Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

penses canım yukarda güzel açıklamışsın ama bana euro fertilde saglık güvencesiz 3 500 tl dediler ilaçlar hariç sadece tüp bebek benim kafam karişti size niye 2500 tl anlamadam canım bide kaç yaşındasın kan tahlillerini kaç günde bir yaptılar bütün tahliller bu fiyatın içinde herhalde sorularımla sıktım ama çok merak ediyorum çok sagolll cevaplar için

canım benım saglık güvencem var fakat eşimin işinden dolayı belırlı bı ındırım yapıldı burada işini açıklayamıyorum aslında fiyat doğru canım 3500 tl.ama bazı meslek gruplarına indirim oluyo biz ondan yararlandık canım .yasım 25.evet kan tahlıllerıde içindeydı fakat ben kan tahlıllerımın coğunu baska hastanelerde yaptırmak zorunda kaldım çünkü hastane bize epey uzaklıkta.hatta bize sizden sonra merkezımızın fiyatları artacak dendi .yanı arkadasım merkez fiyatları dahada artacak.biz ilk açıldığında gidenlerdenız .yanı daha merkezın adı bile duyulmamıstı canım .öyle yanı. baska merak ettıgın bişey olursa sorabılırsın

penses canım yukarda güzel açıklamışsın ama bana euro fertilde saglık güvencesiz 3 500 tl dediler ilaçlar hariç sadece tüp bebek benim kafam karişti size niye 2500 tl anlamadam canım bide kaç yaşındasın kan tahlillerini kaç günde bir yaptılar bütün tahliller bu fiyatın içinde herhalde sorularımla sıktım ama çok merak ediyorum çok sagolll cevaplar için

Welike fiyat konusu doğru.Bizede güvencesiz 3.500,00tl dediler.Güvenceden dolayı 2.900,00tl ye indi fiyat.İlaçlarda ortalama 1.200,00tl falan tuttu.Kısacası sana verilen fiyat doğru.

Dün keselere baktı doktorum.Kesenin biri net ama ikinci kese ufak dedi.ıkiz olabilir dedi.Hastaneyi değiştircem.Selçuklu hastanesi Güler hanım'ı düşünüyorum.Ama daha karar veremedim.Sen anıt hastanesi demiştin sanırım.

çok teşekkürler arkadaşlar işallah sizin gibi bizimde bebişlerimiz olur bizim sağlık güvencemiz var fakat biz yararlanamıyoruz yaştan dolayı

evet orayı düşünüyorum nacıye sandıkçı ben selcukludan pek memnun kalmadım o yüzden orayı tercıh etmıyorum nacıye sandıkçıyı çok duydum nettende arastırdım çok iyi bi doktormuş

rose sen ne yaptın transferin oldu mu tahlil günün ne zaman güzel güzel yat işallah allah bebegine kavuştursun

bişey değil arkadasım ne demek inşallah canım allah sen ve senın gibi bebek isteyenlere en yakın zamanda nasıp etsın inşallah ama ne yap ne et eurofertıle git derım arkadasım hastane hastane gezmektense en güzeli valla.ben ilk selçukluya nil hanıma gitmiştim hiç memnun kalmadım kadın dırek bana tedavı uyguladı yaaa.meğerse sorun eşimdeymış .benımdememle eşime baktı .dedim ki biz eşiminde testını istiyoruz dedik sonra bizi yönlendırdı ama ben 1ay olmuştu tedaı görelı

kızlar bide transferden sonra yattınız mı hep....a.s.. yumurta toplanırken genel anestezi mi yapılıyor:nazar:

papatya arkadasım senın bebek olusur merak etme dilek hanım banada öyle demıstı sonrakı haftalarda bebeğimi gördüm şuan çok şükür ikiside sağlıklı sen kaçıncı haftadasın

evet yumurta toplanırken uyuyosun hiç bişey anlamıyosun .transferı izliyosun arkadasım ama ben transferde biraz ağladım korkutmayayım senıde ne bileyım belkıde çok nazlı olduğumdandır .belım çok ağrıdı transfer sırasında .sıvı verdıler bana sonda mı ne diyolar işte ondan taktılar sıkısık olmak gerekıyo ya onda biraz zorlandım ben

penses benim transferim 11nisanda yapılmıştı.ılk tahlilim 24 nisanda yapıldı.Şu an 3.hafta oluyor.

canım transferde ben ilk 3 gün yattım .sonrasında ufak ufak hareketlendım 5.günü dışarı bile gittim valla ben pek takmadım kafama canım.evımın tozunu aldım yemeğimi yaptım ama çok iyi beslendım.12 gün et tavuk balık yogurt süt ananas kıvı kabak çekırdeği kurukayısı kuru incir portakal yedım ama bunları bol tükettım .meyve suyu çorba içtim kabız olmamaya dikkat ettım .balık bulamadığımda diet yağsız olanından ton balığı yedım öyle yanı

aynen arkadaşım bende m. çolakogluna gittim hiiiiiiiiiiçççççç memnun kalmadım benim tedaviye başladı yurt dışına gitti ne bir tahlil ne ultrason hemen yumurta topladı veee yumurtalar boş dedi ki bende hiçbi sorun yok bizdede esimdeydi sorun şokk oldum ancak kendime geldim bu olay kasım ayındaydı bana selçuklu has. denince tüylerim diken diken oluyor sizide sıktım kusara bakmayın öpüyorum

kızlar bide transferden sonra yattınız mı hep....a.s.. yumurta toplanırken genel anestezi mi yapılıyor:nazar:

Ben mümkün olmadıkça kalmadım transferden sonra ve şu anda kendime dikkat ediyorum.Doktorum istirat et dedi.Yumurta toplama işlemi sırasında genel anestezi verdiler.Uyandığında zaten bişey hatırlamıyorsun.Sadece ağrın oluyor.

anladım papatya ama bu zaman biraz dikkat et doktor demıstır zaten ağır kaldırma falan benım 8+5gün oldu bugün transfer 14martta yapılmıstı canım bakalım hayırlısı inşallah hep böyle gider emeklerımızın karsılıgını aldık çok şükür

Arkadaşlar bende kararsızım zaten selçukluya sadece bir seçenek olarak bıraktım.Başkent olabilir,daha karar vermedim.Araştırıyorum.Aslında doktordan çok hastanede bulunan techizatta önemli.Mesela selçukluda küvez sıkıntısı var.Bunları ince eleyip sık dokuyorum :)

anladım papatya ama bu zaman biraz dikkat et doktor demıstır zaten ağır kaldırma falan benım 8+5gün oldu bugün transfer 14martta yapılmıstı canım bakalım hayırlısı inşallah hep böyle gider emeklerımızın karsılıgını aldık çok şükür

Sağol canım.İnş. Allah hepimizin yüzünü sonuna kadar güldürür.:CüvCüv:

X