Uygulamalı Trafik Kazası :))

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
0529.gif

:lepi:Lütfen sonuna kadar izleyiniz:lepi:

Sonrada o güzel görüşlerinizi alalım,nasıl baya yararlı bir ders olmuş değil mi?:asigim:

Uygulamalı bir şekilde öğrendin dimi canım trafik kurallarımızı..

Kurallara uyalım,uymayanları uyaralımdelikafadulden

allah cezanı:mymeka::mymeka:

yurdum insanı kuraları sevmezki:roflol::roflol::roflol:

Ne yani kazaya kurbanmı gittik delikafadulden yok canım bilerekte kaza yapılabiliyor kaydirigubbakcemile3 :CüvCüv:

İstisnalar hariç şekerim:asigim:
Sen kazaya kurban değilde,bilerek kurban olmuşsun:1rolleyes:

Allahım Yarabbimmmm Sen bana Adıvarımında bilerek kurban olduğu günleri gösterrr aminnnnnn şakkıdı Yerim Ben Seni ayy içim nasıl oldu seni öyle tatlı tatlı dombini düşününce bende birgün teyzeeee oluyorum diye yazıcam :Saruboceq::Saruboceq:

Allahım Yarabbimmmm Sen bana Adıvarımında bilerek kurban olduğu günleri gösterrr aminnnnnn şakkıdı Yerim Ben Seni ayy içim nasıl oldu seni öyle tatlı tatlı dombini düşününce bende birgün teyzeeee oluyorum diye yazıcam :Saruboceq::Saruboceq:

:CüvCüv:He hehehehehhe:CüvCüv:

Çok zor görünüyor şu an amme kısmet be gülüm kısmetten öteye köy yok bee:nazar:

harikaydı:roflol::roflol: emeğine sağlık canım.tüm arkadaşlarıma gönderdim:sm_cool:

0529.gif

lisedeykennn bi çocuk bunları fotokopiyle çoğaltıp sınıftaki kızlara dağıtmıştı çok komikti yaaa :roflol:

bunu bende görmüştüm....arkadaşlara mail attım hatta :jeyyar:

saol cnm tekrar güldüm :))))

harikaydı:roflol::roflol: emeğine sağlık canım.tüm arkadaşlarıma gönderdim:sm_cool:

0529.gif

lisedeykennn bi çocuk bunları fotokopiyle çoğaltıp sınıftaki kızlara dağıtmıştı çok komikti yaaa :roflol:

bunu bende görmüştüm....arkadaşlara mail attım hatta :jeyyar:

saol cnm tekrar güldüm :))))

Rica ederim şekerler...

Uygulayalım,uygulamayan olmazsa uygulatın:nazar:

Sonra gelsin nüfus patlamasıdelikafadulden

X