Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

çok sükür dün yenı doktoruma gittim nacıye sandıkcı süper bi doktormuş yaa 20 dk bızle ilgilendı sasırdım valla içeri giren hastasıyla çok güzel ilgilenıyo kesınlıkle konyalı arkadaslara tavsiye ederım çok memenun kaldım ve gidende memnun kalacagına emınım .bebeklerımı gördüm gayet iyiler dedi burun kemığı olsmus ikisininde ve çok iyimış burun kemıgının olusması ense kalınlıgı ölçüldü oda gayet iyi dedi yalnız bizde 2lı test yapılmıyomuş ikiz oldukları için kafama takıldı ama umarım sağlıklı gelırler cenabı allaha kalmış birde birisi kıza benziyo da diğeri biraz çıkıntı var mama bidahakı ay gelısınde öğrenırsın ikisinide tam olarak dedi bakalım hayırlısı allahtan allah isteyen herkese nasıp etsın bu duyguyu

çok sükür dün yenı doktoruma gittim nacıye sandıkcı süper bi doktormuş yaa 20 dk bızle ilgilendı sasırdım valla içeri giren hastasıyla çok güzel ilgilenıyo kesınlıkle konyalı arkadaslara tavsiye ederım çok memenun kaldım ve gidende memnun kalacagına emınım .bebeklerımı gördüm gayet iyiler dedi burun kemığı olsmus ikisininde ve çok iyimış burun kemıgının olusması ense kalınlıgı ölçüldü oda gayet iyi dedi yalnız bizde 2lı test yapılmıyomuş ikiz oldukları için kafama takıldı ama umarım sağlıklı gelırler cenabı allaha kalmış birde birisi kıza benziyo da diğeri biraz çıkıntı var mama bidahakı ay gelısınde öğrenırsın ikisinide tam olarak dedi bakalım hayırlısı allahtan allah isteyen herkese nasıp etsın bu duyguyu

Çok sevindim canım.Bende doktor olarak güler altıntepeye başladımBenimde doktorum hoşuma gitti.Yalnız 3 güne bir serum yemek zorunda kalıyorum.Dün yine serum yedim.Çok kötü mide bulantısı var.Bişey yiyemiyorum.Doktorum serumla tedavi dedi.Gelişimleride çok iyi dedi.İnş. herşey istediğimiz gibi olur.Elbet bu yolda çektiğimiz sıkıntılar birgün yerini mutluluğa bırakacak.:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

slm kızlar bende diyarbakır eurofertille görüştüm gidecez araşyırıyorum ilkdefa yaptıracaz tüp bebeği benimde eşimde sorun var tese gerekecek hayırlısı hakkımızda

merhaba arkadaşlar bu topigi yeni keşfettim. Bende konyadayım ve eurofertile gitmeyi düşüünüyorum. 3yıla yaklaşıcak evliligimiz 2 yıla yakındırda bebek istiyoruz. Sebepsiz infertilite bizimkiside.. 3yılı doldurmadan devlet ödemiyormuş tüp bebekle ilgili masrafları dogrumu ? nekadar verdiniz euro fertile bizde randevu alıp görüşmeyi düşünüyoruz onlarla, ne tavsiye edersiniz arkadaşlar.. Bol hamişli günler diliyorum..

merhaba windy hoşgeldin bende yarın d kontrol hapına başlıcam tedaviye ....euro fertille bende görüştüm ilk muayeneden para almıyorlar benim hoşuma gitti çok ilgilendiler fiyat konuşunda devlet bizi ödemiyor 3750 tl dediler ilaçlar hariç.............işallah sende en kısa zamanda bebegine kavuşursun.

papatya ve penses sizler ne yapıyorsunuz penses dr gitmişsin güzel geçmiş görüşmen bebişlerde iyiymiş işallah böyle devam eder papatyacım senin üçüzler nasıl

merhaba kızlar.. ben gebeyim 18 haftalık..konyada yasadıgım için bu topiği takıp edıyorum. bende mıkroyla hamıle kaldım. ınsalalh herkesın sorunsuz bırsekılde sürer...

merhaba windy hoşgeldin bende yarın d kontrol hapına başlıcam tedaviye ....euro fertille bende görüştüm ilk muayeneden para almıyorlar benim hoşuma gitti çok ilgilendiler fiyat konuşunda devlet bizi ödemiyor 3750 tl dediler ilaçlar hariç.............işallah sende en kısa zamanda bebegine kavuşursun.

çok teşekkür ederimm welikecim, bende gittigimde yazarım size, inşallah hepimize hayırlısıyla verir Allahımm bebişlerimiz kaydirigubbakcemile5

Slm kızlar.Eurofertil'i daha önceki yazılarımdada dediğim gibi tavsiye ediyorum.Sonuçta bu birazda şans işi.Daha doğrusu kısmet diyelim.
Welike hamileliğim beni zorlamaya başladı şimdiden.Aşırı mide bulantılarım oluyor.Annelerini şimdiden üzmeye başladı bebişler.Allah herkesin emeğini boşa çıkarmasın.:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

slm kızlar bende diyarbakır eurofertille görüştüm gidecez araşyırıyorum ilkdefa yaptıracaz tüp bebeği benimde eşimde sorun var tese gerekecek hayırlısı hakkımızda

MERHABA CANIM BENDE BÜYÜK ıHTıMAL OARAYA BAŞLIYCAM ADETı BEKLıYORUM ADIM ARZU TANIŞALIMsengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, euofertilde dilek hanımımı yoksa fuat ali beyimi tavsiye ediyorsunuz ilk görüşmeye gidecegiz, hangisine gidip başlayalım ?

Merhaba arkadaşlar, euofertilde dilek hanımımı yoksa fuat ali beyimi tavsiye ediyorsunuz ilk görüşmeye gidecegiz, hangisine gidip başlayalım ?

Windy;ben dilek hanımın hastasıydım.Dilek hanımı tavsiye ederim.Aslında genel olarak merkezi tavsiye ediyorum.Çalışan personelin hepsi iyi.Allah yardımcın olsun.İnş. hayallerine kavuşursun.

Çok teşekkür ederim papatya, amiinnn inşallah hayırlısını versin Rabbimiz..

diyarbakırda yaptıran varmı arkadaşlar

ben batman da oturuyorum diyarbakırda aşılama yaptırdım ama ilgiden pek memnun kalmadım sonucu öğrenmek için bile aramadılar ama tüp bebek denemesinde işlem nasıl olur bilemem biz de tüp bebeğe geçicez haziran da da tutmazsa bugün havuç suyuna falan başladık bilmem artık bu arada biz ankarada tüp yaptıracaz anatolia

konya eurofertilciler nerelerdesiniz ? hadi birbirimize destek olalım. hamişlerimiz nasıl geçiyor hamileliginiz ? Bizler nelere dikkat etmeliyiz ?

Arkadaşlar orada selçukluda tedavi olan kaç tane arkadaşımın üçüz bebeklweri oldu.o talihsizlik belki size denk gelmiştir.
yine de doktor ismi vermeyin.

Slm kızlar.
Cumartesi günü Eurofertil Konya'nın bilgilendirme toplantısı varmış.Eurofertil'i düşünen Konya'lı arkadaşların bilgilerine.
Uzun zamandır giremiyordum.Bebişler beni çok üzüyorlar bu sıralar.Çoğul olduğu için normalmiş.3 Güne bir serum alıyorum.Onda bile geçmiyor.Ama sonuçta bu yolda çekilen her çile kutsaldır.

X