Komşumun kocamda gözü mü var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allahin slgi sen nerden cikardin rahat oldugumu sinirden yazamamisim bu nasil bir kadin dusmanligi ya her sekilde bi sey bulup ama kadinda soyle hatali yaziyorsunuz yaziklar olsun siue
Kadın düşmanlığı yapmıyor hiçkimse, çokeşliliği meşru gören eşine toz kondurmayan ve hâlâ aklamaya çalışan sizsiniz. Kendinize o kadar düşmansınız ki, başka düşmana ihtiyacınız da yok emin olun.

Kimse sizi aşağlamaya çalışmıyor ama siz sizi uyaranlara hakkaretnediyorsunuz.
uyarmakla alakasi yok fake yazip gulmus igrencisiniz sizi de katiyorum yazmis kocani dizginle once yazmis ben kimseyi dizginleyemem herkesin kendi karakteri yani kadin dusmanligi beni cildirtiyor adam aldatsa bile sen dizginliyememissim diyorlar yaziklar olsun ya bunu da diger kadinlar yapiyor

dugun fotosunu guya gormek istemisler oda ikimizin birlikte degil benim tek yollamis haberim yoktu orda ogrendim bana da nealaka geldi yani soruyorum dusunemedim hataydi ozur dilerim diyor yani ne diyeyim
Kocanız yalan söylüyor. Komşu sizin fotonuzu istemiş. Düğünü görmek istese beraber fotonuza bakardı.

kocasi diyorki kocan bana seni ove ove bitiremedi
Yorumsuz
esimin eski bir arkadasi
bunlar Ne kadar eski arkadaş, kadını ne kadar zamandır tanıyor kocan?
karisinin oyle reklamini yapmaz sanki pazarliyor gibi
Burda yorum var size ait
benim tek cekindigim dugun fotosunu gondermis
Yani bunun saflıkla ne ilgisi var karının fotoğrafını başka adama niye atarsın? Gelinliğine takılarına falan mı baktılar niye yani.
hayir ben kocamin oyle oldugunu dusunmuyor saftir kendisi anlamamistir bence
Eski arkadaşının ne olduğunu bilirsin, onlar da kendi arkadaşlarını bilir. Nezaketen eşin hakkında övgüyle bahsetmekle diğeri arasındaki farkı anlayabilecek yaşta olduğunuzu düşünüyorum.
Rahatsızsan görüştürme.

Kadın düşmanlığı yapmıyor hiçkimse, çokeşliliği meşru gören eşine toz kondurmayan ve hâlâ aklamaya çalışan sizsiniz. Kendinize o kadar düşmansınız ki, başka düşmana ihtiyacınız da yok emin olun.
ben boyle birseyi mesru gormuyorum mesru gorsem halimden memnun biraya konu bile acmazdim iftiraci sana iftira davasi acarim ugrasirsan senelerce

siz de istediginizi yazamassiniz hadsizlik yaparsaniz agzinizin payini alirsniz
Benim.sana yaptığım hadsizligi göstersene

Deki şu hadsızlık

Herkese hakaret edip uslubunu bozup öfke kusma hakkınız yok derdiniz neyse yazın hanım hanım yorumlara cevap verin

Önce kendine bak bence sonra hadden bahset

Benim.sana yaptığım hadsizligi göstersene

Deki şu haksızlık

Herkese hakaret edip uslubunu bozup öfke kusma hakkınız yok derdiniz neyse yazın hanım hanım yorumlara cevap verin

Önce kendine bak bence sonra hadden bahset
ben illaki siz ettiniz yazmadim herkes adina konusuyorsaniz herkes adina cevap alirsiniz

Biraz düzenleyin konunuzu, neyin ne olduğu belli değil; noktalama yok, paragraf yok, kelimelerin neredeyse yarısı yanlış yazılmış, anlam bütünlüğü hiç yok, okurken can çekiştim.

Kocanız saf değil hanımefendi, benim kocam benim tek fotoğrafımı herhangi bir arkadaşına yollamaz mesela. Sizinki de böyle bir şey varsa işin içindedir, normal bir erkek o insanları evden kovar.

ben illaki siz ettiniz yazmadim herkes adina konusuyorsaniz herkes adina cevap alirsiniz
Keske o kadına ve kocanıza yapsaydınız bu çemkiirmeleri sizin fotonuzu elin adamına yollayan kocaya küfürler yagdırsaydın buraya öfkeni kusmaya gelmişin belli ama burası senin terbiyesiz kocanın yeri değil evin hiç değil

uyarmakla alakasi yok fake yazip gulmus igrencisiniz sizi de katiyorum yazmis kocani dizginle once yazmis ben kimseyi dizginleyemem herkesin kendi karakteri yani kadin dusmanligi beni cildirtiyor adam aldatsa bile sen dizginliyememissim diyorlar yaziklar olsun ya bunu da diger kadinlar yapiyor

Bazı tepkilerin bu şekilde gelmesi normal. Çünkü normal bir konu açmadınız. Burda size yorum yapanların sizin düşmanınız olmadığını biraz üstüne düşünürseniz anlarsınız.

Biraz düzenleyin konunuzu, neyin ne olduğu belli değil; noktalama yok, paragraf yok, kelimelerin neredeyse yarısı yanlış yazılmış, anlam bütünlüğü hiç yok, okurken can çekiştim.

Kocanız saf değil hanımefendi, benim kocam benim tek fotoğrafımı herhangi bir arkadaşına yollamaz mesela. Sizinki de böyle bir şey varsa işin içindedir, normal bir erkek o insanları evden kovar.
Alman oldugu icin kulturel anlamda oyle dusunmuyordur diye dusundum yani almanlar kadinlarini fazla kiskanmiyor oyuzden ona normal gelmistir ama o kadin bile bana dedi senin tek fotonu yollamis diye biz ikinizi atar diye dusunduk ben de dedim nezaman haberim yok benim tek fotomu mu yollamis

Allah aynisini basina versin amin ben mi igrenc oluyorum siz disari cikti diye tecavuze ugrayan kadinlara disarda je isin var diyen kafadasiniz umarim basina benim basima gelen gelir insanlar sana igrenc der rezil
Hanımefendi gerizekalımısınız?
Allaha şükür boşanma avukatı olarak herzaman kadınların yanındayım ben.
Ordaki hak hareketleri görüp hala oturan siz ve kocanızsınız. Biri benim kocamın yanında eşini övse yada kadın göğüslerini açsa kocam direk kalkar gider. Demekki meshebinizde bi genişlik varki oturuyorsunuz

Keske o kadına ve kocanıza yapsaydınız bu çemkiirmeleri sizin fotonuzu elin adamına yollayan kocaya küfürler yagdırsaydın buraya öfkeni kusmaya gelmişin belli ama burası senin terbiyesiz kocanın yeri değil evin hiç değil
senin ahirinda degil gelisi guzel terbiyesizlik yapamassiniz neyse kapaniyorsa konuyu kapatirim hesabida sizinle ugrasamam hadi canim

senin ahirinda degil gelisi guzel terbiyesizlik yapamassiniz neyse kapaniyorsa konuyu kapatirim hesabida sizinle ugrasamam hadi canim
Kocanızı saf diye hoş görmeye çalışıyorsunuz ama kocanız saf falan değil. Hem o adamla ayrı odaya çekilip sizi övmüş, hem sizin fotoğrafınızı atmış. Gayet bilinçli olarak ağzınızı aramış üçü de artık devam edersiniz veya etmezseniz o sizin bileceğiniz iş. Almanlar eşlerini kıskanmıyor olduğu için belki de grup yapmaya bu kadar sıcak bakıyorlar.

valla ben de karar veremedim bende buraya yazdimki hani gereksiz fesatsam soylesinler ama kadin kadinin dusmanidir bana igrenc yazmislar sagolsunlad
İğrenç yazılan siz değilsiniz, yaşadığınız durum. Eşinizin herşeyden haberi vardır kimse o kadar saf olamaz. Boşayın gitsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X