraya gidersin.hayırlı tedavilerle karşılaşırsın.hepimiz sabırla imtihan oluyoruz tatlım.eminim rabbim karşılığını verecek bize..ağrısın başımız neolcak.yeterkki sen rahatla anlattıkça.inşalllah sondur canım bebişin inşalllah geliyordur.

canım benim ne olur içine akıtma gözyaşlarını lütfen stres yok ama hep düşünüyoruz stres yapıyoruz ondan olmuyor ne güzel yaz temizliğinde bitti güle güle otur canım

kızlar gunaydın.bugun evde test yaptım ve bıraz sılık olarak cıft cızgıyı gordum.kan testının sonucunuda yarın alacagım.hamileyımdır dımı kızlar yanılma olmaz.1 senedır hep bugunu beklıyorduk.nolur dualarınızı eksık etmeyın.Allah'ım isteyen herkese nasıp eder inş en kısa zamanda bende inş hamıleyımdır:CüvCüv:

canım inşallah hamilesindir :CüvCüv: kan testinin sonucunu bizede bildir canım ve bizlerede dua et

kızlar sonuçlarım çıkmış netden aldım şimd dr yarın göstercem ama çoook merak ediyom bilenler varsa yorum yaparsa sevinirim...
TSH: 4,63
FSH: 6,81
LH : 5,54
Prolaktin:21,85
Estradiol:111,06
Beta-HCG:0 nedense bunda sıfır yazıyo anlamadım

HBsAg (CMIA) 0 Negatif 0.00 - 0.05 IU/mL
Anti HCV (CMIA) 0.08 Negatif 0.0 - 1.0 S/CO
Anti HIV (CMIA) 0.12 Negatif 0.00 - 1.00 S/CO
Anti CMV IgG (CMIA) 148.8 Pozitif 0.0 - 6.0 AU/mL
Anti CMV IgM (CMIA) 0.18 Negatif 0.0-0.85 İndex
Anti rubella IgG (CMIA) 59.8 Pozitif >9.9 IU/mL
Anti rubella IgM (CMIA) 0.13 Negatif 0.0-1.20 İndex
Anti toxoplazma IgG (MEIA) 0 Negatif <2.0 IU/mL
Anti toxoplazma IgM (MEIA) 0.13 Negatif <0.499 İndeks

kızlar sonuçlarım çıkmış netden aldım şimd dr yarın göstercem ama çoook merak ediyom bilenler varsa yorum yaparsa sevinirim...

canım sonuçları almışsıııın...çatlıycam bende meraktan..ya bi hemşire vardı gebelik bölümünde sanırsam onlara sorsanaa.ben bulamadım..inşallah sonuçların güzeldir..bakalım hayırlısıı..

bende çok merak ediyorum ama bulamadım.yukarıdakileri özellikle hepsi negatif ama bunlar neyse pozitif.Birde okadar çabuk sonuçları aldımki.sabah 8.bucukta verdim 10 bucukda internetten aldım.inşallah kötü bişeyim yoktur. yarın eşimin sonucuda alıp öle dr sormaya gidicem yoksa çatlicam meraktan

kızlar 2 saat sonra gitcem hayırlısı bakalım ne söyleyecek artık yumurta yerken bile aklıma geliyo yumurta yiyemiyorummmmmmmm...kaydirigubbakcemile3...nedir bu yum urtalardan çektiğimiz .

bende hiç anlamıyorum canım inşallah iyidir hepsi

kızlar 2 saat sonra gitcem hayırlısı bakalım ne söyleyecek artık yumurta yerken bile aklıma geliyo yumurta yiyemiyorummmmmmmm...kaydirigubbakcemile3...nedir bu yum urtalardan çektiğimiz .

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım:1hug:

şimdi geldim kızlar
2 tane yumurtam varmış
17.3 büyüklüğü
11.7 büyüklüğü
eğer tüplerinde sorun yoksa bu ay bebek olur dedi dr um
süt buharı işe yaramışdır umarım.

unuttum yazmayı bu aydan önce tek yumurtam oluyordu...: incir kürü bende 1 yumurta yapmış...

X