Tuvalet Eğitimi Tuvalet Alıştırıcısı'nı sonunda buldum :)

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

ebruuuuli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
4
0
49
Benim kuzum 2 yaşına yeni girdi. Kuzuma tuvalet alışkanlığı kazandırmak baya bir araştırma yaptım ve bu siteden de oldukça güzel bilgiler edindim. ınternetten güzel bir ürün buldum ve kuzum hemen kullanmaya başladı. Tabi keyifli ve eğlenceli bir hale dönüştürdük bu işi...

87-154-large.jpg

Telefon açtım bilgi aldım ve parayı eft yaptım hesaplarına ertesi gün geldi kargoyla hemen :) ıhtiyacı olanlara duyrulur :a015:

Son düzenleyen: Moderatör:
çok güzelmiş..tel no yazmıyor nasıl ulaştın..
netten sipariş vermedinmi telefonla mi sipariş ettin
bilgi verebilirmisin..bende istiyorum...

eveett buldum bende aradım kargo onlara ait 30 ytl dedi...
korgoyu siz öderseniz 25 olur dedi..bende siz ödeyin dedim ozaman 30 ytl olur dedi...
umarım işe yarar....

Canım acele etme çocuğu zorlama tuvalet alıştırıcı için. Bizimki başta hiç söylemiyordu ben söyleyince de hayır demiyordu. Şimdi günde 1 kere kendi söylemeye başladı gidelim diye. Yavaş yavaş yani. ışe yarıyacaktır emin ol...

benım ğluşumda 2,5 yaşında bende alişyıramadım inş bu yaz artık bütün umutlar

benim oğlum 2yaşını geçen ay bitirdi lazımlığı görünce ağlayarak kaçıyor.nasıl alıştırcam tecrübeli anneler yardım edermisiniz

benim kızımda lazımlığı ilk gördüğünde korkmuştu.bisüre lazımlığı sakladım üstünede gitmedim.gündüz hep alştırma külotu giydiriyodum.sonra lazımlığını banyoda klozetin yanına koydum hadi gel beraber yapalım deyim 1 saat arayla çişe gidiyoduk.2yaşındaydı iki haftada alıştı.
yanlız ortalık biraz çiş oluyo öğrenene kadar

Benim kuzum 2 yaşına yeni girdi. Kuzuma tuvalet alışkanlığı kazandırmak baya bir araştırma yaptım ve bu siteden de oldukça güzel bilgiler edindim. İnternetten güzel bir ürün buldum ve kuzum hemen kullanmaya başladı. Tabi keyifli ve eğlenceli bir hale dönüştürdük bu işi...

87-154-large.jpg

Telefon açtım bilgi aldım ve parayı eft yaptım hesaplarına ertesi gün geldi kargoyla hemen :) İhtiyacı olanlara duyrulur :a015:

bundan bende istiyorum aldığınız adresi verebilirmisiniz acaba

ya arkadaşlar bende alıştırmak istiyorum bu aralar ama nasıl ilk çocuğum ve çok endişeliyim ya alışmazsa sölemezsemirmirmirmiremziriodum şimdi süttende kestim 3gündür emzirmiorummm

X