Göz Çevresi Bakımı Neutrogena Radiance Boost Göz Kremi hakkında

kızlar benim ilk kutu bitti.ben memnunum.biraz rengi açıldı.mucize beklemiyordum zaten.ama ben memnunum.2.kutuyuda aldım kullanmaya devam edicem.tavsiye ederim

Canım çok sevindim memnun kalmana... :KK48:

Arkadaşlar şöyle bir şey var; kişiye göre değişiyor bu kremlerin etkisi.
Ben bunu da kullanmıştım kısa bir süreliğine,hiçbir fark görmedim.Ablam kullandı ona etki etmişti.Ben esmerim ablam çok açık tenli..Benim morluklarım aşırı,onda fazla yoktu..

Kesinlikle doğru söylüyorsun canım kişiden kişiye değişiyor...
Senin göz altı problemin için, Tanrıça'dan Bakım maskeleri topiğine gelmeni öneririm cnm.
Göz altı için ruşeym özü maskesi morluklara iyi geliyor mesela...
:nazar:

Teşekkür ederim April'cım..Duymamıştım ruşeym özünü..Başka bildiğin birşey var mı?

alalı 3 gün oldu bakalım 3 günden beri düzenli kullanıyorum..daha birşey yok tabiki bitene kadar düzenli kullanıcam sonuçları burada sizlerle paylaşıcam..umarım iyi sonuçlar alırım..

bende 1senedir bu göz kremini kullananlardanım, ama gün aşırı değil haftada 1 yada banyo yaptıkça sürerim.. açıkçası yağ bezesi yapmasından korktuğumdan sık kullanmıyorum, 23 yaşındayım.. fakat çok memnunum ben :) günlük makyajda da kapatıcı kullandığım için göz altında kullanmam gerekiyormuş gibi geliyor :s birde şunu da ekliyeyim; göz kremi almak için bi standa gittiğimde bana yaşımı sordu, diğer ürünlerin çoğu kozmetik, o açıdan yaşına göre en uygunu bu krem demişti, aklınızda bulunsun çıtır kızlar :KK64:

kızlar bende arkadasımın tavsiyesi üzerine bugun aldım.Açık tenlilerde daha faydalı oldugunu söyledi bana satan kişi yada ben acık tenliyim diye öle dedi :KK70:

bu krem bende 1yıldır var ama kullanmıyorum kullandığım andada hiç bir özelliğini görmedim :KK51:

zaten bu ürünün kırısıklık konuusunsa bir iddiası yok ama nemlendırme ise kesınlıkle katılıyorum.
ben kulllanıyorum yasım 25 düzenlı kullnmaya dikkat ediyorum tabiki.
zaten bu aysta ancak nemlendırmeye ıhtıyacım var.
cok güldüğüm için kırsıklıklar tabı var ama onu da maya amskesı yumurta akı amskesı ile gideriyorum zaten kırısıklık kremlerının de baglılık yarattıgını kullandıgın sürece güya iyi sonuc verip bırakınca gerı geldiğini düşünüyorum.
deri altında olan bir seye deri üstünden bir krem sürerek tamamen yok olmasını beklemek anlamsız kı bunu sivilce izlerimle tecrube ettim.
kullanmadıgım zımbırtı kalamdı ama yok anam care yok işte.

2 aydır düzenli kullanıyorum, ben ço k memnun kaldım morluklara mucize yaratmasa da hafifletip çok güzel nemlendiriyor.neutreganaya güveniyorum cilt konusunda:KK66:

Ben uzun zamandır bu kremi kullanıyorum. Benim ihtiyaçlarımı gayet güzel karşılıyor. 24 yaşındayım. Göz altlarım birazcık morumsu. Bu konuda harikalar yarattığını söyleyemem ama biraz azaltıyor. Morluk farkını bunu bırakıp oriflame'in göz kremini kullanmaya başlayınca daha iyi farkettim.

bu ürünü 2,5-3 aydır bende kullanıyorum. 29 yaşındayım. nemlendirmesi çok iyi. bu güne kadar kullandığım

ikinci göz kremi çok memnun kaldım. hatta ilk kullandığım krem göz kapağımda yağ bezesi oluşturmuştu.

şaşkınlık yaşadığım kullandığım ürün pahalı bir üründü. o yüzden ürünü bıraktım. veeeeee bu krem gözümün üstündeki o bir tanecik

yağ bezesini yok etti. çok şaşırdım. çünkü farkına bile varmamıştım nasıl gittiğini.

ama bu kremi kullandıktan sonra gitti. haftada 3-4 kez kullanıyorum. bazen gün içinde de sürdüğüm oluyor.

morluklara faydasını görmedim açıkcası. ama nemlendirmesi, o hissiyat... ben beğendim arkadaşlar.

fiyatı da sürekli kullanım için iyi. dediğim gibi bu güne kadar kullandığım ikinci göz kremi.bitincede yenisini alacağım.

buarada neutrogena nın el kremi de çok iyidir. yağlandırmadan nemlendiriyor. pamuk gibi yapıyor. kokusuda çok güzel.

kullandıktan hemen sonra çok rahat iş yapabiliyorsun,kalem tutabiliyorsun :)

bende yaklaşık 15 gndür kullanıyorum. çok düzenli olmasada. bende cok faydasını görmedim :KK43:

kızlar ben 26yaşındayım ve bugüne kadar daha hiç gözkremi kullanmadım.Ama neutrogena güvendiğim bi marka,bu göz kremini kullananların yorumunu istiyorum.uzun süreli kullanımda yağ bezesi yapıyormu?benim için önemli olan nemlendirmesi nemlenince zaten kırışıklıklar azalıyor

Ben de kullandım bu ürünü nemlendirme konusunda oldukça iyi, düzenli kullanımıyla kırışık oluşumunu önlediği kesin.. Ama morluk ve torbalanma için açısından pek etkili olduğunu sanmıyorum.. En azından bende olmadı..

kızlar gözaltı morluklarınız için hiç öyle dünyanın parasını dökmeyin kremlere..

her gün sapıyla birlikte 3-5 dal maydanoz yiyin, etkisini inanılmaz şekilde göreceksiniz

kızlar gözaltı morluklarınız için hiç öyle dünyanın parasını dökmeyin kremlere..

her gün sapıyla birlikte 3-5 dal maydanoz yiyin, etkisini inanılmaz şekilde göreceksiniz

öyle mi cnm aç karnına mı yani ne faydası olur ki :KK53:

Bende yeni aldım bu kremden..neutrogena cilt konusunda güvendiğim bir marka..arkadaşalrımdan çevremden çok duydum..yaşımda 24 hafif hafif böyle sarılıklar morluklar var bende..ama nemlendirmekte istiyorum..ilerisinide düşünüyorum..ilk defa kullanacağım bende göz kremi..umarım memnun kalırım..gerçi çoğu arkadaş memnun herhalde bende baya beyaz tenli olduğum için umarım yararı olur..yaa kullanımında sabah akşam diyor..sadece geceleri kullansak yatmadan önce yani çokta yağlansın istemem göz altım..kullanan arkadaşlardan bilen var mı acaba??yani sabah-akşam sürmek daha mı yararlı olur??

zaten bu ürünün kırısıklık konuusunsa bir iddiası yok ama nemlendırme ise kesınlıkle katılıyorum.
ben kulllanıyorum yasım 25 düzenlı kullnmaya dikkat ediyorum tabiki.
zaten bu aysta ancak nemlendırmeye ıhtıyacım var.
cok güldüğüm için kırsıklıklar tabı var ama onu da maya amskesı yumurta akı amskesı ile gideriyorum zaten kırısıklık kremlerının de baglılık yarattıgını kullandıgın sürece güya iyi sonuc verip bırakınca gerı geldiğini düşünüyorum.
deri altında olan bir seye deri üstünden bir krem sürerek tamamen yok olmasını beklemek anlamsız kı bunu sivilce izlerimle tecrube ettim.
kullanmadıgım zımbırtı kalamdı ama yok anam care yok işte.
bende de gülmekten oluşan küçük çizgiler var elimi sürünce bile geçiyo ama şu yumurta akı ve maya maskesini merak ettim nasıl yaptığını söylersen çoook mutlu olurum valla bakım yapmak istiyorum artık göz çevreme :)))))))))

bende aldım 2 haftadır kullanıyorum nemlendirme açısından çoookk iyi morluğum yok sadece göz çevreme uyguladım tavsiye ederim

X