Komşumun kocamda gözü mü var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumsuz

bunlar Ne kadar eski arkadaş, kadını ne kadar zamandır tanıyor kocan?

Burda yorum var size ait

Yani bunun saflıkla ne ilgisi var karının fotoğrafını başka adama niye atarsın? Gelinliğine takılarına falan mı baktılar niye yani.

Eski arkadaşının ne olduğunu bilirsin, onlar da kendi arkadaşlarını bilir. Nezaketen eşin hakkında övgüyle bahsetmekle diğeri arasındaki farkı anlayabilecek yaşta olduğunuzu düşünüyorum.
Rahatsızsan görüştü

Bazı tepkilerin bu şekilde gelmesi normal. Çünkü normal bir konu açmadınız. Burda size yorum yapanların sizin düşmanınız olmadığını biraz üstüne düşünürseniz anlarsınız.
hayir bilerek provoke etmeye calisan insanlar var . Direk hakaret eden de var yani benim ne sucum var boyle olduysa benim mi sucumdu Allah askina bu nasil bir zihniyettir boyle . Uzerine dalga gecer gibi hahaha kocan soyle boyle yapmis seni yazmislar . Uslupsuz birsekilde yaziyorlar bilerek yarama tuz basiyorlar emoati yoksunlari ben cevap verince suclu mu oluyorum benim bu siteyi ilk kullanmam sadece hesapsiz yorumlari okurdum eskiden ben kadin kadinin halinden anlar sanmistim tam tersine assagilamak icin yer arayan kaba saba insanlar cikti kapatip gidicem hesabi hic ugrasamam

hayir bilerek provoke etmeye calisan insanlar var . Direk hakaret eden de var yani benim ne sucum var boyle olduysa benim mi sucumdu Allah askina bu nasil bir zihniyettir boyle . Uzerine dalga gecer gibi hahaha kocan soyle boyle yapmis seni yazmislar . Uslupsuz birsekilde yaziyorlar bilerek yarama tuz basiyorlar emoati yoksunlari ben cevap verince suclu mu oluyorum benim bu siteyi ilk kullanmam sadece hesapsiz yorumlari okurdum eskiden ben kadin kadinin halinden anlar sanmistim tam tersine assagilamak icin yer arayan kaba saba insanlar cikti kapatip gidicem hesabi hic ugrasamam

Tamam bazı noktalarda haklı olabilirsin. Ancak hakaret etmeden de güç bir şekilde kendini savunabilirsin.

Sapıkça bir ortam. Esiniz neden fotonuzu yolluyor ne alaka? Ayrıca konusmayalim dedikçe ben açikliyim ben mesaj atayim durumu falan demesi. Umarım 3u anlasip sizi ikna etmeye çalışmiyorlardir.

Kadin dusmani kadin dusmani kadin dusmani.... burda bin kez demissiniz su sozu, o kadina deseydiniz sen nasil bi kadinsin sen bi kadin dusmanisin memelerinin kocamin agzinda ne isi var terbiyesiz deseydiniz?? Klavye uzerinden haykirmak cok kolay ya.

yok degilim kocam isten gelsin bi tur daha kavga edicez bide kocam bana haber vermeden o adama benim tek cekindigim dugun fotosunu gondermis kadinda bana dedi seni tek gondermis niyeki sok oldum kocama guveniyordum benden habersiz fotomu gondermez saniyordum bide elin adamina nealaka kocamda da bu tarz birsey varsa neyapaeim ben umarim safligindandir
Abo benim eşim zaten öyle bişey asla yapmaz ama velakin yaptı diyelim boşanma sebebim olur bana tek bir kelime açıklamasına asla izin vermem bi adam eşinin resmini elin adamına ne hakla gönderir eğer gönderiyorsada benim gözünde o koca ş.. namusz ve ahlaksızdır😡bu arada öyle kişileri arkadaş olarak görmem de ve evlerinde gitmem o tarz konuşmada olsa bir saniye durmam siz eğer rahatsız olsaydınız orda bir saniye durmazdınız o cifti kötülediğiniz kadar sizde kotusunuz ki orayi terketmemissiniz

Kadin dusmani kadin dusmani kadin dusmani.... burda bin kez demissiniz su sozu, o kadina deseydiniz sen nasil bi kadinsin sen bi kadin dusmanisin memelerinin kocamin agzinda ne isi var terbiyesiz deseydiniz?? Klavye uzerinden haykirmak cok kolay ya.
defol git ya

Abo benim eşim zaten öyle bişey asla yapmaz ama velakin yaptı diyelim boşanma sebebim olur bana tek bir kelime açıklamasına asla izin vermem bi adam eşinin resmini elin adamına ne hakla gönderir eğer gönderiyorsada benim gözünde o koca ş.. namusz ve ahlaksızdır😡bu arada öyle kişileri arkadaş olarak görmem de ve evlerinde gitmem o tarz konuşmada olsa bir saniye durmam siz eğer rahatsız olsaydınız orda bir saniye durmazdınız o cifti kötülediğiniz kadar sizde kotusunuz ki orayi terketmemissiniz
bak iste demek istedigim tam olarak bu zihniyet kohne pis zihniyetini buraya kusma unutma boyle gelisiguzel kinadigin hersey birgun basina geliyor insanin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X