genç yaşta rahim alınması

arkadaşlar hepinize binlerce teşekkür ederim böyle zor bir anımda yanımda oldunuz
dediğiniz gibi eşimin üstüne titriyom aman o üzülmesin diye ama gerçekten eskisi gibi değil elimden geldiğince destek olmaya çalışıyom biliyom oda üzülüyo ama ben üzüldüğümü belli etmemeye çalışıyom eskiden nasıl davranıyosam öyle davranıyom ama o öyle davranmıyor

arkadaşlar ben 28 yaşındayım 37 hafta 3 günlük hamileyken sezaryana alındım kanamam durmadı ve malesef bir operasyon geçirmek durumunda kaldım yoksa beni kaybedeceklerdi rahmim alındı oda yetmedi 4 gün sonra oksijensiz kaldığından kızım edayı kaybettik 17 nisanda 3 ay olcak ama hala kendimi toparlayamadım birde eşim ilk başta destek çok olurken şimdi benden uzaklaşmaya başladı lütfen yardım edin arkadaşlar çok kötüyüm:Saruboceq:
canim nasilsin,görüsemedik seninle ne zamandir,aklimdasin hep,sana söylediklerimi hatirliyosun demi,su hayatta neler neler oluyor,herseyin bir caresi bulunuyor artik.gün dogmadan neler doger,tip cok ilerledi,Rabbim sana bunu yasatti ama caresinide verecektir,esinle öyle bit kilitlenin ki,heleki su dönemde,esin üzüntüsüne öyle yapiyordur canim.erkekler pek belli etmez,zamanla hersey yoluna girecek.Rabbim yar ve yardimcin olsun,biliyorsun her zaman yaninda oldugumu,cok öpt tatlimma.s.

canim nasilsin,görüsemedik seninle ne zamandir,aklimdasin hep,sana söylediklerimi hatirliyosun demi,su hayatta neler neler oluyor,herseyin bir caresi bulunuyor artik.gün dogmadan neler doger,tip cok ilerledi,Rabbim sana bunu yasatti ama caresinide verecektir,esinle öyle bit kilitlenin ki,heleki su dönemde,esin üzüntüsüne öyle yapiyordur canim.erkekler pek belli etmez,zamanla hersey yoluna girecek.Rabbim yar ve yardimcin olsun,biliyorsun her zaman yaninda oldugumu,cok öpt tatlimma.s.

saol canım yanımda olduğun için desteğin için çok tşk eşim düzeldi çok destek olmaya başladı ama kayınvalidem için aynı şeyi söyleyemem anneler gününde bile beni mahvetti benim acım zaten büyük kalktı bana ablan(görümcem) doğursunda versin size dedi her yukarı kayınvalideme çıktığımda kayınvalidem yok o doğum yapmış o hamileymiş diye söylüyor benim psikolojimi hiç düşünmüyor

saol canım yanımda olduğun için desteğin için çok tşk eşim düzeldi çok destek olmaya başladı ama kayınvalidem için aynı şeyi söyleyemem anneler gününde bile beni mahvetti benim acım zaten büyük kalktı bana ablan(görümcem) doğursunda versin size dedi her yukarı kayınvalideme çıktığımda kayınvalidem yok o doğum yapmış o hamileymiş diye söylüyor benim psikolojimi hiç düşünmüyor

canım öncelikle geçmiş olsun.biliyorum biz nedesekte senin acını dindiremeyiz ama belki birazda olsa azaltırız. kötü söylenen sözleri duyma ne yaparsan kendine yaparsın çünkü boşver isteyen istediğini der önemli olan senin ve eşinin mutluluğu böyle sözler yüzünden mutluluğunu bozma derim.hem teknoloji sürekli ilerliyor bakarsın seninde derdine derman bulunur kendine ii bak

baştan sona okudum ve çok üzüldüm. allah sabır ve dayanma gücü versin inşallah biran önce tamamen atlatırsınız. kayınvalidene takmamaya çalış. o bencilce oğlumun çocuğu olamayacak bu kadını bıraksın diye bile düşünüyor olabilir. ne yazık ki insanlar ya aynı şey oğlumun değilde kızımın başına gelseydi diye düşünmüyorlar :1no2:

ayy kusura bakma da elime geçirsem paralarım o kayınvalıdenı.saygısız kadın:eek:klava: senın hıkayenı ağlayarak okumuştum daha önce doğum hikayeleri kısmında.Allah sabır versin inan söyleyecek söz bulamıyorum,her an hepimizin başına gelebilecek bişey bu.

rica ederim canim her zaman.sevindim esinin düzelmesine,canim niye suskun kaliyosun bu konuda.güzel bir dille,bu konuda cok rahatsiz oldugunu ve bu tür seyleri seni üzüp duymak istemedigini söyle kayinvalidene,pes diyorum artik,su kayinvalidene,Allah akil fikir versin ne diyeyim.en kisa zamanda konus susma sakin,sustukca bunlari yapmaya devam edecek....

canım çok geçmiş olsun en başta.Allah sabır versin.kayınvalideni boşver.olmazsa uygun bir dille uyar yeni bir acı yaşadım canımdan can verdim benim yanımda doğum hamilelik söylemeyin içim acıyor de.Aslında herşeyde bir hayır vardır.Din prof.Mustafa Karataş da söylerdi böyle konularda belki yaşasa daha büyük bir acı verebilirdi diye Allah ileriyi biliyor ama bizler gerçekten çok aciz kullarız.Ben evlatlık alma fikrine katılıyorum.benim bir çocuğum var ama ben bile düşünüyorum.bekarken ben bir ara gönüllü anne olarak gidiyordum yuvaya görseniz o kadar ihtiyaçları var ki anne diyecek sarılıp koklayacak göğüslere.onlar beni kim doğurmuş diye düşünmüyorlar.beni kim sevecek diye bakıyorlar.orda bir kız vardı onun bakışlarını unutamam gözüme değil taa.yüreğimin içine bakıyordu.acın dinsin ilkin tabi.ama düşün derim öbür taraftada çok sevabı var.yarana merhem olur hemde inşallah.

Canım Allah yardımcın olsun.
Eşinin bu şekilde davranmasına çok üzüldüm.
Sen şu an hassas br dönemdesin belki sana öyle geliyordur...
Bir de ben eşime çocuk veremedim diye düşünme çok güzel bir bebiş vermişsin. Lakin veren rabbim almış yapacak birşeyimiz yok Allah sabırlar versin.... Evlat edinmeyi istemene çok sevindim... İnşallah çok iyi bir anne ve baba olursunuz.

Canım Allah yardımcın olsun.
Eşinin bu şekilde davranmasına çok üzüldüm.
Sen şu an hassas br dönemdesin belki sana öyle geliyordur...
Bir de ben eşime çocuk veremedim diye düşünme çok güzel bir bebiş vermişsin. Lakin veren rabbim almış yapacak birşeyimiz yok Allah sabırlar versin.... Evlat edinmeyi istemene çok sevindim... İnşallah çok iyi bir anne ve baba olursunuz.

canım desteğin için çok tşk inşallah canım allahım bana nasip etsin evlat sevgisini elimden geleni yapacağım zaten etrafımdakiler öncedende söylerdi görümcemin çocuklarına falan bakardım sen çocuğun olunca çok iyi bakacaksın kesin nasıl üstüne titriyon çocukların derlerdi çocuklara kıyamıyorum çok seviyorum inşallah rabbim banada anne denmesini nasip eder

canım çok geçmiş olsun en başta.Allah sabır versin.kayınvalideni boşver.olmazsa uygun bir dille uyar yeni bir acı yaşadım canımdan can verdim benim yanımda doğum hamilelik söylemeyin içim acıyor de.Aslında herşeyde bir hayır vardır.Din prof.Mustafa Karataş da söylerdi böyle konularda belki yaşasa daha büyük bir acı verebilirdi diye Allah ileriyi biliyor ama bizler gerçekten çok aciz kullarız.Ben evlatlık alma fikrine katılıyorum.benim bir çocuğum var ama ben bile düşünüyorum.bekarken ben bir ara gönüllü anne olarak gidiyordum yuvaya görseniz o kadar ihtiyaçları var ki anne diyecek sarılıp koklayacak göğüslere.onlar beni kim doğurmuş diye düşünmüyorlar.beni kim sevecek diye bakıyorlar.orda bir kız vardı onun bakışlarını unutamam gözüme değil taa.yüreğimin içine bakıyordu.acın dinsin ilkin tabi.ama düşün derim öbür taraftada çok sevabı var.yarana merhem olur hemde inşallah.

canım desteğin için tşk gönüllü anne olarak yuvaya gidiyordum yazmışsın herhangi birşey istiyorlarmı neler gerekli ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusun bende istiyorumda gönüllü anne olmak

edacım bizden istemediler ben o zaman Konya daydım ordakine gidiyordum müdürleriyle tanıştık.ama bildiğim kadarıyla istemiyorlar kendini tanıtıp anlatırsan yardımcı olurlar zaten yani belge falan ben öyle bir şey görmedim.biz maalesef fazla devam ettiremedik.zaten şu an Antalyadayım.gönüllü anneliği isteyen herkes olabiliyor.bunun için bir şart aramıyorlar.Hala değişmediyse.Zaten orda psikologta oluyor biz ordaki psikologlada arkadaştık.onlarlada tanışırsın.o kapıdan girdinmi zaten ilgileniyorlar.etrafta çocuk varsa hepsinin gözü sana çevriliyor.

edacım bizden istemediler ben o zaman Konya daydım ordakine gidiyordum müdürleriyle tanıştık.ama bildiğim kadarıyla istemiyorlar kendini tanıtıp anlatırsan yardımcı olurlar zaten yani belge falan ben öyle bir şey görmedim.biz maalesef fazla devam ettiremedik.zaten şu an Antalyadayım.gönüllü anneliği isteyen herkes olabiliyor.bunun için bir şart aramıyorlar.Hala değişmediyse.Zaten orda psikologta oluyor biz ordaki psikologlada arkadaştık.onlarlada tanışırsın.o kapıdan girdinmi zaten ilgileniyorlar.etrafta çocuk varsa hepsinin gözü sana çevriliyor.

canım desteğin ve yardımın için çok tşk ederim bu arada ben öznur kızımın adı edaydı sevgilerimle

rabbim yoldaşın yardımcın olsun sana allahtan duam tıp ilerlesin ve anne olasın tüm kalbimle diliyorum inan

canım yaşadıklarına çok üzüldüm ama kendini bırakma her ne olursa olsun.bu sayfalarda ne mucizeler okuduk bugüne kadar.yaradanın ol deyince olmayacağı şey yoktur ona sığın,ondan iste.acın çok taze biliyorum ama unutmaya,düşünmemeye çalış.bebişin öbür dünyada cennetin kapısında seni bekliyor olacak.o şimdi rahat ve huzurlu sende hayata dön gez,dolaş,eğlen,kendine bak sıkıca tutun hayata.herkesi boşver işine gelenleri duy,gelmeyenleri duyma.canını acıtmaya çalışanları üzülerek sevindirme.kendince karar al bugün benim için hayat yeniden başlıyor de ve sana yakışan şekilde başla ikinci yaşamına.dualarım seninle

geçmiş olsun tatlım başın saolsun bir de kaybın için ne dıyelım canı veren allah alıyor da işte onun da kaderı o kadarmıs öyle dşün benım teyzem de 13 yasına gelınce vefat etmıs hemde yıllarca ölecegını biliyorlarmıs kendısı de biliyormus :KK43: sarkılar soyluyormus :KK43:(
belkı evlatlık edınırsın belkı de dedıklerı gıbı tasıyıcı anne olursun evlat edınınce hem o evlada da yararlı olup hayatnı kurtarmıs olucaksın belkı oylesı sizin kaderınıze yazılmıstır sekerım ıyı olacagına ınan yapabılecegın bu artık :KK43:
bır de eşin senden uzaklasmıyordur byle durumlarda esler daha sıkı sarılırlarmıs oyle biliyorum, o da kendı ıcınde üzülüyor esımle ortak bır cocugumuz olamıycak kendı kanımızdan cocugumuz olamıycak dıye dusunup sana bellı etmese de buna uzuluyordur o da senın kadar emın ol. senden baskasını da düşünmez bunu da cıkar aklından lütfen, bır an önce toparlanman dileğiyle. .. sevgıler..

X