İlk defa ayrı kaldık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya kardeşim tabi ki engeli kaldır. Ergen değil, evli bir çiftsiniz siz.

Adam hem cinsel, hem midesinin açlığından mala bağlamış işte. Sus yeter, yok eski kırıkların vs diye sizden de gelen tahrik ile mallık x 3 olmuş adamda.

Açık dursun teliniz, normal konuşun.

En az 3 sene de çocuk olayını rafa kaldırın bence.
Tamam vanım oyle yapıcam. Evet malesef bende de bısey var o konustukca cevap vermeden duramıyorum benmle o sekılde konusmasına ızın veremem ne bılıyım bu kadr çileden cıkcagımızı

Meraba 10 aylık evlıyım. evliliğim çok güzeldi kızlar, eşim cok güvenilir çok iyi bir insandı. Asla güvenimi sarsacak bir hareketi olmadı inanın. Ama nolduda böyle oldu anlamadım soktayım saskınım. Şimdi bizde her çift gibi arada sırada tartısırdık ama 5 dk bile sürmez barısırdık. Ben ilk zamanlar cok alıngandım saka bıle yapsa altında bırsey arar suratımı asardım uzatıp tartısırdım sonr baktım esım benı eglendırmek ıcın bıseyler yapıyor bende ona katılmaya falan basladım.artık alısmıstım. O yuzden cok buyumıyordu tartısmalar. Neyse konuma gelecem. Detaylı anlatıcam. Kızlar esım sabah gorevden gelmıstı bu arada bız bebek dusunuyoruz esımde sabah gelır gelmez yaklasmak ıstedı bende regl olcam dıye heran olabılırım canm yapmayalm dedm. Somra dedı kı ozaman bıraz uyuyp sonra alısverile gidelm dedi mutfak ıcın. Tamam dedım. İşte saat sabh 6 7 gibi geldı uyuduk 10 gıbı uyanıp hazırlandık cıktık. Bende alısverese gıderken hanı su alsverıs cantaları varya 4 - 5 tane ondan aldım yanıma cumku market posetlerıyırtılıyor sevmıyorum neyse alısverıs sırasında ben eksık lıstesıne bakıyorum bıde hep fıyatlrı karsılastırarak bakıp alıyorum esımde hadi al neyıne bakıyosn bı saat falan dıyor. Bende markaya gore degısıyor heralde dedım. Iste soruyor eksık bısey varmı ekmekte alcaz dıyorm hadı al hızlı ol dıyor. Iste pasta malzemesı alcam dıyorm hadı acele et dıyor. Hayır zaten açım eve gıdıp kahvaltı yapmak ıcın hızlı hızlı hareket edıyorum sankı markette uyyormusum gıbi hızlı ol dıyıp duruyor. Kendısıde dıger reyonlarda ıste. Neyse kasaya gectık bana poset alayımmı dıye sordu yok alma var bende dedım. Bende bazı poset leri genelde aburcubur aldık tıkabasa doldursamda canta hafıf oldugu ıcın doldurdum ıste. Esım onu nıye okadr dolduruyorsun nasıl cıkarıcaz eve dedı bu arada asansorumuz tadılatta merdıvenlerden cıksrıcaz. Bende agır degol dedım. Yıne sordu pıset alımmı dıye ya elımde var daha bos canta gerek yok dedım. Onlarıda ıste dolduryodum yınede aldı poset gerı kalanları onlara koyduk arabaya bınerken dıyokı sana ellı kere poset alaymmı dıye soruyorum nıye laf dınlemoyosun bu esyaları nasıl cıksrıcaz ınsan bı dusunur vs arabada soylenıyor ya sus artk dıyorum ne susucam krız gecırsende konuscam dıyor. Iyı kendı kendıne konus ozaman dedım. Sonra basladı hayvan olsa bıkerede anlar dedı bana ne dıyosun be dedım evet idrak yolların enfeksıyon kapmıs senın ınsan bu esyaları nasıl cıkarıcaz cok doldurmayım dıye dusunur dedı. Madem oyle bıdaha tek gel alısverısıne dedım oda almaya gelınce alıyorsun ama dedı. Sok oldum. Bu para lafı etmek degılmı kızlar? Hem calısmama ızın vermoyor hem boyle bısey dıyor. Ben sustum yol botunca hıc konusmadık eve geldık kahvaltı hazırlıyordum. Tavsanımız var bıtsne onu alıp bana sevımlılık olsun dıye omzuma falan koyuyor. Git be basımdan madem hayvanmısım laf anlamoyprmusum eskı oynaslarından ayrılmasaydın onları oturtsaydın evıne yada baskasını bulup evlenseydın dedım. Tamam ya uzatma kapat su konuyu dedı. Ne kapatıcam be para lafısa edıyorsun artk dedım. Ben sana para lafı mı ettm dedı evet dedım madem oyle topla esyalarını annene gıt dedı ben sok oldum ilk defa bana hakaret ettı ve evden kovdu kızlar. Oyle mı dedm evet hıc sakam yok topla git sedı. Tamam annenı arayıp soyleyim ozaöan dedm annesıde rahatsız kızlar onu uzdugum ıcın cok uzgunum ama normalde o en ufak tartısmmızda benle cozemeyınce annemı arayıp anlatır annemden yardım ıster ben ilk defa annesın7 aradım oglun bı poset ıcın benı evden kovuyor benım ıcın bıttı anne dedm agladım kapattım kadında sok oldu. Gıttım esyalarımı topluyordum annesı bunu aradı nnesıne dıyorkı 10 aydır huzurum yok 1 ay barısıksak 3 gun küsüz gitsin valla ya huzur bulacm dedı olayı oyle masum ve hıc hakaret etmemıs gıbı anlatıyorkı cok sasırdım. Ha bıde evden kovmamıs gıbı hanfendı esyalarını topluyor gıdıyor dıyo. Snakı ben kemdım gıdıcem dıye dırettım. Neyse annesı fenalasmıs kapatmıs teyzesı aradı oglum sızın derdıınz ne vs dıye teyze laf dınlemıyor posrt al dıyorm yok dıyo ben ona aldıklarımı basına kakıyormusum ona hıcbısey almıyormusum vs dedı yalana bak ya kızlar hıcoyle seyler demedım allah var ne ıstesem alıyor ama ben sırf hakaretı ve almaya gelınce alıyosun ama dedı dıye para lafı edıyosn dedm nasıl abartıp katıp anlattı. Sonra dıyorkı o annemı arayıp sızı huzursuz ettı bende onun annesını arıycam dedı benm annemı aradı kızını yolluyorum anne karsılarsın dedı annemde sasırıp tamam demıs. Neyse esyalarımın hepsını tooladım sadece kıslıklarım kaldı bana dıyoekı bukadr esyayı nasıl ındırcem bır kısmı kalsın sonra alısrsın dıyo utanmadan. Gekme zaten sen dedım cektım kapıyı esyalarımı ındırırken oda yınede cıkmıs ındıryordu arabaya dogru gotururken bınmem senın arabana taksıyle gıderım dedım taksıyı aradım paran varmı dedı bemle cekıp geleyım dedı. Ulan evden kovuyorsun utanmadan bıde paranamı mubtacım da soruyorsun annem yollar dedım. Tamam ozaman ben sımdı annenı arayıp kızın kendı basına gıttı goturum dedım yok dedı para vereyım dedım yok dedı dıycem dıyor. Ara daha ne kadr rezıl edeceksın kı zaten dedım. taksı geldı esyalarımı yukledı paranı cek unutma dedı hıc suratına bakmadım bındım gıttım glayarak annemı aradım para yollarmısn dedım kadın ablama yollattırdı ındım taksı parasını cekıp verdım bıletımı aldım memlkete geldım. Ne yolda aradı ne varınca aradı. Annesı aramıs onu aglayarak anne ben napacam sımdı demıs. Annesı ertesı gun annemı aradı kadın agkıyor benım ogluma ne dıyım bılmıyorum sızı aramaya utanıyoeum kızımı aramaya utanıyoeum ben o kıza ne dıycegmı bıle vılmıyorum oglumu aradım aglıyor anne x gıttı ben napacam dıye oglum gelelım yanına demısler gelmeyın demıs. Annemde kadın mahcup durunca bısey demedı dusunsunler bıraz ayrı kalıp kafa dınlesınler dedı. Bu arada ben gıderken esımı whatsapta engelledım ama o benı engellememıs son gorulmesını kapatıp profık resmımızı kaldırmıs benı engellemıs gıbı gorunuyor ama durumu falan hala yazdıgı ıcın engellememıs. Babam söför annem arayıp anlatmıs oda esımı aramıs aramıs baba ben kovmadım gıt aılenle bıraz tatıl yap kafanı dınle dedım demıs. Bemmde kız kardeslerım yaz dıye memlekte donmusler hep abla sende gel tatıl yapalım dıyolardı esımde babama onu bahne ederek zaten baldızlar cagıryodu x ı bende gıt dedım demis. Keske okadr sakınce olsaydı olaylar ben nıye küs geleyim. 6 gundur memlketteyım ne annesı ne babası guya oglulları suclu dıye benı aramaya yuzlerı yokmus. Gorumcemle konusuyorux o soruyor hep nasıl oldun falan dıye ondan haber alıyorum oda benden haber ıletıyordur. Ama esımden cok tavsanımı ozledım. Babam tavsan nasıl dıye sormus bakıyorum baba merak etmesın evıde temızledım kirletmedim vs demis. Esım yenı ısını hıc sevmıyor okadr yogunkıbanada vaktı yoktu oyuzden n gerı ıstıfa edecektı bunalıyordu bır gun evde 1 gun nobette sekılde calısıyordu gecelerı bıle arayıp cagıryolardı isım streskı sıkntılı benı anla dıyordu bu yuzden hıc tartısmıyordum kendısıyle bu evden kovusunu hıc aklımdan cıkaramıyorum ıs sıkıntısı yuzunden dıyordum ama insan o surecte esını yanında ıster bıde mesela 5 ay mutluyuz 1 kere 1 guncuk kavga edelım hemen onu o 5 aya yayarak 5 aydır hergun kavga edıyosun der. Benımle gezıp tozarken bebek ısterken yatarkenn her evde oldugu geceler fılm ızlerken gayet mutlu 1 kere kavga edelim hrmen mutlu gunlerıde ıcıne alıp huzursuzm dıyo sinirle. Hala engelını kaldırmadım ama aklımdan cıkmıyor evden kovusuhıc aramayısı taksıye bındırısı vs. Annesıne aglayıp zırlamıs 😔madem cok sevıyordun nıye yolladın degilmi kızlar 😡 sımdı napım soylermısınız babama demıs canı ne zaman ısterse ozaman gelsın bende babama dedım ne dıye zırt pırt arayıp sankı ben pısmanmısım gıbı benı ezdırıyorsun dedım. E damadım ıyı o iş stresı yuzunden oyle davranmpıstır sende nıye buyutup evı bıraktın kafanızı dıneyın mılletı guldurmeyın herkeseanlatıp dıyor. Annemı hıc arayamıyor kendı aılesıylede gorusmemıs bıdaja cunku x ı evden kovdum dıyemiyor yuzu yok aramaya. 6 gundur haber alamıyorız bırnırımızden. Napıyordur falan hiç bilmiyorum. Nerede haksızım nerede haklıyım hıc dusunmedım. Bu kadr ayrı kalırsak bırnırımızden uzaklasırmıyız. Allahtn kardeslerım burda ve denıze vs gıdıp kafamı dagıtıyorum ılk zamanlar cok agladım ılk defa ayrı kaldık artık agloyamıyorumda hergun telefona bakıyorum belkı sms falan yazar dıye ama yok. Anlasılan hiç pişmanda değil😔a. Bosammak aklımdan hıc gecmedı. Pişmanmı degilmi anlamadım bir aglıyormus ama hiçbi şekilfede adım atmıyor. Canı ıstedıgınde tatılı bıtınce gelsın demıs yuzyusz yuzsuz gidicemmi bide arayıp ozur dilemeden. Bu durumda napabılırım. Annemler yuvanı bozma dıyolar ama ben haklıyken sankı herseyı ben elımın tersıyle ıtmısım gıbı konusuyolar. Bırde onun aılesı farklı benm aılem farklı ,bız 3 farklı sehırlerde yasıyoruz. Adamı koca sehırde nıye yalnız bırakıp geldın yazık degılmı dıyoşar. O benı hiç bilmedigim bir sehırde taksıyle yolladı dedım. Bı poset yuzunden geldıgmız nokta bu...😔Sızce engelı kaldırmalımıyım. yazım yanlıslarım ıcın ozur dılerım bırazdan duzenle dıyıp duzeltırım. uımzunluğu ıcınde ozur dılerım
Çok gereksiz uzayan bir kavga eşinizde çok sert çıkışmış bence.Banada eşyalarını topla git dese giderdim.O adım atmadan siz bir şey yapmayın derim

Yaziklarinizi okurken kendi yasadiklarim aklima geldi istemsiz agladim benimde evliligimin 4. Ayinda esim ayni sizin gibi bi market alisverisi sirasinda tartistik babam asla boyle yapmazdi dedim git o zaman babanin evine dedi. Dunyanin en gurursuzu benim ki cikip gidemedim. Giderdim aslinda ama babam kalp hastasi annem de rahatsiz birine bisey olmasindan korktum. Sonra bi kere kovuldm gtmedim ya simdi her tartismanin sonu o zaman cek git e baglaniyor.gunun birinde bende sizin gibi onurumla cekip gtmeyi istiyorum. Cesaretinize hayran kaldim kalbinizi kucakliyorum. Bence sahsi fikrim saglam bir ozur gelene kadar konusmayin. Belki sonra herkes sakinkesince yolunu bulursunuz.
Abla ben ankara gibi biyerde yer bılmem iz bılmem arabamız vsr dıye heryere onla gıdınce hıc dolmusa falan gerekmduymadım meger evın onunden metroya servıs gıdıyormus ama hıc bınmedık okadr esyaylada gıdemezdım benı ebden gonderıdıgı ıcın ona muhtacta olmak ıstemedım. Taksıyle gıttım parada ıstemedım omdan. Sırf utansın anmesı gıle bıle mahcup dussum dıye. Annesı gıl oyuzden bızı aramaya yuz bulamıyorlar ogullarını sucluyolar bızım oglumz kızı taksıye bındırıp yollamıs kız oraları bılmıyor ua basına bıseu gelseydı dıye utanıyolar ama asla aılesyle bı sorunum yok onları cok sevıyorum annesını aramak ıstıyorm ama bu sefer esım pişman oldgmı dusuncek dıye arayamıyormda. Ararsam konularınacmak ıstemıyorm bakalm nasıl oalcak. Sız peı sımdı nasılsınız aranız ne sekılde? İnşllabh daha iyi olursunz ama keske bunlar hıc yaşanmasaydı korkuyorum barıssak bılre artık evden gıtmeler falan basımzdan gectogı ıcın bıdahakı sefere dırekt bosanırız dıye korkuyorm. Cunku uzak kaldıkca uzaklasıyor gıbı ınsanlar

Konunuzu okuyup, sonuna gelene kadar direttim. Gözlerim de beynimde aktı gitti.
Tek derdiniz engeli kaldırayım mı olmamalı.
Engeli kaldırıp, hiçbirşey olmamış gibi davranırsanız size saygısı kalmaz. Her kavgada kovmayı sıradanlaştırır.
Biraz paragraf, kelimelerin doğru yazılımı ve noktalama işaretlerini de kullanın. Poşet gibi değil, ücretsiz üstelik.

Tesekkur ederım sızın yorumlarda hep yol oluyor🙏 soyleko ben sadece bana hayvan olsa daha ıyı anlar dedıgı ıcın gecmısını acınca sınır oluyor bende bılerek gecmısını kattım ben hayvanmısım laf anlamıuormusum madem eskı sevgılılerıni getir oturt evıne dedım. Bıde almaya gelınce alıyorsun dıyınve zoruma gıttı para lafımı edıcen dedım vay efendım ben ona nasıl bu kelımeyı soylemrısım o cımrımıymıs bana bakamıyormuymus ıstedigimş almıyormuymus bır ton sey almıd ama yınede basına kakıp para lafımı edıyoröus dıye soylendı topla gıt esyaşrını hıc sakam yok dedı. Sana ınsan gıbı gelıp konuyu uzatma fıye ozur dılemeye gelıyoruz bana dedıklerıne bak dedı toplan hemen dedı. Konısmama fırsat bıle vermeden 🤷‍♀️

Teşekkür ederim güzel dusunceniz için.

Bu etapta onun sizden özür dilemesi , en azından bir adım atması gerekiyor.

Sizi arayınca uzatmayın, sadece kovuldugunuz için çok kırgın olduğunuzu , hakaretlere çok gönül koyduğunuzu söyleyin.

Ve aranızda kesin net olarak anlasın, kıyamet kopsa bile aileleri aramayın.

Sizi bir daha kovarsa da sakın çıkmayın evden. Gitmek istiyorsa kendi gitsin.

Sizin aranızda şu anda kim iletişim kuruyorsa , hakarete maruz kaldığınız ve evden kovuldugunuz için çok kırgın olduğunuzu iletin.
Başka da bilgi vermeyin bence.

Arayacak sizi illa ki.

Al dedi git dedi naparsan yap dedi:halay:
Hakketn yaslar kac?
Bakanlğa yazın,poseti paralı yaptınız,yuvam yıkıldı yıne.
Kızıyorsunuz dalga geciliyr diye ama poşet kavgasından evi terketmek nasıl bir level?
Haklı oldgunuz yerler var.
Hakaret edemez ama ev terketmek cok değil mi?
Bide para yok ama evi taksiyle terkediyosn bacım kralsın:)

Sizin önceki profil resmi adlı konunuzda böylesine saçmaydı. İlkokul çocuğu musunuz işin içine aileleri karistirmissiniz? Ayrıca siz niye evden gidiyorsunuz eşinize karşı cikamadiniz mi sen kimsin ki beni kovuyorsun sen defol diye. Böyle boyun egerseniz daha çok kovulursunuz
Hayır ben o konuda esım o derece guvenılır ama oyle bırlıkte resım varken bıle bı erkek aldatabılırmı acaba dıye merak etmistim. Korkuyordum yanı hanı o dereve guvenılır bı adam acaba profıl rsmımız olsa bıle yaparmı oyle bıseu. Neyse. Karsı cıkamadım cunku alosverıse bıdaha tek gel dedıgmde almaya gelınce alıyorsun dıye laf ettı. Bende para mubabbetımı yapacaksım dedım. Ona buyudu bu. Sımdı gıtmıyorum evden desem bu defa kırayı ben odemıyormuyum dıyebılırdı dahad akalbım kırılırdı onu dıyem bunu demezmi illa diycektir. O yuzden boyun egmedım yanı gıt dedıgı halde gıtmemıde ıstemıyor gıbı sankı ben kendim toparlanıyormusum gıbı annesı gıle amlatıyor. Dıyor kı hanfendı sımdıde esyalarını toplıyor godecekmıs dıyor. Yahu sen topla gıt demedınmı bu lafını nıye anlatmıyorsun dıyorum bagırıyorum o ıse telefonı uzaklsstırıo benı konusturmuyor. O bensiz boyere cıkan bırı degıl dusunum arabayı yıkamaya goturcek kak sende gel dıyen bıriydi madem ona huzur vermıyormusum gideymısım gittim bende. Haklısın gören ilkokul cocugu der bu kavgaya ama sıcak ve aclık bu raddeye getirdi

Abla ben ankara gibi biyerde yer bılmem iz bılmem arabamız vsr dıye heryere onla gıdınce hıc dolmusa falan gerekmduymadım meger evın onunden metroya servıs gıdıyormus ama hıc bınmedık okadr esyaylada gıdemezdım benı ebden gonderıdıgı ıcın ona muhtacta olmak ıstemedım. Taksıyle gıttım parada ıstemedım omdan. Sırf utansın anmesı gıle bıle mahcup dussum dıye. Annesı gıl oyuzden bızı aramaya yuz bulamıyorlar ogullarını sucluyolar bızım oglumz kızı taksıye bındırıp yollamıs kız oraları bılmıyor ua basına bıseu gelseydı dıye utanıyolar ama asla aılesyle bı sorunum yok onları cok sevıyorum annesını aramak ıstıyorm ama bu sefer esım pişman oldgmı dusuncek dıye arayamıyormda. Ararsam konularınacmak ıstemıyorm bakalm nasıl oalcak. Sız peı sımdı nasılsınız aranız ne sekılde? İnşllabh daha iyi olursunz ama keske bunlar hıc yaşanmasaydı korkuyorum barıssak bılre artık evden gıtmeler falan basımzdan gectogı ıcın bıdahakı sefere dırekt bosanırız dıye korkuyorm. Cunku uzak kaldıkca uzaklasıyor gıbı ınsanlar
Ben artik o annene git dediginde ben degil sen gideceksin kapi da orda diyorum. Sonra da onunla asla konusmuyorum. Basak erkegi bi sure sonra hatasini anlayip gelir ozur dilemez ama konusmaya calisir soguk bi sekilde cevap veririm cozumu boyle buldum. Aramiz ben de ona cevap verip uslubu bozmazsam iyi zamanla daha iyi olacak diye dusunuyorum. Ama cok sabrettim.ben de isterdim senin gibi gitmeyi inan. Bence onurlu bir kadin gibi davranmissin uzulme. Sonrasinda da artik biribirinizi daha iyi tanimis olacaginiz icin artik o saygisizligi size yapamaz.

Eşinin sana söylediği cümleler çok ağır canım. Belki sinirle ağzından çıkmıştır, eminim pişmandır ama özür dilemesi lazım. İlk baştan engellemeseydin keşke ama engellemişsin artık. Engeli açsan yazacak mı? Normal mesaj da atabilirdi sonuçta ama atmamış... Biraz inatçı sanırım. Zor bir durum. Arayıp özür dilemesini beklemeden de eve dönülmez, beklesen adam inatçı, arayacağı da kesin değil...

Madem herkes öğrendi sorunu büyükler çözsün.

Ama bir daha kavgalarınızda birbirinizin annelerini babalarını aramayın. Bu gerçekten çok saçma. Tam tersi evde bir anlık sinirle kıyametler kopsa, günlerce küs kalsanız bile annelerinizi üzmemek için belli etmemeniz lazım. B

ir de sen seviyorsun kocanı, aşıksın ve affeder unutursun. Ama seni seven insanlar seni üzüyor diye düşünüp senin kadar kolay affedemiyor eşini haberin olsun. :KK12:
Cok guzrl yazmıssınz tesekkur ederım. Evet sevıyorum oda benı sevıyor normalde hiç bu konularda inadı yoktır. Evde kussek bıle ben asla adım atmam cok kırılganım. O gelır sarılır falan tamam uzayma bak kımsemız yok burda bosuma huzursuz olmayalm der. Konu kapanır. Bu kavgada bıle eve feldıkten sonra o hakretı etmemis gibi tavsanımz vsr bıtane onu alıp geldı bana sevımlılık yapıyor bende daha demınkı hakaretlerı eden benmoydım dedım tamamya kapay artk dedı. Bıde esım acık acık ozur dılerım dıyemez onun yerıne boyle sarılır veya baska bıseyle benı yumusatmaua calısır.ama ben malesef ılla ozur duymak ıstıyorum. Bu konudada ıste oyle yapınca ne ara etrıgın hakaretı unuttun almaya gelınce alıyormusuö bu evde bıtek benmı yıyorum tabıkı alacaz para muhabbetı rtmr dedım onu nasol dedıysem küplere bindi ve o ınat etmeyem adam hala ne aradı ne soru🤷‍♀️😔 bıde dıyorkı annesıme amme kendını vazcegılmez anıyor ya ben senın karınım tabıkı vazgecme bende tabıkı vazgecemem ınsan karısı ıcın nasıl boyle seyler soyler. Benm ilk ilişkimdi ilk sevdıgımdı işimi gucumu bıraktım ailemi bırsktım asla unıformalı bı adamla evlenmem dıyordum evlendım asla memlketım dısına evlenmem dıyorudum sevdım evlendım ama hakettıklerıme bak😔 annesını aradıgım ıcın cok uzgunum ama esım anne bu kızı aramayın sormayım sızı huzursuz ettı dedı. Annesınyınede annemı aradı oda aglıyor napıcsz bız bunlsrla boyle dıyor. Annemde benim aglamama dayanamadı bın gel dedı. Esımde annesina aglıyormus naptım ben dıye herkes aglıyor ama kımse adım atmıyor😔🤷‍♀️

Kızlar cevap veremedıklerım için özür dilerim sayfaları sureklı gerı gerı yaprak yazmaya calısyorum. Burası okadr ıyı geldı kı6 gundur esımden habeesızim kımseyle de bu konulaır konusup onlerınde aglamak ıstemıyorum burası daha ıyı geldo cok sagolun.

Sinir anında kimseyle makul bir şekilde konuşamazsınız zaten. Normal bir akşam oturmuş, çay kahvenizi içerken sizi üzen rahatsız eden şeyleri söyleseniz daha iyi ve etkili oluyor inanın bana. Arayıp yine siniröe bağırıp çağırarak iletişim kurmaya çalışırsanız elbette naparsan yap cevabını alırsınız. Sakin ve doğru bir şekilde ne kadar kırıldığınızı ve üzüldüğünüzü anlatıp özür beklediğinizi söylemeniz gerekiyor. Yetişkin insanlarsınız ve söhlediğim gibi karşınızdaki kişi eşiniz. Bunları boşanmayı düşünmediğiniz ve eşinizi sevdiğniz için söylüyorum. Diğer türlü olsa, özür dilese dahi dönmeyin derdim.
Haklısınız, bırgun oyle yapıcam. Kesınlıkle bosanma gibi niyetim yok sadece hatasını anlasım bidaja olmasın istiyorum. Biraz ayrı kalarskta belkı kıymetımozı anlarız dıye dusunuyorum🤷‍♀️

Kızlar cevap veremedıklerım için özür dilerim sayfaları sureklı gerı gerı yaprak yazmaya calısyorum. Burası okadr ıyı geldı kı6 gundur esımden habeesızim kımseyle de bu konulaır konusup onlerınde aglamak ıstemıyorum burası daha ıyı geldo cok sagolun.

6 gün değil 60 günde ayrı kalsanız yine de ilk adımı siz atmayın... Eşinizin size söyledikleri yenilir yutulur değil ki sizde onun tahriklerine karşılık vermissiniz durup dururken eski sevgililernden dem vurmadınız sonuçta
Sakince bekleyin eninde sonunda arıyacak şu anda haklısınız geri adım atarsanız her seferinde sizi evden kovma cüretini göstecek

Meraba 10 aylık evlıyım. evliliğim çok güzeldi kızlar, eşim cok güvenilir çok iyi bir insandı. Asla güvenimi sarsacak bir hareketi olmadı inanın. Ama nolduda böyle oldu anlamadım soktayım saskınım. Şimdi bizde her çift gibi arada sırada tartısırdık ama 5 dk bile sürmez barısırdık. Ben ilk zamanlar cok alıngandım saka bıle yapsa altında bırsey arar suratımı asardım uzatıp tartısırdım sonr baktım esım benı eglendırmek ıcın bıseyler yapıyor bende ona katılmaya falan basladım.artık alısmıstım. O yuzden cok buyumıyordu tartısmalar. Neyse konuma gelecem. Detaylı anlatıcam. Kızlar esım sabah gorevden gelmıstı bu arada bız bebek dusunuyoruz esımde sabah gelır gelmez yaklasmak ıstedı bende regl olcam dıye heran olabılırım canm yapmayalm dedm. Somra dedı kı ozaman bıraz uyuyp sonra alısverile gidelm dedi mutfak ıcın. Tamam dedım. İşte saat sabh 6 7 gibi geldı uyuduk 10 gıbı uyanıp hazırlandık cıktık. Bende alısverese gıderken hanı su alsverıs cantaları varya 4 - 5 tane ondan aldım yanıma cumku market posetlerıyırtılıyor sevmıyorum neyse alısverıs sırasında ben eksık lıstesıne bakıyorum bıde hep fıyatlrı karsılastırarak bakıp alıyorum esımde hadi al neyıne bakıyosn bı saat falan dıyor. Bende markaya gore degısıyor heralde dedım. Iste soruyor eksık bısey varmı ekmekte alcaz dıyorm hadı al hızlı ol dıyor. Iste pasta malzemesı alcam dıyorm hadı acele et dıyor. Hayır zaten açım eve gıdıp kahvaltı yapmak ıcın hızlı hızlı hareket edıyorum sankı markette uyyormusum gıbi hızlı ol dıyıp duruyor. Kendısıde dıger reyonlarda ıste. Neyse kasaya gectık bana poset alayımmı dıye sordu yok alma var bende dedım. Bende bazı poset leri genelde aburcubur aldık tıkabasa doldursamda canta hafıf oldugu ıcın doldurdum ıste. Esım onu nıye okadr dolduruyorsun nasıl cıkarıcaz eve dedı bu arada asansorumuz tadılatta merdıvenlerden cıksrıcaz. Bende agır degol dedım. Yıne sordu pıset alımmı dıye ya elımde var daha bos canta gerek yok dedım. Onlarıda ıste dolduryodum yınede aldı poset gerı kalanları onlara koyduk arabaya bınerken dıyokı sana ellı kere poset alaymmı dıye soruyorum nıye laf dınlemoyosun bu esyaları nasıl cıksrıcaz ınsan bı dusunur vs arabada soylenıyor ya sus artk dıyorum ne susucam krız gecırsende konuscam dıyor. Iyı kendı kendıne konus ozaman dedım. Sonra basladı hayvan olsa bıkerede anlar dedı bana ne dıyosun be dedım evet idrak yolların enfeksıyon kapmıs senın ınsan bu esyaları nasıl cıkarıcaz cok doldurmayım dıye dusunur dedı. Madem oyle bıdaha tek gel alısverısıne dedım oda almaya gelınce alıyorsun ama dedı. Sok oldum. Bu para lafı etmek degılmı kızlar? Hem calısmama ızın vermoyor hem boyle bısey dıyor. Ben sustum yol botunca hıc konusmadık eve geldık kahvaltı hazırlıyordum. Tavsanımız var bıtsne onu alıp bana sevımlılık olsun dıye omzuma falan koyuyor. Git be basımdan madem hayvanmısım laf anlamoyprmusum eskı oynaslarından ayrılmasaydın onları oturtsaydın evıne yada baskasını bulup evlenseydın dedım. Tamam ya uzatma kapat su konuyu dedı. Ne kapatıcam be para lafısa edıyorsun artk dedım. Ben sana para lafı mı ettm dedı evet dedım madem oyle topla esyalarını annene gıt dedı ben sok oldum ilk defa bana hakaret ettı ve evden kovdu kızlar. Oyle mı dedm evet hıc sakam yok topla git sedı. Tamam annenı arayıp soyleyim ozaöan dedm annesıde rahatsız kızlar onu uzdugum ıcın cok uzgunum ama normalde o en ufak tartısmmızda benle cozemeyınce annemı arayıp anlatır annemden yardım ıster ben ilk defa annesın7 aradım oglun bı poset ıcın benı evden kovuyor benım ıcın bıttı anne dedm agladım kapattım kadında sok oldu. Gıttım esyalarımı topluyordum annesı bunu aradı nnesıne dıyorkı 10 aydır huzurum yok 1 ay barısıksak 3 gun küsüz gitsin valla ya huzur bulacm dedı olayı oyle masum ve hıc hakaret etmemıs gıbı anlatıyorkı cok sasırdım. Ha bıde evden kovmamıs gıbı hanfendı esyalarını topluyor gıdıyor dıyo. Snakı ben kemdım gıdıcem dıye dırettım. Neyse annesı fenalasmıs kapatmıs teyzesı aradı oglum sızın derdıınz ne vs dıye teyze laf dınlemıyor posrt al dıyorm yok dıyo ben ona aldıklarımı basına kakıyormusum ona hıcbısey almıyormusum vs dedı yalana bak ya kızlar hıcoyle seyler demedım allah var ne ıstesem alıyor ama ben sırf hakaretı ve almaya gelınce alıyosun ama dedı dıye para lafı edıyosn dedm nasıl abartıp katıp anlattı. Sonra dıyorkı o annemı arayıp sızı huzursuz ettı bende onun annesını arıycam dedı benm annemı aradı kızını yolluyorum anne karsılarsın dedı annemde sasırıp tamam demıs. Neyse esyalarımın hepsını tooladım sadece kıslıklarım kaldı bana dıyoekı bukadr esyayı nasıl ındırcem bır kısmı kalsın sonra alısrsın dıyo utanmadan. Gekme zaten sen dedım cektım kapıyı esyalarımı ındırırken oda yınede cıkmıs ındıryordu arabaya dogru gotururken bınmem senın arabana taksıyle gıderım dedım taksıyı aradım paran varmı dedı bemle cekıp geleyım dedı. Ulan evden kovuyorsun utanmadan bıde paranamı mubtacım da soruyorsun annem yollar dedım. Tamam ozaman ben sımdı annenı arayıp kızın kendı basına gıttı goturum dedım yok dedı para vereyım dedım yok dedı dıycem dıyor. Ara daha ne kadr rezıl edeceksın kı zaten dedım. taksı geldı esyalarımı yukledı paranı cek unutma dedı hıc suratına bakmadım bındım gıttım glayarak annemı aradım para yollarmısn dedım kadın ablama yollattırdı ındım taksı parasını cekıp verdım bıletımı aldım memlkete geldım. Ne yolda aradı ne varınca aradı. Annesı aramıs onu aglayarak anne ben napacam sımdı demıs. Annesı ertesı gun annemı aradı kadın agkıyor benım ogluma ne dıyım bılmıyorum sızı aramaya utanıyoeum kızımı aramaya utanıyoeum ben o kıza ne dıycegmı bıle vılmıyorum oglumu aradım aglıyor anne x gıttı ben napacam dıye oglum gelelım yanına demısler gelmeyın demıs. Annemde kadın mahcup durunca bısey demedı dusunsunler bıraz ayrı kalıp kafa dınlesınler dedı. Bu arada ben gıderken esımı whatsapta engelledım ama o benı engellememıs son gorulmesını kapatıp profık resmımızı kaldırmıs benı engellemıs gıbı gorunuyor ama durumu falan hala yazdıgı ıcın engellememıs. Babam söför annem arayıp anlatmıs oda esımı aramıs aramıs baba ben kovmadım gıt aılenle bıraz tatıl yap kafanı dınle dedım demıs. Bemmde kız kardeslerım yaz dıye memlekte donmusler hep abla sende gel tatıl yapalım dıyolardı esımde babama onu bahne ederek zaten baldızlar cagıryodu x ı bende gıt dedım demis. Keske okadr sakınce olsaydı olaylar ben nıye küs geleyim. 6 gundur memlketteyım ne annesı ne babası guya oglulları suclu dıye benı aramaya yuzlerı yokmus. Gorumcemle konusuyorux o soruyor hep nasıl oldun falan dıye ondan haber alıyorum oda benden haber ıletıyordur. Ama esımden cok tavsanımı ozledım. Babam tavsan nasıl dıye sormus bakıyorum baba merak etmesın evıde temızledım kirletmedim vs demis. Esım yenı ısını hıc sevmıyor okadr yogunkıbanada vaktı yoktu oyuzden n gerı ıstıfa edecektı bunalıyordu bır gun evde 1 gun nobette sekılde calısıyordu gecelerı bıle arayıp cagıryolardı isım streskı sıkntılı benı anla dıyordu bu yuzden hıc tartısmıyordum kendısıyle bu evden kovusunu hıc aklımdan cıkaramıyorum ıs sıkıntısı yuzunden dıyordum ama insan o surecte esını yanında ıster bıde mesela 5 ay mutluyuz 1 kere 1 guncuk kavga edelım hemen onu o 5 aya yayarak 5 aydır hergun kavga edıyosun der. Benımle gezıp tozarken bebek ısterken yatarkenn her evde oldugu geceler fılm ızlerken gayet mutlu 1 kere kavga edelim hrmen mutlu gunlerıde ıcıne alıp huzursuzm dıyo sinirle. Hala engelını kaldırmadım ama aklımdan cıkmıyor evden kovusuhıc aramayısı taksıye bındırısı vs. Annesıne aglayıp zırlamıs 😔madem cok sevıyordun nıye yolladın degilmi kızlar 😡 sımdı napım soylermısınız babama demıs canı ne zaman ısterse ozaman gelsın bende babama dedım ne dıye zırt pırt arayıp sankı ben pısmanmısım gıbı benı ezdırıyorsun dedım. E damadım ıyı o iş stresı yuzunden oyle davranmpıstır sende nıye buyutup evı bıraktın kafanızı dıneyın mılletı guldurmeyın herkeseanlatıp dıyor. Annemı hıc arayamıyor kendı aılesıylede gorusmemıs bıdaja cunku x ı evden kovdum dıyemiyor yuzu yok aramaya. 6 gundur haber alamıyorız bırnırımızden. Napıyordur falan hiç bilmiyorum. Nerede haksızım nerede haklıyım hıc dusunmedım. Bu kadr ayrı kalırsak bırnırımızden uzaklasırmıyız. Allahtn kardeslerım burda ve denıze vs gıdıp kafamı dagıtıyorum ılk zamanlar cok agladım ılk defa ayrı kaldık artık agloyamıyorumda hergun telefona bakıyorum belkı sms falan yazar dıye ama yok. Anlasılan hiç pişmanda değil😔a. Bosammak aklımdan hıc gecmedı. Pişmanmı degilmi anlamadım bir aglıyormus ama hiçbi şekilfede adım atmıyor. Canı ıstedıgınde tatılı bıtınce gelsın demıs yuzyusz yuzsuz gidicemmi bide arayıp ozur dilemeden. Bu durumda napabılırım. Annemler yuvanı bozma dıyolar ama ben haklıyken sankı herseyı ben elımın tersıyle ıtmısım gıbı konusuyolar. Bırde onun aılesı farklı benm aılem farklı ,bız 3 farklı sehırlerde yasıyoruz. Adamı koca sehırde nıye yalnız bırakıp geldın yazık degılmı dıyoşar. O benı hiç bilmedigim bir sehırde taksıyle yolladı dedım. Bı poset yuzunden geldıgmız nokta bu...😔Sızce engelı kaldırmalımıyım. yazım yanlıslarım ıcın ozur dılerım bırazdan duzenle dıyıp duzeltırım. uımzunluğu ıcınde ozur dılerım
[/QUOTEhanımefendi eşiniz sizi seviyor siz de eşinizi nazlanmışsınız birbirinize dönün uzatmayın

Siz evli değil misiniz? Niye whatsapp engelleme, engeli kaldırma gibi flört dönemi cilveleşmeleriyle uğraşıyorsunuz anlamadım.

Bence siz kavga etmiyorsunuz, cilveleşiyorsunuz. İnşallah bu evlilikteki sorunlarınız hep bu kadar basit olur. Ama inşallah hasta insanları karıştırıp üzmeyecek kadar, kendi sorunlarınızı bu kadar büyütmeden halledecek kadar olgunlasirsiniz.

Diğer bazı arkadaşların da dediği gibi, kan şekeriniz düşmüş başınıza güneş geçmiş.

Rahatça tatilinizi yapın dinlenin. Gelir sizi alır zaten yakında.

Not:Bir de lütfen biraz anlasilir yazın hem okumak istiyorum hem gozlerim kanadi :KK43:
Ay cok sagolun🙏 malesef engel konusunda ya abla mubarek bi ailesi var profil resmımızmı kalmıs hemen kesınntartıstılar dıye arayolar bıseymı var hayırdır dıye. Oda bende tarıtısnca kaldırmaylm dıyorum. Bu sefer tartısımca hemen kaldırıyor benı sınır etmek ıcın o oyle yapınca bende kaldırıyorum. Ya 32 yasında adam bu malesef bu konuda onla bı karsr alamıuoruz. Ben annemı aramasına sinir oluyorum dıye bılerek annemı arıyor neymıs kızınla cozemıyorum dıyor. Konustunmu kı sakınce. Konusöaz bagırıp cagırın elıne telefonu alır anneme anlstır soyle boyle oldı. Ben kendı annesını hıc aramam kadın hasta doye. Bu sefer bana evden gıt dıyınce aradım ve ılk kez aradım. Ne kadr kırıldıgmı gorsunler dıye. Aramamalıydım evet ama nasıl asıcsz bunlsro bılmıyorım. Normalde 10 dk somra hic tartısmamısız gıbı normale donuyoruz olan annelere oluyor. Kadınlar dıken ustunde resmen. Bizden bı telefom gelımce hoplıyolarmıs kavgamı ettıler acaba doye. Buna bız sebeb olduk ama yok anlatmaylm dedıkce sankınonlar yabancımı ben derdımı anneme babama anlatmayacsksam kıme anlatım bakkalcı hasan amcayamı anlatım dıyor. E uzuluyorlar🤷‍♀️

Evlisiniz artık,sinirle hareket etmeyin ,eşinizde dur dememiş ,şoka girdi herhalde :KK43:
İkinizde idare edemiyorsunuz bu süreçleri bekleyin burnu sürtsün kendi kendinize dönmeyin sakin olun engellemeyi falan kaldırın
Evet evden gidecegimi hiç beklemiyordu bıde sehrı bılmıyorum ya gıdemem sandı🤷‍♀️ gıtmezsemde emınım ilerde nasılsa gidemiyor dıye jep aynı seyi spyluycektı 😔geldım ama nolacak bılmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X