Bilecik// Söğüt Hakkında

simsek675

Zeynep & Elif
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
258
14
Arkadaşlar Bilecik-Söğüt te kalcak yer arıyorum.Kalabileceğim otel veya misafirhane varmı.Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum çok acillllllllllllll

evet var 3 yıldızlı otel bile var ama yemin töreni içinse yer bulamazsın söğütte bulamazsan eğer bilecik de yakın bozüyükde yakın eğer bulamzsan yardımcı olmaya çalışırım canım bana cevap yaz istersen

Aynı tarihlerde bizde orada olacağız sanırım. Ama nerede kalınacak yer ayarlandı mı bilmiyorum..

teşekkür edrim zormu.....evet yemin törenine gelecem eşimin........galiba eşim otelden yer ayırtmış....
zaten 3 tane otel varmış ......ilgin için teşekkür ederim....bu arada varmı yemin törenine gidecek olan....biraz dertleşelim.....

arkadaşlar geçmiştir sizin yemin örenininz ben gidicem şimdide bana yardım olabilecek varmı????????

evet var 3 yıldızlı otel bile var ama yemin töreni içinse yer bulamazsın söğütte bulamazsan eğer bilecik de yakın bozüyükde yakın eğer bulamzsan yardımcı olmaya çalışırım canım bana cevap yaz istersen[/QUOTE
Arkadaşım ben Biecik'de kiralık ev arıyorum. Fakat Bilecik ahkkında hiçbir bilgim yok, yardımcı olabilir misin?

X