şal ... Modeli ......

aeben

Her daim üye :))
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
44.080
77.969
KIZLAR İLK KOYDUGUM RESİM BENİM 17 SENE EVVEL ÖRDÜGÜM Bİ ŞALDIR . DANTEL ODA TAKIMINDAN MODELİNİ ÇIKARMIŞTIM .....kaydirigubbakcemile5

2. İSE ARKADAŞIM KÜTAHYADAN HEDİYE ELLERİNE SAGLIK ....Şeniz

ikiside çok hoş, çok guzel.. ellerinize emeğinize sağlık.. gule gule kullan canım

aebenim maşallah ne hoş ikiside... 2. modele benzer yaptım bir parça atkımıydı neydi o motif aparatıyla olan çok hoş canım eline koluna sağlık...

Ikinci model cok hosuma gitti.Bende iki senedir sal takmayi cok
seviyorum artik.Ellerine saglik.

elinize sağlık çok güzel olmuş 2. modelin acıklaması varmı nasıl yapabiliriz bilen yardımcı olabilir mi acep

elinize sağlık çok güzel olmuş 2. modelin acıklaması varmı nasıl yapabiliriz bilen yardımcı olabilir mi acep
canım 3 resimdeki hediye dedigim gibi ben örmedim ilk şalda yakından çektim köşesinden başlanıyo ördükçe artıyo zaten kenar örümcegide enson yapılıyo ....kaydirigubbakcemile5 foto baya acık . örnek alına bilir ...:1rolleyes:

ellerinize sağlık çok güzel her iki modelde ,ben örümcek li modelleri çok beyenirim ama malesef yapmayı beceremiyorum : )) iyi günlerde kulanın

hehehe ben önceden örerken gördüydüm...söylemişti hediye olduğunu güle güle kullan canım....

ikiside cok güzel canim güle güle kullan
ikinizinde ellerine emegine saglik masallah size:nazar:

KIZLAR İLK KOYDUGUM RESİM BENİM 17 SENE EVVEL ÖRDÜGÜM Bİ ŞALDIR . DANTEL ODA TAKIMINDAN MODELİNİ ÇIKARMIŞTIM .....kaydirigubbakcemile5

2. İSE ARKADAŞIM KÜTAHYADAN HEDİYE ELLERİNE SAGLIK ....Şeniz

güle güle kullan canım benım hep beni hatırla inş.

Demek KUTAHYA yaptı bunu kaydirigubbakcemile5 Soyle ona civciv sarısına bıle razıyım :nazar: züpperrrrrrra.s.

sarımı seve seve örerim ben sana pis kedim benım ama sana siyah ve tuylu örecem :))

evet hafta sonu yapıp bize taa ankaraya hediye getirmiş .. :asigim:Şeniz

a.s.:1hug:

canım motifler bir aparatla yapılıyor motifmatik die aratırsan görürsün çok basit pratik ama eklemesi biraz sıkıntılı baya takıldım ben örümcek kolay ama sıralama tuhaf yapacaksan anlatmaya calışırım ben sana

hehehe ben önceden örerken gördüydüm...söylemişti hediye olduğunu güle güle kullan canım....

senle buluşmaya gelirken sanada yaparım pınarım benımmm:teselli:

merak ediyorum modeli fakat yapma imkanı bulamadım kolaymı.....ellerinize sağlık iyi günlerde kullanın

X