kaş bölgesi

rolle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
504
7
Kaş ortasina ve kas ustune lazer epilasyon yaptiranlar varmı?
İple aldırmaktan cok kalınlaştılar.Cok uzuluyorum:KK43:
Yaptirsamda bir zararı olurmu diye cok korkuyorum.Birkac yere sordum yapiyoruz
bir sorun olmadı dediler ama guvenemiyorum.

Canım ben kaş ortasına yaptırıyorum kaş üstüne yaptırmıyoorum sakıncası yoktur yaptırcaksan şekline dikkat et bozmasınlar ben dewamlı aldırdığım için düşünmedim lazercim kaşımın ortasına attı bayada azaldı sakıncası yok yani canım sewgilera.s.

Kaş ortasina ve kas ustune lazer epilasyon yaptiranlar varmı?
İple aldırmaktan cok kalınlaştılar.Cok uzuluyorum:KK43:
Yaptirsamda bir zararı olurmu diye cok korkuyorum.Birkac yere sordum yapiyoruz
bir sorun olmadı dediler ama guvenemiyorum.
Arkadasim konuyu cok once acmissin cozum bulabildinmi

Kaslarim inceydi jilet vur dediler tuyler kil oldu ama cok kalin oldunaldikca daha da kalin oldu gri bi goruntu yapiyor fondotensiz cikamiyorum yuzum hic puruz yok kas yuzunden fondoten bocaliorm :KK43:

Evet ar

Evet arkadasim az once baktim da beylikduzunde bir yerde var saati 60 tl igneli epilasyon
kesinlikli kas ustune lazer onermiyorum..bnde batik oluyo diye ortası ve ust kismina yaptirdim bin pismanim ..kaslarim bozuldu kavis kismindaki kaslarim acik renk oldu tuy gibi simdi de her aksam sarimsak suruyorum ciksin diye..cok pisman olursun kesinlikle yaptirma cnm.

kesinlikli kas ustune lazer onermiyorum..bnde batik oluyo diye ortası ve ust kismina yaptirdim bin pismanim ..kaslarim bozuldu kavis kismindaki kaslarim acik renk oldu tuy gibi simdi de her aksam sarimsak suruyorum ciksin diye..cok pisman olursun kesinlikle yaptirma cnm.
Arkadasim benimde batik.oldu gecer belki dye dedim igneli yaptirim dye cok kotu duruyo ani ckmam gerekiyo bazen fondotn surmedn ckamiorm :KK43:

Batik gittimi arkadasim

Batik gecsin raziyimm kassiz kalirsam da dovme yaptirrim ama ina n cok kotu duruyo evliyim bde evde surekli makyajli gezmiorm kotu gozukuo esime

kaslar gidince anlarsin ne kdr kotu bi durum olduğunu bnde senn gibiydim simdi pismanim.
Hadi ya smdi uzuldm bi arkadas yazmis belki denk gelirsn eczane karisim hazirliyp verms ibrahm tatlises gbi kaslarim oldu dye yazmis sohbet arasinda :-)

X