Yüz Yogası yapanlar buraya

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
Ben bir sene önce başladım.Bence bayağı farketti.Ayrıca herkez de cildimi çok beyeniyor.

acaba yüzü zayıflatıyor mu yüz yogası :26:

kaz ayakları ve yanaklarla ilgili bir kac hhareket resmini tarayıp atarsan cok memnun olurum ,ben bu siteden bir kısmını aldım 3 gundur yapıyorum,bırakmadanda yapacagım,cok faydası var.
sevgiler

bende kitabı sipariş verdim gelince yapıcam artık 34 oldumbişeyler yapmanın tam zamanı :)

ben kaşık hareketını yapamıyorum yukarıya kaldıramıyorum kaşığı zor oluyo

Tatlı kaşığı kullan arkadaşım demek ki yüz kasların çok zayıf en çok senin ihtiyacın var bu harekete

faydalı olduğu kesin ama düzenli yapmak çok zor yaa. aklıma geldikçe kaşık hareketini yapıyorum. oda ayda bir felan:KK57:

ben kalem çeviriyodum dudağımda gerçekten işe yarıyo
ama tatlı kaşığı egzersizinden sonra sanki çenem yüzüm uzadı :KK53: bende bıraktım

ben iki haftadır yüz yogası yapıyorum benim yüzüm okadar kırıık ki düzensiz besleniyorum düzensiz uyuyyorum ve sigara kulanıyorum yapı olarak ben minyonum ve genetik olarak anneme benziyorum annem 63 yaşında yüzünde bi kırışık yok benimde öyle olmam gerek ama benim düzensiz yaşamam kendi kendimi mahvetmem oldu neyse 2 haftadır yapıyorum bazen sanki yüzüm düzelmiş gibi geliyo kırışıklarım sanki yarıya inmiş gibi bazen bakıyorum hiç değişiklik yok kırışıklarım çoğoalmış gibi anlamadım bende işe yarıyomu yaramıyomu kendimi kötü hisediyorum bu yüzden kırışıkların yanı sıra iğne deliği gibi yüzüm delik delik onlara da biçözüm bulamıyorum bu konuda bilgisi olan işe yaraycak birşeylerbilen varsa paylaşırsa sevinirim :KK5:

Bende yuz yogasına ılgılıyım..gecen nette gulbenın progrmına katılmış endonezya lıydı sanırım o bayan...
Kıtabıda varmışş...
Ben ona bakarak 1 hareket yapıyorum..gunde 20 kez yapılıyor..kaşıkla yapılıyor..ama cok zor gelıyor bana ben beceremıyorum..
Yanakların esneklıgı yaşın ılerlemesıyle bırlıkte azalıyor...ama kadın 61 yasındaymış..ve yanakları sarkmamış..
Ben 1 hafta oldu başladım..yapmaya çalıssamda üşenıyorum bazenn..hatta acaba ıse yarıyormu gercekten dıye düşünür oldum..faydasını goren varmı..
Uzman tv de gordum bır kadın agzını açabıldıgı kadar açıyor..kocaman..sonra dılını çıkarıyor..o bana cok sacma geldı..yüz sarkmasın dıye ugrasırken bır yandanda agzı o kadar buyuk açıp kırısıkların oluşmasına neden olmaz mı acaba..]

kitabını bulamadım bir türlü ,sanırım tek çare netten almak olacak...internette çok az hareket var..

yüzüne masaj aleti tutuyor annem ve benim cildim resmen daha sarkık ondan annem 53.bende başlıycam

yüz yogası yapa yapa çene mi oynatamıyorum.esneyemiyorum

yüzde kas tuutlmalarına sebep olup yüz felci geçirebilirsiniz dikkat edin güzelleşeyim diye zarar vermeyin..

Verdiğim linkteki hareketleri bir haftadır uyguluyorum düzenli olarak,çok memnun kaldım ben,özellikle gülme çizgilerim geriledi,yüzümdeki yorgun ifade düzeldi,,bana uydu yani :))
teşekkürler,sevgiler

arkadaşlar ben şu kaşık kaldrma hareketini deniyorum.yalnız sanki sağ elmacık kemiğim sola göre daha güçsüz.olur mu öyle bir şey?

X