Gene ben

E

EU2

Ziyaretçi
benım konumu bilen arkadaslar vardır.ayrılmıstık nişanlımdan.ama bişey oldu konuştuk ve barıştık gibi olmuştu.bu sene düğünü yapacak diye düşünüyorken sanırım olmayack işlerini düzene sokması lazımmıs.bende ozaman sen düzene sokasıya kadar bi 1 2 sene gecer dedım o zaman bu sene üniversiteye gidersen ben bitirir gelırm sende işlerini yoluna sokarsın demıstım bısey demedı.hayret ünivers. gitmemi istemeyen kısı ses cıkartmıyor. değişik bi durum içindeyiz yanı napacam bılmıyorum:KK43:( zor işlermiş bunlar ya:1no2:

evet zor işler cnm .. umarım herşey dilediğin qibi olur...

öncedende bi ayrılık yaşamışsınız bence arayı fazla açmadan ewlenmeye çalışın yani işleri biraz olduğuna bağlasın

umarım herşeyin hayırlısı olur
zor bi durum yorum yapmakta zorlanıyor insan:nazar:

Önceki konularını hatırlamıyorum ama borç harç içinde sıkıntıları varken evlenmektense o işlerini düzene soksa sen de bu süreyi eğitimine ayırsan daha iyi olmaz mı?

bir şeyleri yerine oturtmadan evlenme isteğini hiç bir zaman anlayamamışımdır..:nazar:
evlilikle evciliği karıştıran o kadar kişi vark bu sitede hayretle izliyorum.:1shok:
ev geçindirmek,faturaları ödemek,gıda,kira derken ciddi bir bütce gerektiriyor.
iki gönül bir olunca samanlık seyran olmuyor yani!!!şakkıdı
bana sorarsanız siz okulunuzu okuyun,bir işe girin erkek arkadaşınızda işlerini toparlarsa ciddiyete dökün..:1closedeyes:

Ayrilmaniza sebep neydi bilmiyorum ama sanki pek gonulsuz bi iliski icindeymis gibi gordum nisanlini.Acaba karar degistirip okumana ses cikarmamasi kendini madden ya da manen her neyse hazir hissetmediginden olmasin?Haaaa bi de su yonden bakalim,belki de cok olgunca davranip senin egitimini tamamlamani istiyordur daha sonra sen keske demeyesin diye.Olamaz mi?

hiç düşünme üniversiteyi oku..neyi sordun hem anlamadım ki..önce kendi ayakların üzerinde dur bence sonra evlilik...hem karşındaki kişi seni seviyorsa bekler seni..
borçla felan da evlenme çok zorluk çekersin ne gerek var...

evt gönülsüz gibi okumamı istemiyordu yanı açıktan okuyorum üni. ama üniveristeye gitmemi istemiyordu kesınlıkle sımdı de ses cıkartmıyor sasırdım bende hayırlısı bakalım.ayrılmamızın sebebı ılgısız olusuydu vurdumduymaz olusuydu...

benım konumu bilen arkadaslar vardır.ayrılmıstık nişanlımdan.ama bişey oldu konuştuk ve barıştık gibi olmuştu.bu sene düğünü yapacak diye düşünüyorken sanırım olmayack işlerini düzene sokması lazımmıs.bende ozaman sen düzene sokasıya kadar bi 1 2 sene gecer dedım o zaman bu sene üniversiteye gidersen ben bitirir gelırm sende işlerini yoluna sokarsın demıstım bısey demedı.hayret ünivers. gitmemi istemeyen kısı ses cıkartmıyor. değişik bi durum içindeyiz yanı napacam bılmıyorum:KK43:( zor işlermiş bunlar ya:1no2:

canım bu adam seni oyalıyo.büyük bi ihtimalle başkası var hayatında.sana okulu bırak diyemiyo çünki vicdan azabından korkuyo.bırak istediğini yapsın

bence bu işi siz yada sen zorlaştırıyorsun..adam istemiyor işte..daha nee anlamadım..bence alışkanlık olmuşsun onun için

alıskanlıkmı....evt olabılr ama sordugumda benı cok sevdıgını falan söylüyor hayatında başkası sanmıyorum ya işleri o kadr yoğun kı bılmıyorum ya offfffffffffffffff:KK43:((((((((((((((((((((8

canım daha önceden hatırlıyorum sanki seni yaş sorunu falan olduğunu için aileniz or ikna ettiğinden bahsetmiştin....fisfisfis
ayrıldığınız bilmiyordum:1shok:
bence sen eğitime öncelik ver :kahve:
canını sıkmak istemem ama pek hayırlı görünmüyor bu ilişki:nazar:

X