Cilt Bakımı Ürünleri MD FORMULATIONS yüz yıkama jeli kullanan arkadaşlar memnun mu?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

perrycix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
53
1
arkadaşlar md formulations yüz yıkama jelini kullananlar memnun kalıp kalmadıklarını yazarlarsa sevinirim.Almayı düşünüyorum da :) tavsiyeleriniz bekliyorum

daylight sen bu ürünü kullandınmı?
eczacı da bana bunu tavsiye etti.Cildim dediğin gibi yağlı-karma.Yanak bölgemde ufak çaplı sivilceler var ve siyah noktalarım var. inşallah memnun kalırım.İyi bir marka herhalde.Tavsiyen için saol :KK70:

daylight sen bu ürünü kullandınmı?
eczacı da bana bunu tavsiye etti.Cildim dediğin gibi yağlı-karma.Yanak bölgemde ufak çaplı sivilceler var ve siyah noktalarım var. inşallah memnun kalırım.İyi bir marka herhalde.Tavsiyen için saol :KK70:

evet kullandım canım ;md nin içeriginde salisilik asit glokolik asit içermektedir bundan dolayı tüm ürünlerini alabilirsin tam temizligi saglıyor asit içerigiyle sebum salgısını dengeliyor piyasa fiyatlarının biraz üstünde ;ama yogun içeriyle yaklaşık 1yıl gider kullabilirsinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

peki içeriğinde asit olması ve her gün kullanılması, cilt tabakasını hassaslaştırmazmı?sivilce lekelerini yok eder inşşşş

karma-yaglı da sık peeling cildi sıyırmak,kazımak olur olur ;ama temizleyici jel/köpük için aynı şey denilemez benim gözeneklerim hergün bu tür temizleyiciler kullanarak küçüldü sivilcem olmazdı zaten daha beteri baş vermeyen kapalı komedonlarım olurdu artık yoklar ilk alışma sürecinde bir dolu bir boş kullan kendini gözlemle ona göre hergüne çıkartırsın

çok teşekkür ederim canım.tavsiyelerini dinlicem :) bende de var kapalı komedonlar.inş geçerler.burun bölgesindeki siyah noktalar için ne yapmak lazım, bu konuda da yardımcı olursan çok makbule geçecek valla :KK70:

Md formulations continuois renewal serum var siyah noktalar icin harika, md formulations nemlendiricimin altina kullaniyorum ben her aksam ve sabah..

cok dikkat etmen gereken bisey var yalniz. Glikolik asit iceren bir ürün kullaniyorsan az günesli günde bile günes korumasi kullanmani tavsiye ederim, en kolayi md formulations gunes faktörlü nemlendirici kullanmak, yada fondöten kullaniyorsan günes korumali olanindan al yoksa pigment lekeleri olusur yüzünde.

2haftada bir buhar banyosu yapip yüzüne kapali komedonlarini SIKABILIRSIN tirnak kullanma asla! cirkin izler birakir, iki bas parmaginin üstüne kagit havlu koy øyle yap. veya komedan kasigi denen bisey var onunlada dene, ben pek memnun kalmadim, en güzeli parmakla yapmak

çok teşekkür ederim canım.tavsiyelerini dinlicem :) bende de var kapalı komedonlar.inş geçerler.burun bölgesindeki siyah noktalar için ne yapmak lazım, bu konuda da yardımcı olursan çok makbule geçecek valla :KK70:
ay ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ;gözenekler sıkılaştıkça var olan delikleri kir,yag,makyaj birikintileri daha az dolacagında burun üzerindeki siyah noktaların da azaldıgını gözlemlersin düzenli kil maskesi uygulamak birabir kuruduktan sonra yıkarken de ovarak sürterek cıkart sonra durula sonucu kesinleştirirsinşakkıdışakkıdı

ben de DDF nin sülfürlü kil maskesini kullanıyorum siyah noktalar için.ama direk durluyodum bir de dediğin gibi ovarak çıkarıcam.nemlendirici olarak ne kullanıyosunuz, ne önerirsiniz bana?

Bu markanın diğer ürünlerini kullanan varsa memnun olup olmadığınızı yazabilir misiniz ? Ciltte ne gibi etkiler yaptı merak ediyorum...

ben ilk başta md formulations'ın normal ciltler için olan temizleme sütünü kullanmıştım. fakat cildim yağlı olduğundan iyi gelmedi, hatta sivilce yaptı baya, bi ark. da kullandı onda da sivilce yaptı ama dediğim gibi cildimiz yağlı olduğundan heralde. gerçi eczacı her cilt tipine uygun dediği için almıştım ama olmadı işte. sonra yağlı ciltler için olanını aldım ve ondan çok memnunum. yağlı-sivilceli vs cildi olanlar memnun kalır yüz yıkama jelinden. daha sonra sivilce lekelerim için bana yine md'den vit-a-plus illuminating serum verdi ve de nemlendirici olarak da moisture defense antioxidant hydrating gel verdi. illuminating serum 6 haftada etki eder dediler ama 7 hafta oldu daha bişey yok sivilce lekelerimde. evet cildim yumuşak oldu pürüzsüz vs ama lekeler duruyor. zaten sivilce lekelerine iyi gelir diye yazmıyo kitabında, güneş lekesi vs yazıyo ama eczacı iyi gelir dedi aldım ama bi fark yok şimdilik. hatta nette başka birisi de yazmış güneş lekelerim için aldım iyi gelmedi diye. bilemicem yani bu arada fiyatı da 200 ytl ve sadece 30 ml!! acıyorum parama şu an. nemlendiricisi yağlı ciltler için iyi bence su gibi bişey varla yok arası. o da 30ml ve 115 ytl gibi bişeydi yani aslında demek istediğim bu paraları vermeden başka markalardan da eşdeğer ürünler alınabilir. bu kadar para verdikten sonra mucize bekliyorum açıkcası ama boşuna yani anladım şimdi.. ayrıca güneş koruyucusunu da kullanıyorum fondöten gibi renkli ama bana yağlı geldi dokusu böyle parlak yapıyo suratı terlemişsin gibi fln. bence yağlı ciltler için en iyisi la roche'un yeni çıkan güneş koruyucusu.

ben ilk başta md formulations'ın normal ciltler için olan temizleme sütünü kullanmıştım. fakat cildim yağlı olduğundan iyi gelmedi, hatta sivilce yaptı baya, bi ark. da kullandı onda da sivilce yaptı ama dediğim gibi cildimiz yağlı olduğundan heralde. gerçi eczacı her cilt tipine uygun dediği için almıştım ama olmadı işte. sonra yağlı ciltler için olanını aldım ve ondan çok memnunum. yağlı-sivilceli vs cildi olanlar memnun kalır yüz yıkama jelinden. daha sonra sivilce lekelerim için bana yine md'den vit-a-plus illuminating serum verdi ve de nemlendirici olarak da moisture defense antioxidant hydrating gel verdi. illuminating serum 6 haftada etki eder dediler ama 7 hafta oldu daha bişey yok sivilce lekelerimde. evet cildim yumuşak oldu pürüzsüz vs ama lekeler duruyor. zaten sivilce lekelerine iyi gelir diye yazmıyo kitabında, güneş lekesi vs yazıyo ama eczacı iyi gelir dedi aldım ama bi fark yok şimdilik. hatta nette başka birisi de yazmış güneş lekelerim için aldım iyi gelmedi diye. bilemicem yani bu arada fiyatı da 200 ytl ve sadece 30 ml!! acıyorum parama şu an. nemlendiricisi yağlı ciltler için iyi bence su gibi bişey varla yok arası. o da 30ml ve 115 ytl gibi bişeydi yani aslında demek istediğim bu paraları vermeden başka markalardan da eşdeğer ürünler alınabilir. bu kadar para verdikten sonra mucize bekliyorum açıkcası ama boşuna yani anladım şimdi.. ayrıca güneş koruyucusunu da kullanıyorum fondöten gibi renkli ama bana yağlı geldi dokusu böyle parlak yapıyo suratı terlemişsin gibi fln. bence yağlı ciltler için en iyisi la roche'un yeni çıkan güneş koruyucusu.

HİÇBİR ÜRÜN NE YAZIK Kİ SİHİRLİ DEGNEK DEGİLDİR mucize beklemen yanlış olmuş çok düzenli özenli kullanırsan iyi sonuçlar alırsın sıkma tatlı canını

valla md ürünleri çok üst düzeydir ve düzenli kullanıldığında kesin sonuç verir.Temizleyici olarak çok fark yaratmıyor ama kremleri gerçekten ciltte değişme yaratıyor.Ben malesef düzenli kullanma özürlüyüm.Ama bir hafta kullanımdan sonra hemen çevremde cildine ne yaptırdın derler.Ve inan bunu tek kişiden duymadım.Md kullandıktan sonra çok kişi dedi.

X