Komşumun kocamda gözü mü var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bak iste demek istedigim tam olarak bu zihniyet kohne pis zihniyetini buraya kusma unutma boyle gelisiguzel kinadigin hersey birgun basina geliyor insanin
Ben kinamiyorum kınamiktanda ALLAHA sığınırım ama anlattıginız şeyler normal bir aile yapısına ters ne cevremde nede ailemde yok çok şükür resim gönderme buraya konuyu açmışsan yorumlarıda açık olman lazim😏😏

Ben kinamiyorum kınamiktanda ALLAHA sığınırım ama anlattıginız şeyler normal bir aile yapısına ters ne cevremde nede ailemde yok çok şükür resim gönderme buraya konuyu açmışsan yorumlarıda açık olman lazim😏😏
hayir benim konu acmam sana dalga gecme hakaret etme hakki vermez normal olmadigi icin xazdim zaten yani bana normal gelmedigi icin ama ben acaba cok kiskancim.kafamda kurdum mu dedim birazda oyuzden buraya yazdim ama hataydi tamamen

Mune Mune ablacığım ve Kazen Kazen abi arkadaş hesabının ve konusunun kapanmasını istiyor

Zaten okursanız konuyu herkese hakaret etmeye gelmiş arkadaş
çokta tın ben bana hakaret edenlere geri agzının payını verdim konu sahbiyim dize istediğinizi diyemezsınız simdi aglamayın size agzınızın payını veren biri var diye kapanırsada kapansın izi olur

Kocana söyleyeceksin o insanlarla bir daha görüşmeyecek. Eğer görüşmeye devam edelim vs derde o zaman bilerek atmış fotonu anlarsın. Bilerek atmış gibi geldi bana da ama belli olmaz

At yine endamlı hayvan,bir asaleti bir duruşu var.
Elin adamına karisinin izni olmadan resmini atan adamı at gibi asıl bir hayvanla mukayese etmem pek tabi.🤔

Belki at'ın başında bir "gav" hecesi vardır 🎨 :KK53:

konu sahibi bence siz yanlış anladınız ne kocanızın ne de komşularınızın o taraklarda bezi yok, müsterih olunuz. (Duymak istediği cevap)

Kocana söyleyeceksin o insanlarla bir daha görüşmeyecek. Eğer görüşmeye devam edelim vs derde o zaman bilerek atmış fotonu anlarsın. Bilerek atmış gibi geldi bana da ama belli olmaz
telefonuna baktım konusmus telefonda dısarda öyle gelmiş eve ve bana söylemiyor bu yalancı gorusmeye devam edip söylemez bana allahın belası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X